'Nieuwe opdoffer Club: volgende sterkhouder zes weken out'

door
'Nieuwe opdoffer Club: volgende sterkhouder zes weken out'

Club Brugge heeft een erg belabberde week achter de rug. De leider uit de Jupiler Pro League zag zijn Europese campagne op pijnlijke wijze tot een einde komen en verloor met zware 5-0-cijfers op het veld van Manchester United. Enkele dagen eerder was al bekend geraakt dat Ruud Vormer vier tot zes weken uit is met een blessure.


En Blauw-Zwart blijft voorlopig zitten in de hoek waar de klappen vallen. Zo meldt de krant Het Laatste Nieuws dat ook Emmanuel Dennis mogelijk een zestal weken aan de kant staat. De Nigeriaanse aanvaller reisde de afgelopen week al niet mee naar Old Trafford. Er werd aangenomen dat dit grotendeels een voorzorgsmaatregel was, maar de schade blijkt nu toch behoorlijk groot. Zo zou Dennis een scheurtje bovenaan de enkel hebben opgelopen.

Indien de eerste prognose van zes weken klopt, mag de 22-jarige Nigeriaan een kruis maken over de bekerfinale van 22 maart tegen Antwerp. Zelfs de start van de PO's in het weekend van 4 en 5 april zou hierdoor in het gedrang kunnen komen. Hoewel coach Philippe Clement in principe over voldoende alternatieven op zijn positie beschikt, is dit toch een flinke tegenvaller. Dennis blijft dan wel wispelturig in zijn prestaties, hij maakte dit seizoen toch al meermaals het verschil voor zijn ploeg.

Ook met oog op een lucratieve zomertransfer lijkt dit een streep door de rekening, het is immers nog maar de vraag wanneer de aanvaller weer topfit zal zijn. Clement zal door de blessures van Vormer en Dennis in ieder geval weer mogen schuiven. Zeker omdat ook Eduard Sobol en Krépin Diatta volgens HLN onzeker zijn dit weekend.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Door het zware wedstrijdschema was deze blessurelast onvermijdelijk ...

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

0
0
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

24
24
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

63
63
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

23
23
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

49
49
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

211
211
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

164
164
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

170
170
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

56
56
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

62
62
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

174
174
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

87
87
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

65
65
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

105
105
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

370
370
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

161
161
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

47
47
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

141
141
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

272
272
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

334
334

Meer sportnieuws