Fans kiezen 100 beste voetballers aller tijden: érg verrassende nummer één

door
Fans kiezen 100 beste voetballers aller tijden: érg verrassende nummer één

Het is een bron van discussie die eeuwig durende is. Wie is of zijn de beste voetballer(s) aller tijden? Volgens velen is dat een tweestrijd tussen twee spelers uit het heden, met Cristiano Ronaldo en Leo Messi. Maar wie van de twee het dan precies is, verschillen de meningen dan ook weer erg over. Echter kaapt in onderstaande lijst geen van beide de hoofdprijs weg.


Want zo lieten ze bij de website ranker.com de voetbalfans stemmen over de beste voetballer die ooit op deze aardbol heeft rondgelopen. Dat kan je nog steeds doen, mits de speler ofwel omhoog of omlaag te stemmen. Uit intussen bijna 4 miljoen stemmen staat er echter wel een verrassende naam op één: Andrea Pirlo. 

Akkoord, geniale voetballer, maar de beste aller tijden? Maradona wordt hier aanzien als zijn grootste concurrent, Messi gaat Ronaldo net vooraf met een vijfde plaats. De Portugees staat zesde. Er staat één Belg in de lijst met Eden Hazard op een 53ste plaats. U kan de volledige top 100 bekijken, en aanpassen, op ranker.com. Wij geven u onderstaand alvast de top 20 mee.

Top 20 beste voetballers aller tijden (volgens ranker)

20: Ryan Giggs

19: Neymar

18: Zlatan Ibrahimovic

17: Thierry Henry



16: Roberto Carlos

15: Franz Beckenbauer

14: Xavi

13: George Best

12: Luka Modric



11: Gianluigi Buffon

10: Andres Iniesta

9: Johan Cruyff

8: Zinedine Zidane



7: Pele

6: Cristiano Ronaldo

5: Lionel Messi

4: Ronaldinho



3: Ronaldo

2: Diego Maradona

1: Andrea Pirlo


LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

🚀

Begrijpt u de keuze voor de nummer één?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

9
9
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

60
60
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

219
219
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

537
537
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

165
165
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

419
419
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

304
304
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

439
439
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

42
42
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

444
444
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

338
338
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

476
476
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

130
130
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

299
299
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

373
373
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

716
716
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

289
289

Meer sportnieuws