'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

3101 stemmen
'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

Mede door het transferverbod van afgelopen zomer en het vertrek van onder meer Eden Hazard, kreeg Frank Lampard een pak krediet tijdens zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Chelsea FC. Zijn verdiensten als speler en het feit dat hij door de supporters op handen gedragen wordt, speelden daarin natuurlijk ook een rol. Maar vanaf komend seizoen moet er wel opnieuw voor de prijzen gespeeld worden.


Tijdens de zomermaanden wordt dan ook verwacht dat Lampard stevig aan zijn selectie zal sleutelen. Zo mogen verschillende spelers beschikken, daarnaast zal er ook de nodige versterking worden aangetrokken. En daarbij zouden de Blues onder meer hun vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo meldt The Sunday Express dat Chelsea zich in de strijd om Jonathan David heeft geworpen.

Lampard zou volgens het medium flink onder de indruk zijn geraakt door de rapporten die zijn scouts de voorbij maanden hebben verzameld over het goudhaantje van AA Gent. Ook afgelopen donderdag tegen AS Roma zou een scout van Chelsea hebben plaatsgenomen in de tribunes van de Ghelamco Arena. David speelde toen, zeker voor rust, een sterke wedstrijd en scoorde ook het openingsdoelpunt. De Blues zouden dus snel tot actie willen overgaan, maar de concurrentie voor de jonge Canadees is wel enorm.

TRANSFERRECORD
De aanvaller kan rekenen op belangstelling vanuit heel Europa en ook uit eigen land moet Chelsea zien af te rekenen met verschillende ploegen. Manchester United, Tottenham, Leicester en zelfs leider Liverpool kwamen hem naar verluidt al bekijken. Bij The Sunday Express heeft men het over een transfersom van minstens 20 miljoen pond (23.5 miljoen euro). Maar als David zijn seizoen kan bekronen met sterke Play-Offs is de kans groot dat hij het nationale transferrecord breekt. Dat wordt momenteel gedeeld door Youri Tielemans en Wesley Moraes, die respectievelijk Anderlecht en Club Brugge verlieten voor zo'n 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Denkt u dat David meteen zou meekunnen bij een club als Chelsea?

Meest recent

Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

10
10
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

48
48
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

79
79
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

147
147
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

236
236
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

46
46
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

221
221
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

304
304
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

376
376
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

209
209
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

298
298
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

166
166
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

152
152
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

316
316
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

298
298
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

127
127
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

625
625
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

213
213
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

558
558
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

196
196
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248

Meer sportnieuws