TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Jérémy Doku doet het de laatste weken erg goed bij RSC Anderlecht en die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt La Dernière Heure dat de 17-jarige winger hoog op de verlanglijst staat bij verschillende ploegen uit de Premier League en de Bundesliga. Onder meer Liverpool FC, dat de youngster al een hele tijd in het vizier heeft, zou interesse tonen. Doku wil zelf echter nog minstens één seizoen in Brussel blijven. Paars-Wit zou bovendien minstens 20 miljoen euro verlangen in het geval van een vertrek.

Club Brugge moet na het seizoen mogelijk afscheid nemen van één van zijn aanvallers. Volgens Het Nieuwsblad aast Loïs Openda immers op een transfer. De youngster kwam dit seizoen nog maar weinig aan de bak, bovendien is de concurrentie op zijn positie bijzonder groot. Afgelopen winter liet hij een transfer nog aan zich voorbij zetten, maar komende zomer zou hij de stap dan toch willen zetten.

KV Mechelen verlengde de contracten van youngsters Gaetan Bosiers en Alec Van Hoorenbeeck, over de toekomst van Aster Vranckx is echter nog geen duidelijkheid. De interesse in de 17-jarige middenvelder blijft in ieder geval toenemen. Zo meldt KuipTalk dat ook Feyenoord belangstelling heeft in het Mechelse goudhaantje. De kans dat Vranckx vertrekt is echter klein. Zowel zijn makelaar als de speler zelf lieten onlangs nog verstaan dat hij geen stappen wil overslaan en eerst wat meer ervaring wil opdoen in het AFAS-stadion.

Kylian Hazard is niet altijd meer zeker van een basisplaats bij Cercle Brugge en dus werd hij gelinkt aan een mogelijk vertrek. Maar daar wil hij voorlopig niet van weten. "Hoe ik mijn toekomst zie? Ik tekende vorige zomer voor vier seizoenen en ik wil hier heel graag blijven, ja", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Zoals eerder gemeld zou Harry Kane komende zomer wel eens kunnen vertrekken bij Tottenham en één club zou alvast klaar staan om hem proberen binnen te hengelen. Zo meldt The Evening Standard dat Manchester United wil uitpakken met de komst van de aanvoerder van de Engelse nationale ploeg. Tottenham blijft zich echter sterk maken dat Kane niet te koop is.

SSC Napoli neemt na het seizoen allicht afscheid van Arek Milik en moet dus op zoek naar een vervanger. Dat gaan de Napolitanen mogelijk bij Real Madrid zoeken, want volgens AS heeft het zijn oog laten vallen op Luka Jovic. Real betaalde in de zomer nog 60 miljoen euro voor de jonge Serviër, maar die haalt de jongste weken nog amper de wedstrijdselectie. Middels een huurbeurt met aankoopoptie wil Napoli hem van de Madrileense tribune verlossen.

Jan Vertonghen lijkt stilaan bezig aan zijn laatste maanden bij Tottenham. De Rode Duivel zag zijn contract nog steeds niet verlengd worden en vertrekt dan ook in de zomer hoogstwaarschijnlijk uit Londen. José Mourinho en co speuren de transfermarkt al af voor een opvolger en zijn daarbij uitgekomen in Schotland. Volgens 90min.com moet Borna Barisic, verdediger van Rangers FC, Vertonghen gaan opvolgen.

Ivan Perisic, ex-Roeselare en Club Brugge, heeft schijnbaar genoeg indruk gemaakt in Duitsland om Bayern München te overtuigen. De 31-jarige aanvaller wordt volgens Kicker namelijk definitief overgenomen van Internazionale. Met de overname is een bedrag van ruim 20 miljoen euro gemoeid.

LEES OOK: Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

Denkt u dat Vertonghen volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

21
21
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

60
60
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

30
30
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

111
111
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

119
119
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

98
98
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

56
56
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

547
547
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

352
352
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

68
68
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

88
88
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

501
501
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

397
397
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

146
146
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

45
45
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

108
108
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

110
110
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

390
390
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

283
283
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

381
381
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

495
495
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

55
55
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

61
61
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

321
321

Meer sportnieuws