'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

door
'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

Manchester City aast komende zomer op een megadeal. De Engelse grootmacht heeft serieuze plannen om Real Madrid-middenvelder Toni Kroos naar Engeland te halen, wat toch flinke concurrentie zou betekenen voor Kevin De Bruyne.

Kroos speelde in zijn periode bij Bayern München kortstondig onder Pep Guardiola. Woensdagavond troffen zij elkaar opnieuw in het Bernabéu. Guardiola in de rol van manager van Manchester City en Kroos als speler van Real Madrid, maar opvallend genoeg ontbrak de Duitse middenvelder in het elftal. Zelfs een warming-up, laat staan een wissel, werd hem niet gegund.

Guardiola informeerde na afloop direct bij Kroos, die volgens coach Zinedine Zidane puur om sportieve redenen buiten het elftal viel. De Catalaan zou intern direct hebben geopperd om de middenvelder naar de Premier League te halen. Kroos heeft naar verluidt zijn bedenkingen geuit over zijn toekomst in Madrid en het is bekend dat hij een hoge pet op heeft van Guardiola, aldus Don Balón.

Zoals gezegd zou de komst van de Duitse international wel flinke concurrentie zijn voor Kevin De Bruyne, al kan die uiteraard op meerdere posities terecht. Echter komt de Rode Duivel mogelijk wel het best, en mogelijk ook het liefst, tot zijn recht op de nummer '8'. En dat is ook de geliefkoosde positie van Kroos. Of De Bruyne dan ook helemaal achter het plannetje van Guardiola zal staan, valt te betwijfelen. 

Met David Silva is er wel al een zekere vertrekker bij City, maar die speelt hoger op het veld, veelal als nummer tien, soms op de flank. Mogelijk ziet Guardiola De Bruyne straks dan ook vaker als diepste middenvelder, maar daar komt zijn grote motor wel minder tot zijn recht. Hoe dan ook, zeker is alvast dat 'King Kev'  incontournable is bij City, en niet hoeft te vrezen voor een basisstek.





Zal De Bruyne dit een goed idee vinden?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

92
92
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

127
127
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

85
85
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

38
38
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

237
237
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

192
192
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

423
423
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

621
621
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1103
1103
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

395
395
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

316
316
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

497
497
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

436
436
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1006
1006
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws