Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels: "Pot geluk"

452 stemmen
Engelse pers ligt niet wakker van loting tegen Duivels:

De eerste editie van de Nations League werd geen succes voor ons land, maar in het najaar krijgen de Rode Duivels alweer een nieuwe kans in deze landencompetitie. Dinsdag werd alvast geloot voor de samenstelling van de poules. Naast Denemarken en IJsland, vormt Engeland op papier de zwaarste tegenstander.


Tijdens het meest recente WK wisten de mannen van bondscoach Roberto Martinez hun twee matchen tegen de Three Lions allebei te winnen, toch is men in de Engelse pers niet bepaald onder de indruk van de loting. "Een pot geluk", zo verwoordt men het bij The Sun. "Engeland ontloopt Spanje, Frankrijk en Duitsland, maar wacht wel een zware test tegen België. Ze kunnen echter vooral revanche nemen op IJsland voor de nachtmerrie op het EK 2016."

Ook bij The Mirror wordt vooral gefocust op de confrontatie met IJsland, over 'revanche nemen' op België voor het voorbije WK wordt amper gerept. "Engeland heeft een potentiële groep des doods ontlopen", zo vat men het samen bij The Daily Star. Bij de BBC onderstreept men wel nog eens dat België momenteel 'nummer één van de wereld is'.

Bondscoach Gareth Southgate kijkt in ieder geval uit naar de twee duels met de Duivels. "Alle groepen zijn behoorlijk zwaar. Maar het is leuk om wat afwisseling te krijgen, zo hebben we de laatste tijd al heel wat wedstrijden tegen Kroatië en Zwitserland gehad. De partij tegen België is een heel mooie affiche, het is een ploeg waar we de voorbije jaren niet zoveel tegen hebben gespeeld", klonk het bij Sky Sports.

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

6
6
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

63
63
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

34
34
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

127
127
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

165
165
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

45
45
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

40
40
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

114
114
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

115
115
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

44
44
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

346
346
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

268
268
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

256
256
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

335
335
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

105
105
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

404
404
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

255
255
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

494
494
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

140
140
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

779
779
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

315
315

Meer sportnieuws