Masterclass De Bruyne slaat Europese pers met verstomming: "Wéérgaloos"

door
Masterclass De Bruyne slaat Europese pers met verstomming:

Het zag er lange tijd naar uit dat Real Madrid met het kleinste verschil naar return in het Etihad ging trekken, maar toen ontbond ene Kevin De Bruyne zijn duivels. Met een loepzuivere assist op Gabriel Jesus, en een benutte strafschop, leidde hij City nog naar een 1-2 zege bij Real Madrid.

Uiteraard was De Bruyne dan ook man van de match, maar daar blijft het niet bij. 'King Kev' liet nu ook in een topwedstrijd in de Champions League zien tot wat hij in staat is, iets wat nog niet al te veel is voorgevallen in het verleden. Het levert hem dan ook een berg aan lovende commentaren op uit Europa, en ook vrouwlief Michele toonde zich op Instagram apetrots.

De Bruyne bereikte bovendien een nieuwe mijlpaal, met zijn 50ste doelpunt voor City. U kan onderstaand ook nog eens genieten van zijn hoogtepunten uit de wedstrijd. 

El Mundo Deportivo: 

“De Belg bevoorraadde zijn ploegmakkers met uitstekende passes en was de echte hoofdrolspeler. Hij stuurde zijn team aan, en maakte het dan nog eens af met een goal.” 

The Independent:

 “Een weergaloze De Bruyne stond centraal in de ommekeer van City. Hij was de aanstoker van de beste aanvallen. Hij deed meer dan wie dan ook. Hij schotelde Gabriel Jesus de gelijkmaker voor, daarna zette hij City zelf op voorsprong via een strafschop. Zijn beloning. Hij maakte het verschil.” 

La Gazzetta dello Sport: 

“De kapitein van deze historische prestatie voor City is een Belg: Kevin De Bruyne. Hij was de beste man op het veld. Eerst de assist, daarna de goal. Maar niet enkel dat: hij is de ziel van Manchester. Over deze De Bruyne valt er weinig te zeggen: hij is een complete kampioen, een wereldster."

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd
64

De beste middenvelder ter wereld...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

107
107
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

116
116
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

73
73
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

144
144
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

66
66
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

93
93
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

134
134
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

35
35
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

219
219
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1281
1281
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

189
189
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

383
383
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

144
144
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

200
200
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

99
99
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

367
367
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws