Losada daagt OHL meteen uit: "Zij zitten volgens mij al in 1A"

1207 stemmen
Losada daagt OHL meteen uit:

Het is Beerschot VA dan toch gelukt om zich voor de derde keer op rij te plaatsen voor de promotiefinale in 1B en daar had het alle juridische middelen niet eens voor nodig. Tijdens de slotspeeldag van de tweede periode wonnen de Antwerpenaren immers met 0-2 op het veld van KSC Lokeren. Concurrent Westerlo ging op zijn beurt onderuit in het bezoek aan Union (3-1).


Alle commotie die de voorbije dagen was ontstaan omtrent het herspelen van de wedstrijd op Virton, bleek dus totaal overbodig. Beerschot deed het zoals het moest: op het veld en niet voor de groene tafel. Op Lokeren kende het wel een moeizame wedstrijd. Maar nadat de Waaslanders in de tweede helft met negen kwamen te staan, mocht de champagne al uit de koelkast gehaald worden. Voor het derde jaar op rij waagt Beerschot zich dus aan de finales van 1B.

Tegenstander daarin wordt OH Leuven. De Vlaams-Brabanders wonnen immers de eerste periodetitel en waren dus al enkele maanden zeker van hun ticket. De tweede periode werd echter (en bij gevolg?) geen groot succes voor de ploeg van Vincent Euvrard. Uiteindelijk eindigde het daarin op de vijfde plaats, op de slotspeeldag werd bovendien met duidelijke 4-1-cijfers verloren van Virton.

Toch was Beerschot-coach Hernan Losada er vrijdag als de kippen bij om de druk bij de Leuvenaars te leggen. "De kansen fifty-fifty? Ik geef ons dertien procent kans! In de finale spelen we tegen een ploeg die sinds een maand of twee op haar website constant berichten zet over de promotie naar eerste en volgens mij zitten zij al in eerste klasse", klonk het uitdagend bij Proximus 11.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

🚀

Wie is uw favoriet voor promotie?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

13
13
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

220
220
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

23
23
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

232
232
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

492
492
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

93
93
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

183
183
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

151
151
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

285
285
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

72
72
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

49
49
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

38
38
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

530
530
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

253
253
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

253
253
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

125
125
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

765
765
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

199
199
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1151
1151
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

765
765

Meer sportnieuws