'Rode Duivels komen deze maand niet meer in actie'

door
'Rode Duivels komen deze maand niet meer in actie'

De nationale en internationale voetbalkalender dreigt zwaar in de war gestuurd te worden door de wereldwijde van het coronavirus. Ook de Rode Duivels delen in de klappen. Normaal gezien zouden ze op het einde van de maand naar Qatar trekken voor een stage en een vierlandentoernooi met matchen tegen Zwitserland en Portugal, maar dat werd geannuleerd.

Volgens La Dernière Heure werkt de KBVB aan een plan B, maar het is nog maar de vraag wat dat moet gaan inhouden. Een andere stage opzetten op zo'n korte termijn lijkt onmogelijk - zeker gezien de wereldwijde paniek -, terwijl de KBVB eigenlijk ook al uitgesloten heeft dat Roberto Martinez en zijn troepen in eigen land terecht kunnen.

"Alle activiteiten in het nationaal trainingscentrum in Tubeke (trainingen, detectiedagen, activiteiten van arbitrage, …) worden tot nader order opgeschort. De afgelastingen gelden al zeker tot 31 maart", meldde de KBVB immers op zijn website. Een stage in Tubeke zit er dus ook niet in, waardoor het goed zou kunnen dat Martinez zijn troepen pas vlak voor het EK weer zal zien.

UPDATE 13/03
Het lijkt er alsmaar minder op dat de Rode Duivels deze maand nog zullen samenkomen, schrijft ook Het Laatste Nieuws. De KBVB werkte aan een plan B nadat het vierlandentoernooi in Qatar geschrapt werd, maar dat wordt nog steeds niet concreet. Bovendien staan er vraagtekens achter een aantal internationals, want verschillende spelers zitten in quarantaine. Onder meer Thibaut Courtois, Eden Hazard, Romelu Lukaku en Michy Batshuayi zijn op die manier hoogst onzeker.

LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Moeten de Rode Duivels hun bijeenkomst deze maand gewoon schrappen?

Meest recent

STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

1
1
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

22
22
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

20
20
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

115
115
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

128
128
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

283
283
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

38
38
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

126
126
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

70
70
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

67
67
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

202
202
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

109
109
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

413
413
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

165
165
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

81
81
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

399
399
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

173
173
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

668
668
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

87
87
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

311
311
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196

Meer sportnieuws