KV Mechelen doet gooi naar Play-Off I met knappe zege op Stayen

354 stemmen
KV Mechelen doet gooi naar Play-Off I met knappe zege op Stayen

KV Mechelen heeft vrijdagavond een bijzonder goede zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. Dankzij doelpunten van Limburgers Rob Schoofs en Dante Vanzeir en een own-goal van Rocky Bushiri won Malinwa immers met 0-3 op het veld van STVV. Hierdoor springt KVM voorlopig over Genk naar de zesde plaats in het klassement, de landskampioen neemt het zondagmiddag voor eigen volk op tegen leider Club Brugge.


De eerste helft werd vooral gekenmerkt door strijd en duels, veel grote kansen waren er echter niet. De jonge Vranckx kopte namens de bezoekers wel van dichtbij naast, al werd hij ook afgefloten wegens buitenspel. STVV toonde zich dan weer veel te slordig in de finale zone en kon Castro amper in de problemen brengen.

Na de pauze toonde coach Vrancken dat hij bij Mechelen met niets minder dan de overwinning vrede nam. Hij koos ervoor om de geblesseerde Van Damme te vervangen door een extra aanvaller in de vorm van Vanzeir. En die zet loonde. Een voorzet van Vanzeir belandde via Hairemans bij Schoofs, die zijn ex-club de das omdeed.

Niet veel later deed Vanzeir zelf de boeken dicht en in de absolute slotseconden werkte Bushiri de bal nog in eigen doel. Malinwa voert de druk op Genk dus gevoelig op in aanloop naar de topper van zondag. Mogelijk wordt de strijd om PO I pas op de slotspeeldag beslist wanneer KRC en KVM het tegen mekaar opnemen. Voor RSC Anderlecht lijkt de belangrijkste nacompetitie stilaan onhaalbaar.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

🚀

Denkt u dat KV Mechelen zich zal plaatsen voor Play-Off I?

Meest recent

'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

0
0
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

9
9
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

13
13
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

20
20
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

40
40
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

139
139
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

109
109
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

46
46
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

62
62
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

489
489
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

548
548
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

126
126
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

379
379
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

176
176
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

275
275
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

222
222
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1179
1179
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

87
87
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

470
470
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

322
322
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

708
708
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

840
840
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177

Meer sportnieuws