Gent niet te spreken: "Waarom zien ze hier hands en in Genk-Club niet?"

door
Gent niet te spreken:

AA Gent heeft na de knappe Europese prestatie tegen AS Roma niet kunnen aanknopen met een overwinning in eigen land. Integendeel, de Buffalo's verloren zondagavond immers van een herboren Cercle Brugge: 1-0. Al had de score er anders kunnen en misschien wel moeten uitzien.


Na een rommelige fase voor doel kwam Groen-Zwart al na enkele minuten op voorsprong en vervolgens nam het logischerwijs een defensieve stelling in. Na de pauze vonden de Buffalo's echter wel een gaatje, zo kon Michael Ngadeu de gelijkmaker binnenwerken. Maar dat feestje ging niet door. Na interventie van de VAR werd de treffer immers afgekeurd wegens buitenspel.

Een beslissing waar men in het Gentse kamp grote bedenkingen bij plaatste. "Waarom die goal wordt afgekeurd is voor mij een raadsel. Ik heb de beelden bekeken en zie helemaal geen hands in die fase. Op de beelden die er zijn, zie je niets. Het is geen clear error voor mij. Waarom ze hier dan hands zien en deze middag tijdens KRC Genk – Club Brugge niet, is een groot mysterie", reageerde Sven Kums op de website van zijn club.

Ook Cercle zag nog een treffer afgekeurd worden wegens buitenspel. Opvallend was dat ref Lawrence Visser bij deze fase wél op het scherm ging kijken. "Ik vroeg ref Visser waarom hij bij onze goal niet naar het scherm gaat kijken en bij hun wel. Alles verliep volgens het reglement vertelde hij. In dat geval moeten wij er ons bij neerleggen, maar toch vind ik het raar", aldus Kums.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

Een ref zou bij elke afgekeurde goal zelf naar het scherm moeten gaan kijken ...

Meest recent

De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

0
0
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

13
13
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

102
102
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

57
57
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

34
34
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

53
53
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

257
257
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

120
120
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

253
253
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

449
449
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

277
277
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

106
106
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

130
130
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

175
175
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

271
271
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

290
290
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

267
267
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

133
133
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

863
863
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

440
440
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

239
239
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

105
105
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

168
168
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

212
212
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

228
228

Meer sportnieuws