Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

door
Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

Jess Thorup beschikt bij AA Gent over een redelijk drukke kern en die zal in de komende weken nog goed van pas komen. Door de Europese uitschakeling valt het wedstrijdschema momenteel weliswaar terug mee. Maar het lange en drukke seizoen tot dusver, heeft onvermijdelijk zijn tol geëist.


Met name Laurent Depoitre kampt de laatste weken steeds vaker met allerlei kwaaltjes. De spits ondervindt last aan de voet en kon daardoor de laatste weken niet voluit gaan op training. Voor de wedstrijd van zaterdagavond tegen Charleroi wordt het afwachten in hoeverre hij hersteld is. Daarnaast ligt ook Roman Yaremchuk nog in de lappenmand. De Oekraïner kon inmiddels alweer op individuele basis trainen, maar een terugkeer in de selectie is nog niet voor meteen.

Op zijn wekelijkse persbabbel kwam Thorup alvast met een stand van zaken op zijn twee spitsen. "Yaremchuk evolueert goed. Zijn laatste scan was positief. Hij traint nog niet met de groep maar bouwt nu aan zijn fysieke paraatheid. Ik ga nog geen datum plakken op zijn terugkeer maar ik hoop net zoals iedereen dat dat snel is", vertelde de trainer op de clubwebstek. "Daarnaast volgen we de blessure van Depoitre aandachtig op. Na Cercle ondervond hij terug last aan de voet. Samen met de medische staf en Laurent bekijken we alles stap voor stap. Nu is het zaak zijn ritme terug te vinden."

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Thorup moet Depoitre sparen tot aan de start van de PO's ...

Meest recent

Alderweireld keihard voor Duivel: "Zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

134
134
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

102
102
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

53
53
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

66
66
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

125
125
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

349
349
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

182
182
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

82
82
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

289
289
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

277
277
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

144
144
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

434
434
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

255
255
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

552
552
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

67
67
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

80
80
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

449
449
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

88
88
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

114
114
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

173
173
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

58
58
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

169
169
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

229
229
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

479
479

Meer sportnieuws