'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

3101 stemmen
'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

Mede door het transferverbod van afgelopen zomer en het vertrek van onder meer Eden Hazard, kreeg Frank Lampard een pak krediet tijdens zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Chelsea FC. Zijn verdiensten als speler en het feit dat hij door de supporters op handen gedragen wordt, speelden daarin natuurlijk ook een rol. Maar vanaf komend seizoen moet er wel opnieuw voor de prijzen gespeeld worden.


Tijdens de zomermaanden wordt dan ook verwacht dat Lampard stevig aan zijn selectie zal sleutelen. Zo mogen verschillende spelers beschikken, daarnaast zal er ook de nodige versterking worden aangetrokken. En daarbij zouden de Blues onder meer hun vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo meldt The Sunday Express dat Chelsea zich in de strijd om Jonathan David heeft geworpen.

Lampard zou volgens het medium flink onder de indruk zijn geraakt door de rapporten die zijn scouts de voorbij maanden hebben verzameld over het goudhaantje van AA Gent. Ook afgelopen donderdag tegen AS Roma zou een scout van Chelsea hebben plaatsgenomen in de tribunes van de Ghelamco Arena. David speelde toen, zeker voor rust, een sterke wedstrijd en scoorde ook het openingsdoelpunt. De Blues zouden dus snel tot actie willen overgaan, maar de concurrentie voor de jonge Canadees is wel enorm.

TRANSFERRECORD
De aanvaller kan rekenen op belangstelling vanuit heel Europa en ook uit eigen land moet Chelsea zien af te rekenen met verschillende ploegen. Manchester United, Tottenham, Leicester en zelfs leider Liverpool kwamen hem naar verluidt al bekijken. Bij The Sunday Express heeft men het over een transfersom van minstens 20 miljoen pond (23.5 miljoen euro). Maar als David zijn seizoen kan bekronen met sterke Play-Offs is de kans groot dat hij het nationale transferrecord breekt. Dat wordt momenteel gedeeld door Youri Tielemans en Wesley Moraes, die respectievelijk Anderlecht en Club Brugge verlieten voor zo'n 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Denkt u dat David meteen zou meekunnen bij een club als Chelsea?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

2
2
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

15
15
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

31
31
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

392
392
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

99
99
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

289
289
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

154
154
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

246
246
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

182
182
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1048
1048
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

427
427
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

254
254
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

656
656
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

751
751
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

168
168
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

803
803
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws