Gent niet te spreken: "Waarom zien ze hier hands en in Genk-Club niet?"

door
Gent niet te spreken:

AA Gent heeft na de knappe Europese prestatie tegen AS Roma niet kunnen aanknopen met een overwinning in eigen land. Integendeel, de Buffalo's verloren zondagavond immers van een herboren Cercle Brugge: 1-0. Al had de score er anders kunnen en misschien wel moeten uitzien.


Na een rommelige fase voor doel kwam Groen-Zwart al na enkele minuten op voorsprong en vervolgens nam het logischerwijs een defensieve stelling in. Na de pauze vonden de Buffalo's echter wel een gaatje, zo kon Michael Ngadeu de gelijkmaker binnenwerken. Maar dat feestje ging niet door. Na interventie van de VAR werd de treffer immers afgekeurd wegens buitenspel.

Een beslissing waar men in het Gentse kamp grote bedenkingen bij plaatste. "Waarom die goal wordt afgekeurd is voor mij een raadsel. Ik heb de beelden bekeken en zie helemaal geen hands in die fase. Op de beelden die er zijn, zie je niets. Het is geen clear error voor mij. Waarom ze hier dan hands zien en deze middag tijdens KRC Genk – Club Brugge niet, is een groot mysterie", reageerde Sven Kums op de website van zijn club.

Ook Cercle zag nog een treffer afgekeurd worden wegens buitenspel. Opvallend was dat ref Lawrence Visser bij deze fase wél op het scherm ging kijken. "Ik vroeg ref Visser waarom hij bij onze goal niet naar het scherm gaat kijken en bij hun wel. Alles verliep volgens het reglement vertelde hij. In dat geval moeten wij er ons bij neerleggen, maar toch vind ik het raar", aldus Kums.

LEES OOK: Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Een ref zou bij elke afgekeurde goal zelf naar het scherm moeten gaan kijken ...

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

27
27
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

17
17
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

173
173
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

83
83
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

411
411
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

76
76
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

138
138
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

95
95
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

134
134
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

184
184
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

259
259
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

115
115
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

44
44
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

68
68
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

317
317
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

68
68
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

376
376
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

314
314
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

251
251
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

440
440
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

153
153
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

343
343
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

320
320

Meer sportnieuws