Ook Gent had pech met ref: "Niet volgens nieuwe regel"

731 stemmen
Ook Gent had pech met ref:

Het Europese seizoen van de Belgische clubs zit er sinds gisterenavond onherroepelijk op, want noch Club Brugge noch AA Gent wist te stunten tegen Manchester United of AS Roma. Blauw-Zwart kende wel weinig meeval met de scheidsrechter zijn beslissing om Simon Deli van het veld te sturen, al moeten Philippe Clement en co toch vooral de hand in eigen boezem steken. Dan kwamen de Buffalo's veel dichter bij de kwalificatie.


Jonathan David wiste na 25 minuten de treffer van Carles Perez in de heenmatch uit en zette zo de totale stand weer in evenwicht, tot Justin Kluivert nog geen vijf minuten later de droom aan diggelen sloeg. Toch versierde AA Gent nog kansen genoeg om een tweede doelpunt te scoren, waarna de jacht op de benodigde 3-1 pas echt had kunnen beginnen. Zover kwam het echter niet, want de bal belandde niet meer tegen de touwen. Iets waar de Spaanse ref José Maria Sanchez ook voor iets tussen zat, zo vindt Sporza.


"Laten we zeggen dat hij niet in het nadeel van de grote naam (AS Roma) floot. Al van in het begin was de Spaanse Roma-doelman Pau Lopez tijd aan het winnen. De hele match lang mocht hij dat blijven doen van zijn fluitende landgenoot. Sanchez liet bovendien de gewisselde Roma-spelers 3 keer niet langs de dichtste zijde van het veld wandelen, wat sinds dit seizoen de regel is", klonk het daar namelijk. Een mening die ook de Gentse aanvoerder Vadis Odjidja was toegedaan, want hij liet na afloop duidelijk zijn ongenoegen merken.

LEES OOK: Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

Akkoord met de kritiek op de ref in Gent?

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

13
13
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

12
12
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

218
218
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

94
94
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

64
64
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

122
122
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

52
52
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

745
745
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

158
158
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

98
98
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

62
62
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

31
31
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

257
257
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

87
87
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

62
62
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

212
212
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

315
315
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

184
184
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

271
271
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

76
76
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

633
633
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

647
647

Meer sportnieuws