TRANSFERUURTJE: 'Liverpool heeft plan met Doku, goed nieuws voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool heeft plan met Doku, goed nieuws voor RSCA'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht krijgt goed nieuws in de strijd om Hendrik Van Crombrugge. Het wil zijn doelman in de zomer niet kwijtspelen, maar hij werd gelinkt aan onder meer Schalke 04. Maar de Duitsers lijken niet meer in de race te zijn, want in de Duitse pers worden nu Zack Steffen (Fortuna Düsseldorf) en Tim Krul (Norwich City) genoemd als nieuwe keepers voor volgend seizoen.



Anderzijds wordt Jérémy Doku wel nog steeds gelinkt aan Liverpool. De Reds zouden een duidelijk plan hebben voor de jonge winger. Hij zou vooral gehaald worden als extra mankracht voor de winterperiode, wanneer Liverpool met Salah, Mané en Keita enkele belangrijke spelers naar de Africa Cup ziet trekken.

BUITENLAND

Feyenoord haalde enkele maanden geleden Frank Arnesen binnen als technisch directeur en die lijkt enkele dossiers uit zijn tijd bij Anderlecht meegenomen te hebben. Zo wordt Dennis Man nu gelinkt aan de Rotterdammers. De Roemeense flankaanvaller werd het voorbije jaar ook genoemd bij Anderlecht, maar tot een transfer kwam het niet.



Real Madrid moet in de zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman aangezien Alphonse Areola slechts gehuurd wordt en zou daarbij kunnen verrassen. De Koninklijke zou immers Gianluigi Donnarumma willen proberen weg te plukken bij AC Milan. De 21-jarige heeft daar in de zomer nog maar een jaar contract, maar zou desondanks nog minstens 50 miljoen euro moeten kosten. Thibaut Courtois zou er zo alvast een stevige concurrent bij krijgen.

Manchester City heeft versterking nodig in zijn defensie, zo bleek dit seizoen. Pep Guardiola zou straks daarvoor een stevige dubbelslag willen slaan. De Spanjaard zou willen aankloppen bij Internazionale. Voor Milan Skriniar zou City maar liefst 90 miljoen euro veil hebben, terwijl ook Alessandro Bastoni op interesse uit Manchester kan rekenen.

LEES OOK: Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

Zal Anderlecht Van Crombrugge kunnen houden?

Meest recent

Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

1
1
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

4
4
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

32
32
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

41
41
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

103
103
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

421
421
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

39
39
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

97
97
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

73
73
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

295
295
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

139
139
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

93
93
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

143
143
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

140
140
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

106
106
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

88
88
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

93
93
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

111
111
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

396
396
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

93
93
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

371
371
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

149
149
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

54
54

Meer sportnieuws