Marca: 'Terechte zorgen rond Courtois, maandag extra onderzoek'

451
Marca: 'Terechte zorgen rond Courtois, maandag extra onderzoek'

Real Madrid beleefde zondag een baalavond, want het ging een week na de zege in de Clasico tegen Barça op pijnlijke wijze onderuit op het veld van Real Betis. Het speelde onherkenbaar zwak en leed een terechte 2-1-nederlaag. De parallellen met het verlies op het veld van Levante twee weken geleden zijn groot, ook omdat de nederlaag mogelijk ook gepaard gaat met een blessure van een Rode Duivel.


Twee weken geleden viel Eden Hazard uit met een nieuwe zware enkelblessure en nu zijn er mogelijk zorgen rond Thibaut Courtois. El Chiringuito zag immers dat de doelman na de wedstrijd al mankend door de mixed zone zijn weg baande. Bij Real zullen ze alvast bidden dat er niets aan de hand is met onze landgenoot, want Courtois haalde de jongste maanden een zeer hoog niveau.

UPDATE 09/03
De zorgen rond Courtois blijken gegrond. Volgens Marca kampt de doelman met hinder aan de adductoren. Zondag speelde hij ook met extra tape rond zijn linkerlies. Daarom zouden er maandag extra onderzoeken gepland zijn om de ernst van de kwetsuur vast te stellen. In het slechtste geval staat ook hij enkele weken aan de kant.

Voor Real zou dat een klein drama betekenen. De titelstrijd in La Liga woedt immers volop en binnen anderhalve week is er de terugmatch in de Champions League tegen Manchester City. Bij de Rode Duivels zou hij mogelijk moeten afhaken voor de ministage in Qatar, als die al doorgaat gezien de corona-dreiging. Naar het EK toe worden echter geen problemen verwacht.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Wie zouden de Duivels het meeste missen op het EK?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

5
5
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

38
38
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

111
111
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

38
38
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

68
68
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

40
40
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

11
11
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

181
181
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

97
97
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

89
89
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

765
765
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

140
140
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

375
375
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

409
409
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

392
392
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

387
387
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

86
86
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws