TRANSFERUURTJE: 'Liverpool heeft plan met Doku, goed nieuws voor RSCA'

243 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool heeft plan met Doku, goed nieuws voor RSCA'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht krijgt goed nieuws in de strijd om Hendrik Van Crombrugge. Het wil zijn doelman in de zomer niet kwijtspelen, maar hij werd gelinkt aan onder meer Schalke 04. Maar de Duitsers lijken niet meer in de race te zijn, want in de Duitse pers worden nu Zack Steffen (Fortuna Düsseldorf) en Tim Krul (Norwich City) genoemd als nieuwe keepers voor volgend seizoen.



Anderzijds wordt Jérémy Doku wel nog steeds gelinkt aan Liverpool. De Reds zouden een duidelijk plan hebben voor de jonge winger. Hij zou vooral gehaald worden als extra mankracht voor de winterperiode, wanneer Liverpool met Salah, Mané en Keita enkele belangrijke spelers naar de Africa Cup ziet trekken.

BUITENLAND

Feyenoord haalde enkele maanden geleden Frank Arnesen binnen als technisch directeur en die lijkt enkele dossiers uit zijn tijd bij Anderlecht meegenomen te hebben. Zo wordt Dennis Man nu gelinkt aan de Rotterdammers. De Roemeense flankaanvaller werd het voorbije jaar ook genoemd bij Anderlecht, maar tot een transfer kwam het niet.



Real Madrid moet in de zomer wellicht op zoek naar een nieuwe doelman aangezien Alphonse Areola slechts gehuurd wordt en zou daarbij kunnen verrassen. De Koninklijke zou immers Gianluigi Donnarumma willen proberen weg te plukken bij AC Milan. De 21-jarige heeft daar in de zomer nog maar een jaar contract, maar zou desondanks nog minstens 50 miljoen euro moeten kosten. Thibaut Courtois zou er zo alvast een stevige concurrent bij krijgen.

Manchester City heeft versterking nodig in zijn defensie, zo bleek dit seizoen. Pep Guardiola zou straks daarvoor een stevige dubbelslag willen slaan. De Spanjaard zou willen aankloppen bij Internazionale. Voor Milan Skriniar zou City maar liefst 90 miljoen euro veil hebben, terwijl ook Alessandro Bastoni op interesse uit Manchester kan rekenen.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Zal Anderlecht Van Crombrugge kunnen houden?

Meest recent

Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

23
23
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

113
113
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

78
78
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

221
221
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

69
69
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

102
102
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

148
148
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

355
355
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

494
494
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

177
177
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

357
357
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

285
285
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

68
68
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

276
276
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

119
119
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

133
133
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

578
578
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

151
151
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

197
197
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

747
747
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

304
304
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

452
452
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1601
1601
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

678
678

Meer sportnieuws