Bacca blikt terug op Brugge: "Ik huilde elke dag"

3988
Bacca blikt terug op Brugge:

De fans van Club Brugge zagen het afgelopen decennium heel wat Zuid-Amerikanen de revue passeren, onder wie Wesley Moraes en José Izquierdo de meeste centen opleverden. Toch is het een andere ex-speler uit Latijns-Amerika die in Jan Breydel het vaakst de weg naar de netten vond – en dus tot op vandaag het meest in de harten gedragen wordt.


Carlos Bacca bleef uiteindelijk slechts anderhalf jaar bij Blauw-Zwart, alvorens naar Sevilla te trekken. Een geslaagde periode dus, al begon het allemaal nochtans niet zo goed. "Ik woonde 45 dagen alleen in een hotel. Ik sprak geen Engels en verstond geen woord van wat de mensen tegen me zeiden. Het was veel tegelijk: het tijdsverschil, het weer, de trainingen...", blikt de intussen 33-jarige goalgetter van Villlareal bij Transfermarkt terug op zijn tijd in Brugge.

"De club pikte me op om 8 uur ’s morgens, om 13 uur was ik klaar met trainen, ging ik eten en weer slapen. Dat was mijn routine. Vaak wist ik niet eens hoe laat het was. 45 dagen lang leefde ik zo zonder mijn vrouw en zoon. Terwijl zocht ik een huis, maar ik huilde elke dag omdat ik eigenlijk terug naar Colombia wilde. Ik vroeg me af wat ik zover was komen zoeken", aldus de openhartige Bacca verder nog. "Al bedacht ik me al snel dat ik succesvol wou zijn in Europa."

LEES OOK: Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Bacca was de beste spits die Club dit decennium gehad heeft

Meest recent

'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

0
0
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

58
58
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

17
17
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

28
28
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

277
277
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

35
35
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

150
150
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

17
17
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

429
429
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

217
217
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

710
710
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

198
198
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

779
779
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

752
752
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

439
439
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

272
272
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

155
155
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

72
72
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

498
498
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

206
206
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

102
102
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

34
34
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

127
127
Grote favoriet in Challenger Pro League: “Vol voor titel”

In de Challenger Pro League strijden de tweedeklassers voor een ticket naar de Jupiler Pro League. ...

176
176
Colin Coosemans slaat hard terug op Anderlecht-kritiek

RSC Anderlecht kwalificeerde zich voor de League Phase van de Europa League, maar op de eerste ...

314
314

Meer sportnieuws