Nations League loting: Rode Duivels treffen bekende gezichten

door
Nations League loting: Rode Duivels treffen bekende gezichten

De eerste kennismaking met de Nations League draaide uit op een sisser voor onze Rode Duivels, want na de pijnlijke nederlaag tegen Zwitserland mocht België niet deelnemen aan de finaleronden. Als gevolg is ons land geen reekshoofd in de loting voor de tweede editie van het landentoernooi, al zijn daar ook voordelen aan verbonden.


De Rode Duivels, die uiteraard wel nog steeds in de A-divisie zitten, werden zo namelijk ingedeeld in een pot met Frankrijk, Italië en Spanje. Op die manier ontlopen de troepen van Roberto Martinez dus al zeker drie toplanden die op papier misschien wel sterker zijn dan de landen in pot 1, waar Nederland, Portugal, Engeland en opnieuw Zwitserland als mogelijke tegenstanders uit de bus kunnen komen. In pot 3 zijn Bosnië, Zweden, Oekraïne en groepsgenoot op Euro 2020 Denemarken de potentiële opponenten, in pot 4 wordt het naast Polen en IJsland vooral opletten voor Duitsland en Kroatië.

UPDATE 18u50
Intussen zit de loting erop en weten we wie de Rode Duivels partij zullen geven. Onze nationale ploeg werd samen met Denemarken, IJsland en Engeland in groep A2 ingedeeld. Drie bekende tegenstanders dus voor Martinez en co, want zoals gezegd is Denemarken ook in de groepsfase van het aankomende EK een van de Belgische opponenten.

Engeland werd op het WK in Rusland twee jaar geleden dan weer niet één, maar twee keer verslagen op weg naar de bronzen medaille. Tot slot is ook IJsland geen onbekende, want zij werden in de vorige editie van de Nations League dan weer tweemaal zonder al teveel problemen opzijgezet. De wedstrijden staan gepland in september, oktober en november van dit jaar.

LEES OOK: Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Trending:

‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

Zullen de Rode Duivels hun groep winnen?

Meest recent

Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

143
143
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

227
227
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

57
57
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

166
166
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

610
610
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

191
191
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

331
331
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

639
639
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

402
402
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

196
196
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1351
1351
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

149
149
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

623
623
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

163
163
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

769
769
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

280
280
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

671
671
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

254
254
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

842
842
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

664
664
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

977
977
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

662
662
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

372
372
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

512
512

Meer sportnieuws