'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

3101
'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

Mede door het transferverbod van afgelopen zomer en het vertrek van onder meer Eden Hazard, kreeg Frank Lampard een pak krediet tijdens zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Chelsea FC. Zijn verdiensten als speler en het feit dat hij door de supporters op handen gedragen wordt, speelden daarin natuurlijk ook een rol. Maar vanaf komend seizoen moet er wel opnieuw voor de prijzen gespeeld worden.


Tijdens de zomermaanden wordt dan ook verwacht dat Lampard stevig aan zijn selectie zal sleutelen. Zo mogen verschillende spelers beschikken, daarnaast zal er ook de nodige versterking worden aangetrokken. En daarbij zouden de Blues onder meer hun vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo meldt The Sunday Express dat Chelsea zich in de strijd om Jonathan David heeft geworpen.

Lampard zou volgens het medium flink onder de indruk zijn geraakt door de rapporten die zijn scouts de voorbij maanden hebben verzameld over het goudhaantje van AA Gent. Ook afgelopen donderdag tegen AS Roma zou een scout van Chelsea hebben plaatsgenomen in de tribunes van de Ghelamco Arena. David speelde toen, zeker voor rust, een sterke wedstrijd en scoorde ook het openingsdoelpunt. De Blues zouden dus snel tot actie willen overgaan, maar de concurrentie voor de jonge Canadees is wel enorm.

TRANSFERRECORD
De aanvaller kan rekenen op belangstelling vanuit heel Europa en ook uit eigen land moet Chelsea zien af te rekenen met verschillende ploegen. Manchester United, Tottenham, Leicester en zelfs leider Liverpool kwamen hem naar verluidt al bekijken. Bij The Sunday Express heeft men het over een transfersom van minstens 20 miljoen pond (23.5 miljoen euro). Maar als David zijn seizoen kan bekronen met sterke Play-Offs is de kans groot dat hij het nationale transferrecord breekt. Dat wordt momenteel gedeeld door Youri Tielemans en Wesley Moraes, die respectievelijk Anderlecht en Club Brugge verlieten voor zo'n 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Denkt u dat David meteen zou meekunnen bij een club als Chelsea?

Meest recent

Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

1
1
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

43
43
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

58
58
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

162
162
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

190
190
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

29
29
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

208
208
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

50
50
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

28
28
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

122
122
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

119
119
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

68
68
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

51
51
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

345
345
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

152
152
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

183
183
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

81
81
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

400
400

Meer sportnieuws