TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Jérémy Doku doet het de laatste weken erg goed bij RSC Anderlecht en die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt La Dernière Heure dat de 17-jarige winger hoog op de verlanglijst staat bij verschillende ploegen uit de Premier League en de Bundesliga. Onder meer Liverpool FC, dat de youngster al een hele tijd in het vizier heeft, zou interesse tonen. Doku wil zelf echter nog minstens één seizoen in Brussel blijven. Paars-Wit zou bovendien minstens 20 miljoen euro verlangen in het geval van een vertrek.

Club Brugge moet na het seizoen mogelijk afscheid nemen van één van zijn aanvallers. Volgens Het Nieuwsblad aast Loïs Openda immers op een transfer. De youngster kwam dit seizoen nog maar weinig aan de bak, bovendien is de concurrentie op zijn positie bijzonder groot. Afgelopen winter liet hij een transfer nog aan zich voorbij zetten, maar komende zomer zou hij de stap dan toch willen zetten.

KV Mechelen verlengde de contracten van youngsters Gaetan Bosiers en Alec Van Hoorenbeeck, over de toekomst van Aster Vranckx is echter nog geen duidelijkheid. De interesse in de 17-jarige middenvelder blijft in ieder geval toenemen. Zo meldt KuipTalk dat ook Feyenoord belangstelling heeft in het Mechelse goudhaantje. De kans dat Vranckx vertrekt is echter klein. Zowel zijn makelaar als de speler zelf lieten onlangs nog verstaan dat hij geen stappen wil overslaan en eerst wat meer ervaring wil opdoen in het AFAS-stadion.

Kylian Hazard is niet altijd meer zeker van een basisplaats bij Cercle Brugge en dus werd hij gelinkt aan een mogelijk vertrek. Maar daar wil hij voorlopig niet van weten. "Hoe ik mijn toekomst zie? Ik tekende vorige zomer voor vier seizoenen en ik wil hier heel graag blijven, ja", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Zoals eerder gemeld zou Harry Kane komende zomer wel eens kunnen vertrekken bij Tottenham en één club zou alvast klaar staan om hem proberen binnen te hengelen. Zo meldt The Evening Standard dat Manchester United wil uitpakken met de komst van de aanvoerder van de Engelse nationale ploeg. Tottenham blijft zich echter sterk maken dat Kane niet te koop is.

SSC Napoli neemt na het seizoen allicht afscheid van Arek Milik en moet dus op zoek naar een vervanger. Dat gaan de Napolitanen mogelijk bij Real Madrid zoeken, want volgens AS heeft het zijn oog laten vallen op Luka Jovic. Real betaalde in de zomer nog 60 miljoen euro voor de jonge Serviër, maar die haalt de jongste weken nog amper de wedstrijdselectie. Middels een huurbeurt met aankoopoptie wil Napoli hem van de Madrileense tribune verlossen.

Jan Vertonghen lijkt stilaan bezig aan zijn laatste maanden bij Tottenham. De Rode Duivel zag zijn contract nog steeds niet verlengd worden en vertrekt dan ook in de zomer hoogstwaarschijnlijk uit Londen. José Mourinho en co speuren de transfermarkt al af voor een opvolger en zijn daarbij uitgekomen in Schotland. Volgens 90min.com moet Borna Barisic, verdediger van Rangers FC, Vertonghen gaan opvolgen.

Ivan Perisic, ex-Roeselare en Club Brugge, heeft schijnbaar genoeg indruk gemaakt in Duitsland om Bayern München te overtuigen. De 31-jarige aanvaller wordt volgens Kicker namelijk definitief overgenomen van Internazionale. Met de overname is een bedrag van ruim 20 miljoen euro gemoeid.

LEES OOK: Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Denkt u dat Vertonghen volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

2
2
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

8
8
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

25
25
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

75
75
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

259
259
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

36
36
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

191
191
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

71
71
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

324
324
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

61
61
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

342
342
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

216
216
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

261
261
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

586
586
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

252
252
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

88
88
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

275
275
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

302
302
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

172
172
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

471
471
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

521
521
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

188
188
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

317
317
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

110
110
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

34
34

Meer sportnieuws