'Waasland-Beveren - AA Gent mogelijk op neutraal terrein'

door
'Waasland-Beveren - AA Gent mogelijk op neutraal terrein'

Waasland-Beveren zal het zondag mogelijk niet opnemen tegen AA Gent. Dat maakte de Beverse burgemeester Marc van de Vijver zopas bekend. Net zoals zijn collega in Leuven, waar de promotiefinale tussen OH Leuven en Beerschot uitgesteld werd, kan hij de veiligheid niet garanderen en verbiedt hij het duel.


Normaal gezien zou de slotspeeldag achter gesloten deuren plaatsvinden, maar uit vrees voor samenkomsten van grote troepen mensen rond het stadion ziet het gemeentebestuur ook dat dus niet zitten. Daarom verbieden zij nu dat het belangrijke degradatieduel gespeeld wordt. De Pro League legt zich hier in ieder geval niet bij neer en gaat mogelijk in beroep tegen de beslissing.

UPDATE 21u52
Bij de Pro League kan men in ieder geval niet lachen met de beslissing van de Beverse burgemeester. Ook bij preses Peter Croonen heerst vooral veel onbegrip. "Ik zie moeilijk in waarom een match achter gesloten deuren niet zou moeten doorgaan. Sportief zie ik natuurlijk wel logica. Het is altijd beter om met publiek thuis te kunnen spelen, maar dat zijn niet de argumenten die een burgemeester mag hanteren. We moeten kijken wat nu de opties zijn. Kunnen we Waasland-Beveren op neutraal terrein laten spelen als er veiligheidsproblemen zijn in Beveren? Ik weet het niet", sluit hij ook die optie niet uit bij Sporza.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

De match moet dan maar gespeeld worden op neutraal terrein ...

Meest recent

Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

22
22
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

92
92
'Real Madrid flirt met Kompany: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

105
105
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

45
45
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

242
242
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

242
242
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

31
31
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

53
53
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

272
272
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

251
251
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

130
130
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

92
92
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

98
98
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

293
293
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

84
84
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

362
362
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

124
124
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

283
283
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

430
430
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

726
726
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

284
284
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

192
192

Meer sportnieuws