Mist over Old Trafford: vier vraagtekens voor Clement

door
Mist over Old Trafford: vier vraagtekens voor Clement

Club Brugge speelde vorige week in eigen huis 1-1 gelijk tegen Manchester United, en dus moet Blauw-Zwart hopen op een stunt in Old Trafford om aanspraak te maken op kwalificatie voor de volgende ronde. Philippe Clement moet echter aan het puzzelen, want flink wat sterkhouders haakten af voor de trip naar Engeland.


Éder Balanta is namelijk geschorst, Ruud Vormer en Emmanuel Dennis zijn dan weer gekwetst. Op de koop toe is ook Krépin Diatta, nog maar pas terug uit blessure, nog hoogst onzeker. Het Laatste Nieuws weet dan ook dat door de afwezigen Thibault Vlietinck, Michael Krmencik, Maxime De Cuyper en Percy Tau weer een kans krijgen in het basiselftal.

De opstelling volgens HLN: Mignolet, Mata, Mechele, Deli, Rits, Vanaken, De Ketelaere, Vlietinck, De Cuyper, Tau, Krmencik

UPDATE 15u30 
Enkele uren voor de aftrap hangt er nog steeds heel wat mist over de ploeg die Clement straks de wei in stuurt. Zo maakt Het Nieuwsblad gewag van een heel andere opstelling, waarin de posities voorin worden ingenomen door Siebe Schrijvers en David Okereke. Op links zien zij dan weer Eduard Sobol in plaats van de jonge De Cuyper, aan de overkant verschijnt Diatta volgens hen alsnog aan de aftrap. Over één ding zijn beide kranten het wel eens: Charles De Ketelaere schuift een rij achteruit om Vormer te vervangen.

De opstelling volgens HNB: Mignolet, Mata, Mechele, Deli, Sobol, Rits, Vanaken, De Ketelaere, Diatta, Schrijvers, Okereke

Welke opstelling lijkt u het best?

Meest recent

Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

7
7
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

49
49
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

121
121
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

41
41
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

170
170
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

313
313
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

177
177
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

129
129
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

454
454
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

108
108
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

369
369
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

114
114
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

42
42
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

119
119
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

257
257
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

162
162
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

511
511
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

177
177
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

133
133
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

310
310
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

323
323
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

470
470
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

269
269
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87

Meer sportnieuws