'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

door
'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

Het voetbal ligt door het coronavirus minstens enkele weken stil, dus is het maar de vraag of Thomas Meunier nog in actie zal komen voor PSG. Het contract van de Rode Duivel in de Franse hoofdstad is aflopend en van een verlenging is op dit moment geen sprake. De rechtsback kan in ieder geval rekenen op voldoende interesse van andere ploegen, al lijkt één club zijn voorkeur te dragen. 

Volgens het Duitse Sport1 is Meunier namelijk goed op weg naar Borussia Dortmund. De huidige werkgever van Axel Witsel en Thorgan Hazard zou inmiddels de onderhandelingen met zijn management hebben geopend en die gesprekken zouden behoorlijk vergevorderd zijn. Ook Inter Milaan deed volgens Sport1 al een concreet voorstel, maar dat werd door zijn entourage als 'ontoereikend' bestempeld. 

Feit is dat Dortmund komende zomer wel een nieuwe rechtsback kan gebruiken. De huurovereenkomst van Achraf Hakimi loopt dan immers af en het lijkt erop dat de Marokkaan zijn kans zal krijgen bij moederclub Real Madrid. Bovendien loopt ook het contract van Lukasz Pisczek af en is het nog maar de vraag of de routinier een nieuwe overeenkomst zal voorgeschoteld krijgen.

UPDATE 16/03

Het lijkt intussen enkel wachten op een officiële aankondiging van de transfer van Meunier. De Franse analist Jérôme Rothen geeft bij RMC Sport alvast aan dat de overgang van de Rode Duivel naar Dortmund helemaal rond is. "Ik kan jullie dat voor 100 procent verzekeren", verklaarde Rothen. Meunier zal dus transfervrij de overstap maken, aangezien zijn contract bij PSG in de zomer afloopt.

UPDATE 17/03

Volgens Jeremy Rothen trekt Thomas Meunier dus straks naar Dortmund. Ook bij Het Laatste Nieuws hebben ze gehoor gekregen van de interesse van de club van Witsel en Thorgan Hazard, maar dat de transfer al rond zou zijn, is dan weer een brug te ver.

Zo staken ze namelijk hun licht op in de entourage van Meunier, en daar valt te horen dat er nóg gegadigden zijn voor de Rode Duivel. Niet van de minsten, en geen onbekenden. Want zo zouden Arsenal én Inter Milan de deal van Dortmund nog steeds proberen te kapen, als die dus al niet rond is.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

Wat zou u de beste club vinden?

Meest recent

Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

3
3
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

9
9
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

19
19
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

25
25
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

155
155
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

142
142
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

132
132
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

91
91
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

28
28
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

195
195
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

77
77
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

346
346
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

272
272
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

259
259
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

112
112
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

311
311
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

259
259
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

216
216
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

88
88
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

56
56
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

525
525
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

384
384
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

657
657
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

442
442
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

121
121

Meer sportnieuws