'Oefenwedstrijden Rode Duivels sowieso achter gesloten deuren'

104 stemmen
'Oefenwedstrijden Rode Duivels sowieso achter gesloten deuren'

Het coronavirus blijft het wereldvoetbal teisteren, zo was er maandagmiddag nog het bericht dat PSG-Dortmund in de Champions League achter gesloten deuren gespeeld moet worden. En het blijft verder maar afgelastingen regenen. Zo komt ook de FIFA nu met belangrijk nieuws over het coronavirus.


De wereldvoetbalbond laat immers weten dat de kwalficatiematchen voor het WK 2022 in Azië van deze maand en begin juni tot nader order afgelast worden. Er kan eventueel wel nog gespeeld worden, maar enkel als beide landen akkoord gaan en de FIFA oordeelt dat er geen gevaar is voor de gezondheid van de spelers. En daardoor komt ook de stage van de Rode Duivels in Qatar alsmaar meer in het gedrang. De nationale ploeg zou daar ook een mini-tornooi afwerken tegen Portugal en Zwitserland.

UPDATE 10/03
Of de stage in Qatar zal doorgaan staat nog steeds niet vast. Maar als de Duivels toch naar Doha afreizen zullen de wedstrijden tegen Zwitserland en Portugal sowieso achter gesloten deuren plaatsvinden, dat meldt het Zwitserse Le Matin. Bovendien is er nog een ander probleem. Maandag werd beslist om heel Italië in lockdown te plaatsen. En dus is het nog maar de vraag of spelers zoals Lukaku, Mertens of Ronaldo bij Portugal, toestemming krijgen om te reizen. Voorlopig heerst er dus vooral veel onduidelijkheid.

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

De Duivels kunnen de stage beter afzeggen ...

Meest recent

Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

19
19
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

35
35
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

199
199
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

269
269
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

63
63
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

168
168
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

98
98
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

79
79
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

177
177
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

266
266
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

386
386
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

190
190
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

568
568
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

62
62
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

359
359
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

256
256
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

388
388
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

261
261
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

180
180
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

234
234
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

178
178
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

668
668
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

104
104
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

54
54

Meer sportnieuws