'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

3101 stemmen
'Chelsea wil transferrecord Jupiler Pro League komende zomer verbreken'

Mede door het transferverbod van afgelopen zomer en het vertrek van onder meer Eden Hazard, kreeg Frank Lampard een pak krediet tijdens zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Chelsea FC. Zijn verdiensten als speler en het feit dat hij door de supporters op handen gedragen wordt, speelden daarin natuurlijk ook een rol. Maar vanaf komend seizoen moet er wel opnieuw voor de prijzen gespeeld worden.


Tijdens de zomermaanden wordt dan ook verwacht dat Lampard stevig aan zijn selectie zal sleutelen. Zo mogen verschillende spelers beschikken, daarnaast zal er ook de nodige versterking worden aangetrokken. En daarbij zouden de Blues onder meer hun vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo meldt The Sunday Express dat Chelsea zich in de strijd om Jonathan David heeft geworpen.

Lampard zou volgens het medium flink onder de indruk zijn geraakt door de rapporten die zijn scouts de voorbij maanden hebben verzameld over het goudhaantje van AA Gent. Ook afgelopen donderdag tegen AS Roma zou een scout van Chelsea hebben plaatsgenomen in de tribunes van de Ghelamco Arena. David speelde toen, zeker voor rust, een sterke wedstrijd en scoorde ook het openingsdoelpunt. De Blues zouden dus snel tot actie willen overgaan, maar de concurrentie voor de jonge Canadees is wel enorm.

TRANSFERRECORD
De aanvaller kan rekenen op belangstelling vanuit heel Europa en ook uit eigen land moet Chelsea zien af te rekenen met verschillende ploegen. Manchester United, Tottenham, Leicester en zelfs leider Liverpool kwamen hem naar verluidt al bekijken. Bij The Sunday Express heeft men het over een transfersom van minstens 20 miljoen pond (23.5 miljoen euro). Maar als David zijn seizoen kan bekronen met sterke Play-Offs is de kans groot dat hij het nationale transferrecord breekt. Dat wordt momenteel gedeeld door Youri Tielemans en Wesley Moraes, die respectievelijk Anderlecht en Club Brugge verlieten voor zo'n 25 miljoen euro.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Denkt u dat David meteen zou meekunnen bij een club als Chelsea?

Meest recent

'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

38
38
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

26
26
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

30
30
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

257
257
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

33
33
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

202
202
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

567
567
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

346
346
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

113
113
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

894
894
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

168
168
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

67
67
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

565
565
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

207
207
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

459
459
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

225
225
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1153
1153
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

600
600
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

325
325
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

148
148
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

166
166
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

656
656
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

323
323

Meer sportnieuws