Mist over Old Trafford: vier vraagtekens voor Clement

door
Mist over Old Trafford: vier vraagtekens voor Clement

Club Brugge speelde vorige week in eigen huis 1-1 gelijk tegen Manchester United, en dus moet Blauw-Zwart hopen op een stunt in Old Trafford om aanspraak te maken op kwalificatie voor de volgende ronde. Philippe Clement moet echter aan het puzzelen, want flink wat sterkhouders haakten af voor de trip naar Engeland.


Éder Balanta is namelijk geschorst, Ruud Vormer en Emmanuel Dennis zijn dan weer gekwetst. Op de koop toe is ook Krépin Diatta, nog maar pas terug uit blessure, nog hoogst onzeker. Het Laatste Nieuws weet dan ook dat door de afwezigen Thibault Vlietinck, Michael Krmencik, Maxime De Cuyper en Percy Tau weer een kans krijgen in het basiselftal.

De opstelling volgens HLN: Mignolet, Mata, Mechele, Deli, Rits, Vanaken, De Ketelaere, Vlietinck, De Cuyper, Tau, Krmencik

UPDATE 15u30 
Enkele uren voor de aftrap hangt er nog steeds heel wat mist over de ploeg die Clement straks de wei in stuurt. Zo maakt Het Nieuwsblad gewag van een heel andere opstelling, waarin de posities voorin worden ingenomen door Siebe Schrijvers en David Okereke. Op links zien zij dan weer Eduard Sobol in plaats van de jonge De Cuyper, aan de overkant verschijnt Diatta volgens hen alsnog aan de aftrap. Over één ding zijn beide kranten het wel eens: Charles De Ketelaere schuift een rij achteruit om Vormer te vervangen.

De opstelling volgens HNB: Mignolet, Mata, Mechele, Deli, Sobol, Rits, Vanaken, De Ketelaere, Diatta, Schrijvers, Okereke

Welke opstelling lijkt u het best?

Meest recent

KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

7
7
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

32
32
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

175
175
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

192
192
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

46
46
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

224
224
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

63
63
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

94
94
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

107
107
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

112
112
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

534
534
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

82
82
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

215
215
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

128
128
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

509
509
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

204
204
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

120
120
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

302
302
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

186
186
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

319
319
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

617
617
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

276
276
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

140
140

Meer sportnieuws