'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

door
'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

Het voetbal ligt door het coronavirus minstens enkele weken stil, dus is het maar de vraag of Thomas Meunier nog in actie zal komen voor PSG. Het contract van de Rode Duivel in de Franse hoofdstad is aflopend en van een verlenging is op dit moment geen sprake. De rechtsback kan in ieder geval rekenen op voldoende interesse van andere ploegen, al lijkt één club zijn voorkeur te dragen. 

Volgens het Duitse Sport1 is Meunier namelijk goed op weg naar Borussia Dortmund. De huidige werkgever van Axel Witsel en Thorgan Hazard zou inmiddels de onderhandelingen met zijn management hebben geopend en die gesprekken zouden behoorlijk vergevorderd zijn. Ook Inter Milaan deed volgens Sport1 al een concreet voorstel, maar dat werd door zijn entourage als 'ontoereikend' bestempeld. 

Feit is dat Dortmund komende zomer wel een nieuwe rechtsback kan gebruiken. De huurovereenkomst van Achraf Hakimi loopt dan immers af en het lijkt erop dat de Marokkaan zijn kans zal krijgen bij moederclub Real Madrid. Bovendien loopt ook het contract van Lukasz Pisczek af en is het nog maar de vraag of de routinier een nieuwe overeenkomst zal voorgeschoteld krijgen.

UPDATE 16/03

Het lijkt intussen enkel wachten op een officiële aankondiging van de transfer van Meunier. De Franse analist Jérôme Rothen geeft bij RMC Sport alvast aan dat de overgang van de Rode Duivel naar Dortmund helemaal rond is. "Ik kan jullie dat voor 100 procent verzekeren", verklaarde Rothen. Meunier zal dus transfervrij de overstap maken, aangezien zijn contract bij PSG in de zomer afloopt.

UPDATE 17/03

Volgens Jeremy Rothen trekt Thomas Meunier dus straks naar Dortmund. Ook bij Het Laatste Nieuws hebben ze gehoor gekregen van de interesse van de club van Witsel en Thorgan Hazard, maar dat de transfer al rond zou zijn, is dan weer een brug te ver.

Zo staken ze namelijk hun licht op in de entourage van Meunier, en daar valt te horen dat er nóg gegadigden zijn voor de Rode Duivel. Niet van de minsten, en geen onbekenden. Want zo zouden Arsenal én Inter Milan de deal van Dortmund nog steeds proberen te kapen, als die dus al niet rond is.

LEES OOK: Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

Wat zou u de beste club vinden?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

27
27
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

8
8
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

43
43
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

41
41
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

83
83
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

109
109
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

114
114
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

99
99
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

78
78
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

369
369
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

54
54
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

200
200
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

224
224
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

303
303
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

160
160
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

448
448
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

637
637
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

150
150
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

171
171

Meer sportnieuws