Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

517 stemmen
Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

Jess Thorup beschikt bij AA Gent over een redelijk drukke kern en die zal in de komende weken nog goed van pas komen. Door de Europese uitschakeling valt het wedstrijdschema momenteel weliswaar terug mee. Maar het lange en drukke seizoen tot dusver, heeft onvermijdelijk zijn tol geëist.


Met name Laurent Depoitre kampt de laatste weken steeds vaker met allerlei kwaaltjes. De spits ondervindt last aan de voet en kon daardoor de laatste weken niet voluit gaan op training. Voor de wedstrijd van zaterdagavond tegen Charleroi wordt het afwachten in hoeverre hij hersteld is. Daarnaast ligt ook Roman Yaremchuk nog in de lappenmand. De Oekraïner kon inmiddels alweer op individuele basis trainen, maar een terugkeer in de selectie is nog niet voor meteen.

Op zijn wekelijkse persbabbel kwam Thorup alvast met een stand van zaken op zijn twee spitsen. "Yaremchuk evolueert goed. Zijn laatste scan was positief. Hij traint nog niet met de groep maar bouwt nu aan zijn fysieke paraatheid. Ik ga nog geen datum plakken op zijn terugkeer maar ik hoop net zoals iedereen dat dat snel is", vertelde de trainer op de clubwebstek. "Daarnaast volgen we de blessure van Depoitre aandachtig op. Na Cercle ondervond hij terug last aan de voet. Samen met de medische staf en Laurent bekijken we alles stap voor stap. Nu is het zaak zijn ritme terug te vinden."

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

🚀

Thorup moet Depoitre sparen tot aan de start van de PO's ...

Meest recent

'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

4
4
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

51
51
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

51
51
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

425
425
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

463
463
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

61
61
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

586
586
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

236
236
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

97
97
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

812
812
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

783
783
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

143
143
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

301
301
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

136
136
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

588
588
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

199
199
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

140
140
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

863
863
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

766
766
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

613
613
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

907
907
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

248
248
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

176
176

Meer sportnieuws