United-Belg aangepakt: "Hij zou bij Club moeten knokken om in de basis te raken"

336 stemmen
United-Belg aangepakt:

Manchester United en Club Brugge maken donderdagavond onder elkaar uit wie naar de achtste finales van de Europa League mag. United heeft daarvoor de beste papieren in handen. In het Jan Breydelstadion werd het in de heenmatch immers 1-1, waardoor United thuis met winst of een scoreloos gelijkspel naar de volgende ronde.


Volgens Henk Houwaart heeft Club dat vooral aan zichzelf te wijten. "Het is alleen spijtig dat dit niet meer het Manchester United van weleer is, met Cristiano Ronaldo en Giggs. Zo'n Pereira: die jongen zou moeten knokken om in de basiself van Club te staan. Net daarom vind ik het zo'n zonde dat Club thuis niet met zijn sterkste ploeg begonnen is, want dan had het 2-0 of 3-0 gewonnen", viseert de ex-trainer in Het Laatste Nieuws opvallend de enige Belg bij United.

Pereira werd geboren in Duffel en kwam in de jeugdelftallen altijd uit voor België, maar maakte in september 2018 wel zijn debuut voor de Braziliaanse nationale ploeg. De 24-jarige middenvelder kwam nog nooit zo vaak aan spelen toe bij Man Utd als dit seizoen, maar schippert wel nog steeds tussen bank en basis. In alle competities samen kwam hij 35 keer in actie, waarvan 25 keer als titularis. Daarin was hij goed voor één goal en vier assists.

LEES OOK: Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Is Pereira goed genoeg voor Man Utd?

Meest recent

De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

0
0
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

81
81
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

44
44
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

174
174
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

93
93
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

108
108
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

64
64
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

65
65
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

106
106
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

154
154
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

281
281
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

289
289
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

201
201
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

375
375
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

133
133
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

615
615
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

93
93
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

348
348
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

152
152
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

102
102
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

126
126

Meer sportnieuws