'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

door stemmen
'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

Mede door het transferverbod van afgelopen zomer en het vertrek van onder meer Eden Hazard, kreeg Frank Lampard een pak krediet tijdens zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Chelsea FC. Zijn verdiensten als speler en het feit dat hij door de supporters op handen gedragen wordt, speelden daarin natuurlijk ook een rol. Maar vanaf komend seizoen moet er wel opnieuw voor de prijzen gespeeld worden.


Tijdens de zomermaanden wordt dan ook verwacht dat Lampard stevig aan zijn selectie zal sleutelen. Zo mogen verschillende spelers beschikken, daarnaast zal er ook de nodige versterking worden aangetrokken. En daarbij zouden de Blues onder meer hun vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo meldt The Sunday Express dat Chelsea zich in de strijd om Jonathan David heeft geworpen.

Lampard zou volgens het medium flink onder de indruk zijn geraakt door de rapporten die zijn scouts de voorbij maanden hebben verzameld over het goudhaantje van AA Gent. Ook afgelopen donderdag tegen AS Roma zou een scout van Chelsea hebben plaatsgenomen in de tribunes van de Ghelamco Arena. David speelde toen, zeker voor rust, een sterke wedstrijd en scoorde ook het openingsdoelpunt. De Blues zouden dus snel tot actie willen overgaan, maar de concurrentie voor de jonge Canadees is wel enorm.

TRANSFERRECORD
De aanvaller kan rekenen op belangstelling vanuit heel Europa en ook uit eigen land moet Chelsea zien af te rekenen met verschillende ploegen. Manchester United, Tottenham, Leicester en zelfs leider Liverpool kwamen hem naar verluidt al bekijken. Bij The Sunday Express heeft men het over een transfersom van minstens 20 miljoen pond (23.5 miljoen euro). Maar als David zijn seizoen kan bekronen met sterke Play-Offs is de kans groot dat hij het nationale transferrecord breekt. Dat wordt momenteel gedeeld door Youri Tielemans en Wesley Moraes, die respectievelijk Anderlecht en Club Brugge verlieten voor zo'n 25 miljoen euro.

LEES OOK: Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Denkt u dat David meteen zou meekunnen bij een club als Chelsea?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

1
1
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

46
46
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

131
131
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

389
389
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

299
299
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

130
130
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

102
102
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

179
179
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

332
332
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

93
93
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

235
235
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

260
260
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

411
411
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

390
390
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

268
268
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

155
155
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

135
135
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

190
190
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

91
91
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

379
379

Meer sportnieuws