Eén Duivel verbaast zelfs Wilmots: "Dacht niet dat hij dit kon"

491 stemmen
Eén Duivel verbaast zelfs Wilmots:

De Rode Duivels komen deze maand naar alle waarschijnlijkheid niet samen en dat maakt het voor bondscoach Roberto Martinez nog lastiger om zijn EK-selectie te vormen, als die überhaupt nog nodig zal zijn. Al zijn een aantal spelers die er allicht sowieso al zouden bij zijn. Ook Thorgan Hazard is stilaan zo'n certitude.


De voormalige Gouden Schoen heeft de voorbije jaren dan ook serieuze stappen gezet. Waar hij vijf jaar geleden nog voor Zulte Waregem uitkwam, verdedigt Hazard momenteel de kleuren van Borussia Dortmund. Dat is toch één van de grotere clubs in Europa en hij speelt er veel meer dan een beperkte bijrol. De progressie van de 26-jarige is dan ook enorm, zelfs ex-bondscoach Marc Wilmots is er door verbaasd.

In een interview met Eleven Sports stelt Wilmots dan ook dat Hazard voor het 'perfecte carrièreplan' heeft gekozen. "Door hem ben ik het meest verrast, maar zijn carrièreplan was perfect. Vanuit België ging hij naar Mönchengladbach, een club uit de subtop, daar nam hij zijn tijd en nu zit hij bij Dortmund. Hij verbaast mij. Ik dacht eerst niet dat hij dit kon, maar hij heeft het gedaan. Ik vreesde dat hij het fysiek moeilijk zou krijgen met al die harde duels, maar hij bewijst dat hij dit goed verteert", aldus Wilmots.

LEES OOK: Rechtstreeks UCL in: Thorgan Hazard heeft nieuwe club

Had u verwacht dat Thorgan het zou schoppen tot de Europese top?

Meest recent

De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

64
64
'Genk op recordkoers: strijd om Karetsas barst los'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

26
26
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

82
82
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

230
230
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

472
472
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

415
415
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

56
56
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

218
218
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

307
307
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

735
735
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

41
41
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

652
652
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

328
328
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

827
827
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

170
170
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

190
190
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

643
643
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

765
765
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

358
358
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

436
436
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

977
977
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

223
223

Meer sportnieuws