Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

door
Spitsenzorgen in Gent: Thorup geeft update over Depoitre en Yaremchuk

Jess Thorup beschikt bij AA Gent over een redelijk drukke kern en die zal in de komende weken nog goed van pas komen. Door de Europese uitschakeling valt het wedstrijdschema momenteel weliswaar terug mee. Maar het lange en drukke seizoen tot dusver, heeft onvermijdelijk zijn tol geëist.


Met name Laurent Depoitre kampt de laatste weken steeds vaker met allerlei kwaaltjes. De spits ondervindt last aan de voet en kon daardoor de laatste weken niet voluit gaan op training. Voor de wedstrijd van zaterdagavond tegen Charleroi wordt het afwachten in hoeverre hij hersteld is. Daarnaast ligt ook Roman Yaremchuk nog in de lappenmand. De Oekraïner kon inmiddels alweer op individuele basis trainen, maar een terugkeer in de selectie is nog niet voor meteen.

Op zijn wekelijkse persbabbel kwam Thorup alvast met een stand van zaken op zijn twee spitsen. "Yaremchuk evolueert goed. Zijn laatste scan was positief. Hij traint nog niet met de groep maar bouwt nu aan zijn fysieke paraatheid. Ik ga nog geen datum plakken op zijn terugkeer maar ik hoop net zoals iedereen dat dat snel is", vertelde de trainer op de clubwebstek. "Daarnaast volgen we de blessure van Depoitre aandachtig op. Na Cercle ondervond hij terug last aan de voet. Samen met de medische staf en Laurent bekijken we alles stap voor stap. Nu is het zaak zijn ritme terug te vinden."

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Thorup moet Depoitre sparen tot aan de start van de PO's ...

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

20
20
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

19
19
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

81
81
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

68
68
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

8
8
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

56
56
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

136
136
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

178
178
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

125
125
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

205
205
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

275
275
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

443
443
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

258
258
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

96
96
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

69
69
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

83
83
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

82
82
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

207
207
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

191
191
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

661
661

Meer sportnieuws