TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

316
TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge moeten ze in de zomer de knoop doorhakken over de toekomst van enkele huurlingen. Eén van hen krijgt mogelijk een verrassende nieuwe kans. Ahmed Touba doet het goed op huurbasis bij het Bulgaarse Beroe en hij zou in de voorbereiding mogelijk een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen.



Het zou kunnen dat Alexis Saelemaekers in de zomer al terugkeert bij Anderlecht. De 20-jarige komt bij AC Milan vooralsnog amper aan spelen toe en volgens lokale media heeft hij problemen om zich aan te passen. Het lijkt daardoor alsmaar minder waarschijnlijk dat de Rossoneri de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro zouden gaan lichten.

Antwerp lijkt in de zomer afscheid te moeten gaan nemen van Sinan Bolat. Het blijft windstil rond een contractverlenging van de keeper en nu heeft Besiktas zich gemeld. Bolat kan bij de Turkse topclub een driejarig contract tekenen. Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp al een nieuwe doelman voor volgend seizoen vastgelegd.



BUITENLAND

Internazionale blijft ambitieuze plannen hebben. Het verliest in de zomer mogelijk wel Lautaro Martinez, maar wil dan maar een andere topper aan Romelu Lukaku koppelen. Het heeft daarvoor niemand minder dan Pierre-Emerick Aubameyang op het oog. De Gabonees is in 2021 einde contract bij Arsenal, waardoor Inter in de zomer een kans zou zien.

De Nerazzurri willen daarnaast ook hun defensie versterken en zouden alvast contact gelegd hebben met Jan Vertonghen. De Rode Duivel lijkt zijn aflopende contract bij Tottenham niet te gaan verlengen en is dus in de zomer wellicht gratis op te halen.



Liverpool zou ook al bezig zijn met een eerste toptransfer voor volgend seizoen. Het zou werk maken van de komst van Timo Werner. De Duitse goaltjesdief zou op Anfield kunnen tekenen tot 2025 en er jaarlijks 8 miljoen euro kunnen verdienen. Door een clausule in zijn contract kan hij tot april voor 58 miljoen euro vertrekken bij RB Leipzig.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Moet Club enkele van zijn huurlingen een nieuwe kans geven?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

43
43
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

16
16
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

166
166
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

75
75
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

124
124
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

251
251
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

112
112
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

107
107
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

488
488
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

139
139
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

93
93
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

114
114
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

79
79
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

309
309
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

56
56
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

124
124
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

237
237
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws