'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

door
'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

Manchester City aast komende zomer op een megadeal. De Engelse grootmacht heeft serieuze plannen om Real Madrid-middenvelder Toni Kroos naar Engeland te halen, wat toch flinke concurrentie zou betekenen voor Kevin De Bruyne.

Kroos speelde in zijn periode bij Bayern München kortstondig onder Pep Guardiola. Woensdagavond troffen zij elkaar opnieuw in het Bernabéu. Guardiola in de rol van manager van Manchester City en Kroos als speler van Real Madrid, maar opvallend genoeg ontbrak de Duitse middenvelder in het elftal. Zelfs een warming-up, laat staan een wissel, werd hem niet gegund.

Guardiola informeerde na afloop direct bij Kroos, die volgens coach Zinedine Zidane puur om sportieve redenen buiten het elftal viel. De Catalaan zou intern direct hebben geopperd om de middenvelder naar de Premier League te halen. Kroos heeft naar verluidt zijn bedenkingen geuit over zijn toekomst in Madrid en het is bekend dat hij een hoge pet op heeft van Guardiola, aldus Don Balón.

Zoals gezegd zou de komst van de Duitse international wel flinke concurrentie zijn voor Kevin De Bruyne, al kan die uiteraard op meerdere posities terecht. Echter komt de Rode Duivel mogelijk wel het best, en mogelijk ook het liefst, tot zijn recht op de nummer '8'. En dat is ook de geliefkoosde positie van Kroos. Of De Bruyne dan ook helemaal achter het plannetje van Guardiola zal staan, valt te betwijfelen. 

Met David Silva is er wel al een zekere vertrekker bij City, maar die speelt hoger op het veld, veelal als nummer tien, soms op de flank. Mogelijk ziet Guardiola De Bruyne straks dan ook vaker als diepste middenvelder, maar daar komt zijn grote motor wel minder tot zijn recht. Hoe dan ook, zeker is alvast dat 'King Kev'  incontournable is bij City, en niet hoeft te vrezen voor een basisstek.





🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
66

Zal De Bruyne dit een goed idee vinden?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

3
3
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

28
28
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

29
29
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

58
58
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

27
27
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

322
322
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

117
117
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

73
73
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

201
201
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

263
263
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

247
247
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

90
90
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

445
445
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

93
93
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

266
266
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

240
240
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

220
220
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

518
518
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

594
594
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

429
429
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws