TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge moeten ze in de zomer de knoop doorhakken over de toekomst van enkele huurlingen. Eén van hen krijgt mogelijk een verrassende nieuwe kans. Ahmed Touba doet het goed op huurbasis bij het Bulgaarse Beroe en hij zou in de voorbereiding mogelijk een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen.



Het zou kunnen dat Alexis Saelemaekers in de zomer al terugkeert bij Anderlecht. De 20-jarige komt bij AC Milan vooralsnog amper aan spelen toe en volgens lokale media heeft hij problemen om zich aan te passen. Het lijkt daardoor alsmaar minder waarschijnlijk dat de Rossoneri de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro zouden gaan lichten.

Antwerp lijkt in de zomer afscheid te moeten gaan nemen van Sinan Bolat. Het blijft windstil rond een contractverlenging van de keeper en nu heeft Besiktas zich gemeld. Bolat kan bij de Turkse topclub een driejarig contract tekenen. Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp al een nieuwe doelman voor volgend seizoen vastgelegd.



BUITENLAND

Internazionale blijft ambitieuze plannen hebben. Het verliest in de zomer mogelijk wel Lautaro Martinez, maar wil dan maar een andere topper aan Romelu Lukaku koppelen. Het heeft daarvoor niemand minder dan Pierre-Emerick Aubameyang op het oog. De Gabonees is in 2021 einde contract bij Arsenal, waardoor Inter in de zomer een kans zou zien.

De Nerazzurri willen daarnaast ook hun defensie versterken en zouden alvast contact gelegd hebben met Jan Vertonghen. De Rode Duivel lijkt zijn aflopende contract bij Tottenham niet te gaan verlengen en is dus in de zomer wellicht gratis op te halen.



Liverpool zou ook al bezig zijn met een eerste toptransfer voor volgend seizoen. Het zou werk maken van de komst van Timo Werner. De Duitse goaltjesdief zou op Anfield kunnen tekenen tot 2025 en er jaarlijks 8 miljoen euro kunnen verdienen. Door een clausule in zijn contract kan hij tot april voor 58 miljoen euro vertrekken bij RB Leipzig.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Moet Club enkele van zijn huurlingen een nieuwe kans geven?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

66
66
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

25
25
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

36
36
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

155
155
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

203
203
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

174
174
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

272
272
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

175
175
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

974
974
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

82
82
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

117
117
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

347
347
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

147
147
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

492
492
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

438
438
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

722
722

Meer sportnieuws