'Nieuwe opdoffer Club: volgende sterkhouder zes weken out'

door
'Nieuwe opdoffer Club: volgende sterkhouder zes weken out'

Club Brugge heeft een erg belabberde week achter de rug. De leider uit de Jupiler Pro League zag zijn Europese campagne op pijnlijke wijze tot een einde komen en verloor met zware 5-0-cijfers op het veld van Manchester United. Enkele dagen eerder was al bekend geraakt dat Ruud Vormer vier tot zes weken uit is met een blessure.


En Blauw-Zwart blijft voorlopig zitten in de hoek waar de klappen vallen. Zo meldt de krant Het Laatste Nieuws dat ook Emmanuel Dennis mogelijk een zestal weken aan de kant staat. De Nigeriaanse aanvaller reisde de afgelopen week al niet mee naar Old Trafford. Er werd aangenomen dat dit grotendeels een voorzorgsmaatregel was, maar de schade blijkt nu toch behoorlijk groot. Zo zou Dennis een scheurtje bovenaan de enkel hebben opgelopen.

Indien de eerste prognose van zes weken klopt, mag de 22-jarige Nigeriaan een kruis maken over de bekerfinale van 22 maart tegen Antwerp. Zelfs de start van de PO's in het weekend van 4 en 5 april zou hierdoor in het gedrang kunnen komen. Hoewel coach Philippe Clement in principe over voldoende alternatieven op zijn positie beschikt, is dit toch een flinke tegenvaller. Dennis blijft dan wel wispelturig in zijn prestaties, hij maakte dit seizoen toch al meermaals het verschil voor zijn ploeg.

Ook met oog op een lucratieve zomertransfer lijkt dit een streep door de rekening, het is immers nog maar de vraag wanneer de aanvaller weer topfit zal zijn. Clement zal door de blessures van Vormer en Dennis in ieder geval weer mogen schuiven. Zeker omdat ook Eduard Sobol en Krépin Diatta volgens HLN onzeker zijn dit weekend.

LEES OOK: STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Door het zware wedstrijdschema was deze blessurelast onvermijdelijk ...

Meest recent

'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

41
41
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

39
39
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

13
13
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

55
55
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

14
14
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

46
46
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

89
89
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

38
38
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

171
171
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

69
69
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

164
164
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

74
74
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

63
63
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

80
80
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

339
339
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

389
389
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

355
355
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

251
251

Meer sportnieuws