TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

297 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Interesse Doku neemt toe, aanvaller wil weg bij Club'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Jérémy Doku doet het de laatste weken erg goed bij RSC Anderlecht en die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt La Dernière Heure dat de 17-jarige winger hoog op de verlanglijst staat bij verschillende ploegen uit de Premier League en de Bundesliga. Onder meer Liverpool FC, dat de youngster al een hele tijd in het vizier heeft, zou interesse tonen. Doku wil zelf echter nog minstens één seizoen in Brussel blijven. Paars-Wit zou bovendien minstens 20 miljoen euro verlangen in het geval van een vertrek.

Club Brugge moet na het seizoen mogelijk afscheid nemen van één van zijn aanvallers. Volgens Het Nieuwsblad aast Loïs Openda immers op een transfer. De youngster kwam dit seizoen nog maar weinig aan de bak, bovendien is de concurrentie op zijn positie bijzonder groot. Afgelopen winter liet hij een transfer nog aan zich voorbij zetten, maar komende zomer zou hij de stap dan toch willen zetten.

KV Mechelen verlengde de contracten van youngsters Gaetan Bosiers en Alec Van Hoorenbeeck, over de toekomst van Aster Vranckx is echter nog geen duidelijkheid. De interesse in de 17-jarige middenvelder blijft in ieder geval toenemen. Zo meldt KuipTalk dat ook Feyenoord belangstelling heeft in het Mechelse goudhaantje. De kans dat Vranckx vertrekt is echter klein. Zowel zijn makelaar als de speler zelf lieten onlangs nog verstaan dat hij geen stappen wil overslaan en eerst wat meer ervaring wil opdoen in het AFAS-stadion.

Kylian Hazard is niet altijd meer zeker van een basisplaats bij Cercle Brugge en dus werd hij gelinkt aan een mogelijk vertrek. Maar daar wil hij voorlopig niet van weten. "Hoe ik mijn toekomst zie? Ik tekende vorige zomer voor vier seizoenen en ik wil hier heel graag blijven, ja", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Zoals eerder gemeld zou Harry Kane komende zomer wel eens kunnen vertrekken bij Tottenham en één club zou alvast klaar staan om hem proberen binnen te hengelen. Zo meldt The Evening Standard dat Manchester United wil uitpakken met de komst van de aanvoerder van de Engelse nationale ploeg. Tottenham blijft zich echter sterk maken dat Kane niet te koop is.

SSC Napoli neemt na het seizoen allicht afscheid van Arek Milik en moet dus op zoek naar een vervanger. Dat gaan de Napolitanen mogelijk bij Real Madrid zoeken, want volgens AS heeft het zijn oog laten vallen op Luka Jovic. Real betaalde in de zomer nog 60 miljoen euro voor de jonge Serviër, maar die haalt de jongste weken nog amper de wedstrijdselectie. Middels een huurbeurt met aankoopoptie wil Napoli hem van de Madrileense tribune verlossen.

Jan Vertonghen lijkt stilaan bezig aan zijn laatste maanden bij Tottenham. De Rode Duivel zag zijn contract nog steeds niet verlengd worden en vertrekt dan ook in de zomer hoogstwaarschijnlijk uit Londen. José Mourinho en co speuren de transfermarkt al af voor een opvolger en zijn daarbij uitgekomen in Schotland. Volgens 90min.com moet Borna Barisic, verdediger van Rangers FC, Vertonghen gaan opvolgen.

Ivan Perisic, ex-Roeselare en Club Brugge, heeft schijnbaar genoeg indruk gemaakt in Duitsland om Bayern München te overtuigen. De 31-jarige aanvaller wordt volgens Kicker namelijk definitief overgenomen van Internazionale. Met de overname is een bedrag van ruim 20 miljoen euro gemoeid.

LEES OOK: Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

Denkt u dat Vertonghen volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

13
13
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

30
30
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

33
33
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

130
130
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

357
357
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

57
57
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

239
239
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

369
369
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

337
337
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

344
344
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

250
250
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

224
224
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

434
434
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

300
300
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

284
284
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

298
298
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

75
75
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

193
193
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

176
176
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

61
61
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

318
318
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

496
496

Meer sportnieuws