KBVB komt met update over programma Rode Duivels

door
KBVB komt met update over programma Rode Duivels

De nationale en internationale voetbalkalender dreigt zwaar in de war gestuurd te worden door de wereldwijde van het coronavirus. Ook de Rode Duivels delen in de klappen. Normaal gezien zouden ze op het einde van de maand naar Qatar trekken voor een stage en een vierlandentoernooi met matchen tegen Zwitserland en Portugal, maar dat werd geannuleerd.


Volgens La Dernière Heure werkt de KBVB aan een plan B, maar het is nog maar de vraag wat dat moet gaan inhouden. Een andere stage opzetten op zo'n korte termijn lijkt onmogelijk - zeker gezien de wereldwijde paniek -, terwijl de KBVB eigenlijk ook al uitgesloten heeft dat Roberto Martinez en zijn troepen in eigen land terecht kunnen.

"Alle activiteiten in het nationaal trainingscentrum in Tubeke (trainingen, detectiedagen, activiteiten van arbitrage, …) worden tot nader order opgeschort. De afgelastingen gelden al zeker tot 31 maart", meldde de KBVB immers op zijn website. Een stage in Tubeke zit er dus ook niet in, waardoor het goed zou kunnen dat Martinez zijn troepen pas vlak voor het EK weer zal zien.

UPDATE 13/03

Stefan Van Loock, woordvoerder van de KBVB, komt bij Het Laatste Nieuws met een korte update over de vooruitzichten van de Rode Duivels. "Dinsdag is er een conference call gepland door de UEFA met alle 55 aangesloten landen en daar zal beslist worden hoe het verder moet. Maar het lijkt mij gezien alle afgelastingen die er de voorbije dagen en uren zijn geweest, dat de kans heel groot is dat er nu geen activiteit voor de Rode Duivels zal voorzien worden", verklaart hij.

Op die manier staan er voorlopig geen wedstrijden meer op het programma tot en met het EK. De volgende interlandperiode na deze maand volgt immers eind mei, vlak voor het EK. Voor dan heeft de KBVB echter nog geen oefenwedstrijden aangekondigd.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Zullen de Rode Duivels klaar zijn voor het EK?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

0
0
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

29
29
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

78
78
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

102
102
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

11
11
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

109
109
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

226
226
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

139
139
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

72
72
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

271
271
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

70
70
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

180
180
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

299
299
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

97
97
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

152
152
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

72
72
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

112
112
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

205
205
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

185
185
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

678
678
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

148
148

Meer sportnieuws