'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

door
'Arsenal en Inter willen transfer Rode Duivel kapen'

Het voetbal ligt door het coronavirus minstens enkele weken stil, dus is het maar de vraag of Thomas Meunier nog in actie zal komen voor PSG. Het contract van de Rode Duivel in de Franse hoofdstad is aflopend en van een verlenging is op dit moment geen sprake. De rechtsback kan in ieder geval rekenen op voldoende interesse van andere ploegen, al lijkt één club zijn voorkeur te dragen. 

Volgens het Duitse Sport1 is Meunier namelijk goed op weg naar Borussia Dortmund. De huidige werkgever van Axel Witsel en Thorgan Hazard zou inmiddels de onderhandelingen met zijn management hebben geopend en die gesprekken zouden behoorlijk vergevorderd zijn. Ook Inter Milaan deed volgens Sport1 al een concreet voorstel, maar dat werd door zijn entourage als 'ontoereikend' bestempeld. 

Feit is dat Dortmund komende zomer wel een nieuwe rechtsback kan gebruiken. De huurovereenkomst van Achraf Hakimi loopt dan immers af en het lijkt erop dat de Marokkaan zijn kans zal krijgen bij moederclub Real Madrid. Bovendien loopt ook het contract van Lukasz Pisczek af en is het nog maar de vraag of de routinier een nieuwe overeenkomst zal voorgeschoteld krijgen.

UPDATE 16/03

Het lijkt intussen enkel wachten op een officiële aankondiging van de transfer van Meunier. De Franse analist Jérôme Rothen geeft bij RMC Sport alvast aan dat de overgang van de Rode Duivel naar Dortmund helemaal rond is. "Ik kan jullie dat voor 100 procent verzekeren", verklaarde Rothen. Meunier zal dus transfervrij de overstap maken, aangezien zijn contract bij PSG in de zomer afloopt.

UPDATE 17/03

Volgens Jeremy Rothen trekt Thomas Meunier dus straks naar Dortmund. Ook bij Het Laatste Nieuws hebben ze gehoor gekregen van de interesse van de club van Witsel en Thorgan Hazard, maar dat de transfer al rond zou zijn, is dan weer een brug te ver.

Zo staken ze namelijk hun licht op in de entourage van Meunier, en daar valt te horen dat er nóg gegadigden zijn voor de Rode Duivel. Niet van de minsten, en geen onbekenden. Want zo zouden Arsenal én Inter Milan de deal van Dortmund nog steeds proberen te kapen, als die dus al niet rond is.

LEES OOK: Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

Wat zou u de beste club vinden?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

2
2
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

41
41
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

63
63
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

46
46
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

38
38
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

256
256
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

166
166
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

242
242
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

99
99
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

181
181
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

250
250
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

541
541
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

220
220
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

197
197
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

390
390
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

445
445
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1305
1305
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws