'Positieve coronatest bij bestuurslid Anderlecht'

door
'Positieve coronatest bij bestuurslid Anderlecht'

Door het coronavirus ligt de competitie sowieso al voor enkele weken stil, maar in principe konden de clubs wel nog trainen in groep. Daar is het bij RSC Anderlecht nu ook mee gedaan. Zondagavond besliste de recordkampioen om alle spelers voor onbepaalde tijd thuis te houden.


Op de clubwebstek gaf Paars-Wit alvast meer uitleg bij deze drastische maatregel. Die zou genomen zijn in samenspraak met de medische staf en met enkele externe experten. De spelers zullen een individueel trainingsschema meekrijgen en op digitale wijze in contact blijven met de staf. "Op deze manier wil RSC Anderlecht haar verantwoordelijkheid opnemen in de wereldwijde strijd die de verdere verspreiding van het virus moeten tegengaan. Door het annuleren van de groepstraining probeert de club bij te dragen tot het afvlakken van de curve met het aantal dagelijkse besmettingen", klinkt het.

UPDATE 08u39
Dat RSCA de trainingen nu stillegt heeft grotendeels te maken met het counteren van het aantal besmettingen, maar er lijkt nog een andere reden te zijn. Bij La Dernière Heure weet men immers dat bestuurslid Matthijs Keirsebilck positief heeft getest op het coronavirus. Hij zou wel al aan de betere hand zijn en volgens de Waalse krant is de kans miniem dat hij anderen binnen de club heeft besmet. Keirsebilck was ook niet dagelijks aanwezig op de club.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Alle clubs zouden tijdelijk de werking moeten stilleggen ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

14
14
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

30
30
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

85
85
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

101
101
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

54
54
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

270
270
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

129
129
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

250
250
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

201
201
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

254
254
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

168
168
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

192
192
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

151
151
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

247
247
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

280
280
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

390
390
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

228
228
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws