'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

door
'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

Manchester City aast komende zomer op een megadeal. De Engelse grootmacht heeft serieuze plannen om Real Madrid-middenvelder Toni Kroos naar Engeland te halen, wat toch flinke concurrentie zou betekenen voor Kevin De Bruyne.

Kroos speelde in zijn periode bij Bayern München kortstondig onder Pep Guardiola. Woensdagavond troffen zij elkaar opnieuw in het Bernabéu. Guardiola in de rol van manager van Manchester City en Kroos als speler van Real Madrid, maar opvallend genoeg ontbrak de Duitse middenvelder in het elftal. Zelfs een warming-up, laat staan een wissel, werd hem niet gegund.

Guardiola informeerde na afloop direct bij Kroos, die volgens coach Zinedine Zidane puur om sportieve redenen buiten het elftal viel. De Catalaan zou intern direct hebben geopperd om de middenvelder naar de Premier League te halen. Kroos heeft naar verluidt zijn bedenkingen geuit over zijn toekomst in Madrid en het is bekend dat hij een hoge pet op heeft van Guardiola, aldus Don Balón.

Zoals gezegd zou de komst van de Duitse international wel flinke concurrentie zijn voor Kevin De Bruyne, al kan die uiteraard op meerdere posities terecht. Echter komt de Rode Duivel mogelijk wel het best, en mogelijk ook het liefst, tot zijn recht op de nummer '8'. En dat is ook de geliefkoosde positie van Kroos. Of De Bruyne dan ook helemaal achter het plannetje van Guardiola zal staan, valt te betwijfelen. 

Met David Silva is er wel al een zekere vertrekker bij City, maar die speelt hoger op het veld, veelal als nummer tien, soms op de flank. Mogelijk ziet Guardiola De Bruyne straks dan ook vaker als diepste middenvelder, maar daar komt zijn grote motor wel minder tot zijn recht. Hoe dan ook, zeker is alvast dat 'King Kev'  incontournable is bij City, en niet hoeft te vrezen voor een basisstek.





🚀

Zal De Bruyne dit een goed idee vinden?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

0
0
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

48
48
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

15
15
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

42
42
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

33
33
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

54
54
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

60
60
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

55
55
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

333
333
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

336
336
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

63
63
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

184
184
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

233
233
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

63
63
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

157
157
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

383
383
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

480
480
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

403
403
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

54
54
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

350
350
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

366
366

Meer sportnieuws