'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

door
'Guardiola zet megadeal in werking bij Manchester City'

Manchester City aast komende zomer op een megadeal. De Engelse grootmacht heeft serieuze plannen om Real Madrid-middenvelder Toni Kroos naar Engeland te halen, wat toch flinke concurrentie zou betekenen voor Kevin De Bruyne.

Kroos speelde in zijn periode bij Bayern München kortstondig onder Pep Guardiola. Woensdagavond troffen zij elkaar opnieuw in het Bernabéu. Guardiola in de rol van manager van Manchester City en Kroos als speler van Real Madrid, maar opvallend genoeg ontbrak de Duitse middenvelder in het elftal. Zelfs een warming-up, laat staan een wissel, werd hem niet gegund.

Guardiola informeerde na afloop direct bij Kroos, die volgens coach Zinedine Zidane puur om sportieve redenen buiten het elftal viel. De Catalaan zou intern direct hebben geopperd om de middenvelder naar de Premier League te halen. Kroos heeft naar verluidt zijn bedenkingen geuit over zijn toekomst in Madrid en het is bekend dat hij een hoge pet op heeft van Guardiola, aldus Don Balón.

Zoals gezegd zou de komst van de Duitse international wel flinke concurrentie zijn voor Kevin De Bruyne, al kan die uiteraard op meerdere posities terecht. Echter komt de Rode Duivel mogelijk wel het best, en mogelijk ook het liefst, tot zijn recht op de nummer '8'. En dat is ook de geliefkoosde positie van Kroos. Of De Bruyne dan ook helemaal achter het plannetje van Guardiola zal staan, valt te betwijfelen. 

Met David Silva is er wel al een zekere vertrekker bij City, maar die speelt hoger op het veld, veelal als nummer tien, soms op de flank. Mogelijk ziet Guardiola De Bruyne straks dan ook vaker als diepste middenvelder, maar daar komt zijn grote motor wel minder tot zijn recht. Hoe dan ook, zeker is alvast dat 'King Kev'  incontournable is bij City, en niet hoeft te vrezen voor een basisstek.





Zal De Bruyne dit een goed idee vinden?

Meest recent

Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

11
11
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

13
13
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

117
117
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

65
65
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

31
31
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

79
79
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

95
95
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

50
50
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

299
299
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

611
611
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

525
525
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

378
378
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

349
349
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

246
246
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

597
597
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

252
252
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

88
88
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

301
301
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

87
87
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

447
447
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

202
202
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

73
73
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

74
74
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

199
199

Meer sportnieuws