Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels: "Pot geluk"

452 stemmen
Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels:

De eerste editie van de Nations League werd geen succes voor ons land, maar in het najaar krijgen de Rode Duivels alweer een nieuwe kans in deze landencompetitie. Dinsdag werd alvast geloot voor de samenstelling van de poules. Naast Denemarken en IJsland, vormt Engeland op papier de zwaarste tegenstander.


Tijdens het meest recente WK wisten de mannen van bondscoach Roberto Martinez hun twee matchen tegen de Three Lions allebei te winnen, toch is men in de Engelse pers niet bepaald onder de indruk van de loting. "Een pot geluk", zo verwoordt men het bij The Sun. "Engeland ontloopt Spanje, Frankrijk en Duitsland, maar wacht wel een zware test tegen België. Ze kunnen echter vooral revanche nemen op IJsland voor de nachtmerrie op het EK 2016."

Ook bij The Mirror wordt vooral gefocust op de confrontatie met IJsland, over 'revanche nemen' op België voor het voorbije WK wordt amper gerept. "Engeland heeft een potentiële groep des doods ontlopen", zo vat men het samen bij The Daily Star. Bij de BBC onderstreept men wel nog eens dat België momenteel 'nummer één van de wereld is'.

Bondscoach Gareth Southgate kijkt in ieder geval uit naar de twee duels met de Duivels. "Alle groepen zijn behoorlijk zwaar. Maar het is leuk om wat afwisseling te krijgen, zo hebben we de laatste tijd al heel wat wedstrijden tegen Kroatië en Zwitserland gehad. De partij tegen België is een heel mooie affiche, het is een ploeg waar we de voorbije jaren niet zoveel tegen hebben gespeeld", klonk het bij Sky Sports.

LEES OOK: Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

11
11
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

85
85
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

33
33
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

16
16
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

100
100
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

182
182
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

336
336
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

19
19
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

102
102
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

533
533
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

600
600
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

80
80
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

297
297
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

113
113
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

992
992
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

915
915
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

159
159
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

337
337
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

646
646
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

952
952

Meer sportnieuws