KBVB komt met update over programma Rode Duivels

124
KBVB komt met update over programma Rode Duivels

De nationale en internationale voetbalkalender dreigt zwaar in de war gestuurd te worden door de wereldwijde van het coronavirus. Ook de Rode Duivels delen in de klappen. Normaal gezien zouden ze op het einde van de maand naar Qatar trekken voor een stage en een vierlandentoernooi met matchen tegen Zwitserland en Portugal, maar dat werd geannuleerd.


Volgens La Dernière Heure werkt de KBVB aan een plan B, maar het is nog maar de vraag wat dat moet gaan inhouden. Een andere stage opzetten op zo'n korte termijn lijkt onmogelijk - zeker gezien de wereldwijde paniek -, terwijl de KBVB eigenlijk ook al uitgesloten heeft dat Roberto Martinez en zijn troepen in eigen land terecht kunnen.

"Alle activiteiten in het nationaal trainingscentrum in Tubeke (trainingen, detectiedagen, activiteiten van arbitrage, …) worden tot nader order opgeschort. De afgelastingen gelden al zeker tot 31 maart", meldde de KBVB immers op zijn website. Een stage in Tubeke zit er dus ook niet in, waardoor het goed zou kunnen dat Martinez zijn troepen pas vlak voor het EK weer zal zien.

UPDATE 13/03

Stefan Van Loock, woordvoerder van de KBVB, komt bij Het Laatste Nieuws met een korte update over de vooruitzichten van de Rode Duivels. "Dinsdag is er een conference call gepland door de UEFA met alle 55 aangesloten landen en daar zal beslist worden hoe het verder moet. Maar het lijkt mij gezien alle afgelastingen die er de voorbije dagen en uren zijn geweest, dat de kans heel groot is dat er nu geen activiteit voor de Rode Duivels zal voorzien worden", verklaart hij.

Op die manier staan er voorlopig geen wedstrijden meer op het programma tot en met het EK. De volgende interlandperiode na deze maand volgt immers eind mei, vlak voor het EK. Voor dan heeft de KBVB echter nog geen oefenwedstrijden aangekondigd.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Zullen de Rode Duivels klaar zijn voor het EK?

Meest recent

Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

0
0
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

5
5
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

76
76
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

60
60
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

102
102
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

172
172
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

36
36
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

116
116
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

308
308
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

89
89
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

44
44
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

418
418
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

117
117
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

84
84
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

285
285
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

524
524
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

401
401
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

208
208

Meer sportnieuws