Kiest Martinez voor verrassende tweede spits op EK?

454
Kiest Martinez voor verrassende tweede spits op EK?

Komende zomer staat het EK 2020 gepland. Als het toernooi kan doorgaan tenminste. Bij de UEFA gaven ze immers al aan dat een afgelasting zeker tot de mogelijkheden behoort als het coronavirus zich verder zou blijven verspreiden.

Dat is vooralsnog niet aan de orde, en dus kan er worden gekeken naar hoe de selectie van de Rode Duivels er straks zal uitzien. Wat betreft de aanvallers zal Roberto Martinez volgens Het Laatste Nieuws waarschijnlijk kiezen voor één back-up voor Romelu Lukaku. Die plaats leek lange tijd weggelegd voor Michy Batshuayi, maar dat is intussen allesbehalve zeker. Batsman komt bij Chelsea namelijk niet meer van de bank, en in de schaarse minuten die hij kreeg, kon hij niet overtuigen.

De krant schuift dan ook de naam van Christian Benteke naar voren als meest verwachte keuze als tweede spits. Big Ben is terug op de goede weg bij Crystal Palace, en lijkt bij Martinez een streepje voor te hebben op de derde mogelijkheid, Divock Origi. Een keuze voor Benteke zou toch best verrassend zijn, daar hij geel deel uitmaakte van de selectie voor het WK van 2018.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Wie zou u kiezen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

67
67
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

67
67
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

44
44
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

17
17
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

70
70
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

167
167
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

146
146
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

319
319
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

290
290
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

128
128
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

226
226
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

189
189
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

257
257
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

317
317
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

218
218
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

259
259
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1003
1003

Meer sportnieuws