TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club geeft huurling nieuwe kans, Inter wil ster naast Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge moeten ze in de zomer de knoop doorhakken over de toekomst van enkele huurlingen. Eén van hen krijgt mogelijk een verrassende nieuwe kans. Ahmed Touba doet het goed op huurbasis bij het Bulgaarse Beroe en hij zou in de voorbereiding mogelijk een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen.



Het zou kunnen dat Alexis Saelemaekers in de zomer al terugkeert bij Anderlecht. De 20-jarige komt bij AC Milan vooralsnog amper aan spelen toe en volgens lokale media heeft hij problemen om zich aan te passen. Het lijkt daardoor alsmaar minder waarschijnlijk dat de Rossoneri de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro zouden gaan lichten.

Antwerp lijkt in de zomer afscheid te moeten gaan nemen van Sinan Bolat. Het blijft windstil rond een contractverlenging van de keeper en nu heeft Besiktas zich gemeld. Bolat kan bij de Turkse topclub een driejarig contract tekenen. Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp al een nieuwe doelman voor volgend seizoen vastgelegd.



BUITENLAND

Internazionale blijft ambitieuze plannen hebben. Het verliest in de zomer mogelijk wel Lautaro Martinez, maar wil dan maar een andere topper aan Romelu Lukaku koppelen. Het heeft daarvoor niemand minder dan Pierre-Emerick Aubameyang op het oog. De Gabonees is in 2021 einde contract bij Arsenal, waardoor Inter in de zomer een kans zou zien.

De Nerazzurri willen daarnaast ook hun defensie versterken en zouden alvast contact gelegd hebben met Jan Vertonghen. De Rode Duivel lijkt zijn aflopende contract bij Tottenham niet te gaan verlengen en is dus in de zomer wellicht gratis op te halen.



Liverpool zou ook al bezig zijn met een eerste toptransfer voor volgend seizoen. Het zou werk maken van de komst van Timo Werner. De Duitse goaltjesdief zou op Anfield kunnen tekenen tot 2025 en er jaarlijks 8 miljoen euro kunnen verdienen. Door een clausule in zijn contract kan hij tot april voor 58 miljoen euro vertrekken bij RB Leipzig.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Moet Club enkele van zijn huurlingen een nieuwe kans geven?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

13
13
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

86
86
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

44
44
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

55
55
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

77
77
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

120
120
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

56
56
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

453
453
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

58
58
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

178
178
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

489
489
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws