'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

275
'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

Het voetbal ligt door het coronavirus minstens enkele weken stil, dus is het maar de vraag of Thomas Meunier nog in actie zal komen voor PSG. Het contract van de Rode Duivel in de Franse hoofdstad is aflopend en van een verlenging is op dit moment geen sprake. De rechtsback kan in ieder geval rekenen op voldoende interesse van andere ploegen, al lijkt één club zijn voorkeur te dragen. 

Volgens het Duitse Sport1 is Meunier namelijk goed op weg naar Borussia Dortmund. De huidige werkgever van Axel Witsel en Thorgan Hazard zou inmiddels de onderhandelingen met zijn management hebben geopend en die gesprekken zouden behoorlijk vergevorderd zijn. Ook Inter Milaan deed volgens Sport1 al een concreet voorstel, maar dat werd door zijn entourage als 'ontoereikend' bestempeld. 

Feit is dat Dortmund komende zomer wel een nieuwe rechtsback kan gebruiken. De huurovereenkomst van Achraf Hakimi loopt dan immers af en het lijkt erop dat de Marokkaan zijn kans zal krijgen bij moederclub Real Madrid. Bovendien loopt ook het contract van Lukasz Pisczek af en is het nog maar de vraag of de routinier een nieuwe overeenkomst zal voorgeschoteld krijgen.

UPDATE 16/03

Het lijkt intussen enkel wachten op een officiële aankondiging van de transfer van Meunier. De Franse analist Jérôme Rothen geeft bij RMC Sport alvast aan dat de overgang van de Rode Duivel naar Dortmund helemaal rond is. "Ik kan jullie dat voor 100 procent verzekeren", verklaarde Rothen. Meunier zal dus transfervrij de overstap maken, aangezien zijn contract bij PSG in de zomer afloopt.

UPDATE 17/03

Volgens Jeremy Rothen trekt Thomas Meunier dus straks naar Dortmund. Ook bij Het Laatste Nieuws hebben ze gehoor gekregen van de interesse van de club van Witsel en Thorgan Hazard, maar dat de transfer al rond zou zijn, is dan weer een brug te ver.

Zo staken ze namelijk hun licht op in de entourage van Meunier, en daar valt te horen dat er nóg gegadigden zijn voor de Rode Duivel. Niet van de minsten, en geen onbekenden. Want zo zouden Arsenal én Inter Milan de deal van Dortmund nog steeds proberen te kapen, als die dus al niet rond is.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Wat zou u de beste club vinden?

Meest recent

Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

7
7
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

34
34
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

8
8
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

78
78
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

122
122
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

223
223
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

220
220
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

33
33
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

240
240
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

57
57
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

30
30
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

133
133
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

126
126
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

75
75
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

53
53
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

57
57
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

355
355
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

65
65
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

148
148
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

156
156
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

187
187
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

69
69

Meer sportnieuws