Zomermercato gehalveerd door coronavirus?

door
Zomermercato gehalveerd door coronavirus?

Euro 2020 werd zopas verplaatst naar 2021, en dus hebben de nationale competities weer wat meer ruimte om afgerond te geraken. Toch is het nog lang niet zeker of en wanneer het voetbal weer kan hervatten, want de verdere verspreiding van het coronavirus valt moeilijk te voorspellen.


Hoewel momenteel dus vooral optimisme heerst rond de mogelijkheid om het seizoen in de Jupiler Pro League nog voor de vooropgestelde deadline van 30 juni achter de rug te hebben, bouwt Stijn Boeykens nog wat voorzichtigheid in. De vertegenwoordiger van spelersvakbond Sporta sluit nog altijd niet uit dat de competitie langer zal doorlopen. En dat zou voor problemen kunnen zorgen.

"Dan zit je begin juli al in de transferperiode voor het nieuwe seizoen, terwijl het oude nog aan de gang zou zijn. In dat geval zou ik ervoor pleiten om de transfer­periode voor het nieuwe seizoen te beperken tot de maand augustus", aldus Boeyeks bij Het Laatste Nieuws. '"Zo ver is het natuurlijk nog niet, maar als het probleem zich stelt, zullen wij zeker rond de tafel zitten met de Pro League."

LEES OOK: Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Goed voorstel?

Meest recent

Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

0
0
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

11
11
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

220
220
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

157
157
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

171
171
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

209
209
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

146
146
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

158
158
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

213
213
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

669
669
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

235
235
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

180
180
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

96
96
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

170
170
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

81
81
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

287
287
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

36
36
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1007
1007
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

325
325
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

344
344
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

489
489
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

208
208
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

366
366

Meer sportnieuws