Gent lijdt erg pijnlijke thuisnederlaag, Antwerp loopt uit op Standard

370
Gent lijdt erg pijnlijke thuisnederlaag, Antwerp loopt uit op Standard

AA Gent heeft zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. De Buffalo's kenden een complete off-day en verloren met 1-4 van een sterk Charleroi. Antwerp boekte dan weer een nipte zege op het veld van KV Kortrijk, Standard en STVV hielden het op een troosteloze 0-0.


AA Gent - Charleroi: 1-4
Veel gebeurde er niet in de openingsfase, al moest doelman Penneteau wel alert zijn toen een vrije trap van Kums in doel dreigde te krullen. Vlak voor het einde van de eerste helft stond de Gent-defensie echter niet goed op te letten. Nicholson profiteerde en zette de bezoekers op voorsprong. Het ging zelfs van kwaad naar erger voor de Buffalo's: Ilaimaharitra scoorde van op de stip na een lichte strafschopfout.

Na de pauze kwam Gent goed uit de kleedkamer, maar het doelpunt viel opnieuw bij de bezoekers. De vrijstaande Fall trapte een hoekschop keihard in doel. De reactie van de thuisploeg volgde wel meteen via Niangbo en dus was de wedstrijd nog niet helemaal gedaan. Gent ging ook op zoek naar aansluitingstreffer, maar die viel niet. Integendeel: Mohamadi pakte nog rood en vanop de stip legde Rezaei de 1-4-eindstand vast. Een pijnlijke eerste thuisnederlaag voor Gent, dat nu 15 punten achterstand telt op leider Club Brugge.

Standard - STVV: 0-0
Het publiek zorgde in de eerste helft voor het meeste spektakel. Al mocht Sankhon blij zijn dat Cop vergat om zijn cadeautje uit te pakken. Vlak voor rust werd Vanheusden echter van het veld gestuurd na een vreselijke fout. De verdediger kreeg eerst nog geel, maar de VAR corrigeerde dit keer wel goed: donkerrood. Na de pauze viel er nog bitter weinig te beleven op Sclessin. En zo eindige een troosteloze match op dezelfde score als waarmee ze begonnen was.

KV Kortrijk - Antwerp: 0-1
Beide ploegen hielden mekaar goed in evenwicht tijdens de eerste helft. Al had Mbokani zijn doelpuntensaldo wel kunnen en misschien wel moeten opkrikken. In een één-tegen-één situatie toonde hij zich veel te laconiek, niet veel later belandde zijn pegel op de dwarsligger. In de tweede helft viel er weinig te beleven, al was er nog één hoogtepunt. Refaelov krulde in de 85ste minuut een vrije trap immers erg mooi tegen de touwen. Zijn treffer was meteen ook de enige van de wedstrijd en zo kon de Great Old weer twee puntjes uitlopen op Standard.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Wie is favoriet voor de tweede plaats?

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

58
58
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

40
40
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

29
29
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

13
13
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

15
15
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

53
53
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

118
118
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

31
31
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

102
102
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

53
53
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

99
99
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

52
52
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

126
126
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

208
208
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

201
201
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

491
491
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

433
433
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

369
369
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws