Ook Gent had pech met ref: "Niet volgens nieuwe regel"

door
Ook Gent had pech met ref:

Het Europese seizoen van de Belgische clubs zit er sinds gisterenavond onherroepelijk op, want noch Club Brugge noch AA Gent wist te stunten tegen Manchester United of AS Roma. Blauw-Zwart kende wel weinig meeval met de scheidsrechter zijn beslissing om Simon Deli van het veld te sturen, al moeten Philippe Clement en co toch vooral de hand in eigen boezem steken. Dan kwamen de Buffalo's veel dichter bij de kwalificatie.


Jonathan David wiste na 25 minuten de treffer van Carles Perez in de heenmatch uit en zette zo de totale stand weer in evenwicht, tot Justin Kluivert nog geen vijf minuten later de droom aan diggelen sloeg. Toch versierde AA Gent nog kansen genoeg om een tweede doelpunt te scoren, waarna de jacht op de benodigde 3-1 pas echt had kunnen beginnen. Zover kwam het echter niet, want de bal belandde niet meer tegen de touwen. Iets waar de Spaanse ref José Maria Sanchez ook voor iets tussen zat, zo vindt Sporza.


"Laten we zeggen dat hij niet in het nadeel van de grote naam (AS Roma) floot. Al van in het begin was de Spaanse Roma-doelman Pau Lopez tijd aan het winnen. De hele match lang mocht hij dat blijven doen van zijn fluitende landgenoot. Sanchez liet bovendien de gewisselde Roma-spelers 3 keer niet langs de dichtste zijde van het veld wandelen, wat sinds dit seizoen de regel is", klonk het daar namelijk. Een mening die ook de Gentse aanvoerder Vadis Odjidja was toegedaan, want hij liet na afloop duidelijk zijn ongenoegen merken.

LEES OOK: AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Akkoord met de kritiek op de ref in Gent?

Meest recent

Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

12
12
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

37
37
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

22
22
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

27
27
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

107
107
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

140
140
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

47
47
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

210
210
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

362
362
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

183
183
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

142
142
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

491
491
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

110
110
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

380
380
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

116
116
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

43
43
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

123
123
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

290
290
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

167
167
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

518
518
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

179
179
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

135
135
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

311
311
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

327
327
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

473
473

Meer sportnieuws