TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Jérémy Doku doet het de laatste weken erg goed bij RSC Anderlecht en die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt La Dernière Heure dat de 17-jarige winger hoog op de verlanglijst staat bij verschillende ploegen uit de Premier League en de Bundesliga. Onder meer Liverpool FC, dat de youngster al een hele tijd in het vizier heeft, zou interesse tonen. Doku wil zelf echter nog minstens één seizoen in Brussel blijven. Paars-Wit zou bovendien minstens 20 miljoen euro verlangen in het geval van een vertrek.

Club Brugge moet na het seizoen mogelijk afscheid nemen van één van zijn aanvallers. Volgens Het Nieuwsblad aast Loïs Openda immers op een transfer. De youngster kwam dit seizoen nog maar weinig aan de bak, bovendien is de concurrentie op zijn positie bijzonder groot. Afgelopen winter liet hij een transfer nog aan zich voorbij zetten, maar komende zomer zou hij de stap dan toch willen zetten.

KV Mechelen verlengde de contracten van youngsters Gaetan Bosiers en Alec Van Hoorenbeeck, over de toekomst van Aster Vranckx is echter nog geen duidelijkheid. De interesse in de 17-jarige middenvelder blijft in ieder geval toenemen. Zo meldt KuipTalk dat ook Feyenoord belangstelling heeft in het Mechelse goudhaantje. De kans dat Vranckx vertrekt is echter klein. Zowel zijn makelaar als de speler zelf lieten onlangs nog verstaan dat hij geen stappen wil overslaan en eerst wat meer ervaring wil opdoen in het AFAS-stadion.

Kylian Hazard is niet altijd meer zeker van een basisplaats bij Cercle Brugge en dus werd hij gelinkt aan een mogelijk vertrek. Maar daar wil hij voorlopig niet van weten. "Hoe ik mijn toekomst zie? Ik tekende vorige zomer voor vier seizoenen en ik wil hier heel graag blijven, ja", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Zoals eerder gemeld zou Harry Kane komende zomer wel eens kunnen vertrekken bij Tottenham en één club zou alvast klaar staan om hem proberen binnen te hengelen. Zo meldt The Evening Standard dat Manchester United wil uitpakken met de komst van de aanvoerder van de Engelse nationale ploeg. Tottenham blijft zich echter sterk maken dat Kane niet te koop is.

SSC Napoli neemt na het seizoen allicht afscheid van Arek Milik en moet dus op zoek naar een vervanger. Dat gaan de Napolitanen mogelijk bij Real Madrid zoeken, want volgens AS heeft het zijn oog laten vallen op Luka Jovic. Real betaalde in de zomer nog 60 miljoen euro voor de jonge Serviër, maar die haalt de jongste weken nog amper de wedstrijdselectie. Middels een huurbeurt met aankoopoptie wil Napoli hem van de Madrileense tribune verlossen.

Jan Vertonghen lijkt stilaan bezig aan zijn laatste maanden bij Tottenham. De Rode Duivel zag zijn contract nog steeds niet verlengd worden en vertrekt dan ook in de zomer hoogstwaarschijnlijk uit Londen. José Mourinho en co speuren de transfermarkt al af voor een opvolger en zijn daarbij uitgekomen in Schotland. Volgens 90min.com moet Borna Barisic, verdediger van Rangers FC, Vertonghen gaan opvolgen.

Ivan Perisic, ex-Roeselare en Club Brugge, heeft schijnbaar genoeg indruk gemaakt in Duitsland om Bayern München te overtuigen. De 31-jarige aanvaller wordt volgens Kicker namelijk definitief overgenomen van Internazionale. Met de overname is een bedrag van ruim 20 miljoen euro gemoeid.

LEES OOK: Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

Denkt u dat Vertonghen volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

11
11
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

41
41
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

35
35
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

47
47
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

312
312
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

74
74
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

38
38
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

155
155
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

203
203
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

250
250
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

122
122
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

182
182
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

407
407
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

93
93
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

571
571
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

333
333
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

144
144
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

154
154
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

78
78
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

250
250

Meer sportnieuws