'Oefenwedstrijden Rode Duivels sowieso achter gesloten deuren'

door
'Oefenwedstrijden Rode Duivels sowieso achter gesloten deuren'

Het coronavirus blijft het wereldvoetbal teisteren, zo was er maandagmiddag nog het bericht dat PSG-Dortmund in de Champions League achter gesloten deuren gespeeld moet worden. En het blijft verder maar afgelastingen regenen. Zo komt ook de FIFA nu met belangrijk nieuws over het coronavirus.


De wereldvoetbalbond laat immers weten dat de kwalficatiematchen voor het WK 2022 in Azië van deze maand en begin juni tot nader order afgelast worden. Er kan eventueel wel nog gespeeld worden, maar enkel als beide landen akkoord gaan en de FIFA oordeelt dat er geen gevaar is voor de gezondheid van de spelers. En daardoor komt ook de stage van de Rode Duivels in Qatar alsmaar meer in het gedrang. De nationale ploeg zou daar ook een mini-tornooi afwerken tegen Portugal en Zwitserland.

UPDATE 10/03
Of de stage in Qatar zal doorgaan staat nog steeds niet vast. Maar als de Duivels toch naar Doha afreizen zullen de wedstrijden tegen Zwitserland en Portugal sowieso achter gesloten deuren plaatsvinden, dat meldt het Zwitserse Le Matin. Bovendien is er nog een ander probleem. Maandag werd beslist om heel Italië in lockdown te plaatsen. En dus is het nog maar de vraag of spelers zoals Lukaku, Mertens of Ronaldo bij Portugal, toestemming krijgen om te reizen. Voorlopig heerst er dus vooral veel onduidelijkheid.

LEES OOK: Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Duivels kunnen de stage beter afzeggen ...

Meest recent

Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

20
20
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

103
103
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

133
133
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

200
200
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

231
231
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

481
481
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

46
46
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

74
74
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

297
297
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

56
56
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

189
189
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

301
301
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

252
252
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

608
608
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

351
351
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

187
187
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

219
219
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

435
435
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

456
456
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

181
181
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

197
197
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

571
571
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

306
306

Meer sportnieuws