Masterclass De Bruyne slaat Europese pers met verstomming: "Wéérgaloos"

635
Masterclass De Bruyne slaat Europese pers met verstomming:

Het zag er lange tijd naar uit dat Real Madrid met het kleinste verschil naar return in het Etihad ging trekken, maar toen ontbond ene Kevin De Bruyne zijn duivels. Met een loepzuivere assist op Gabriel Jesus, en een benutte strafschop, leidde hij City nog naar een 1-2 zege bij Real Madrid.

Uiteraard was De Bruyne dan ook man van de match, maar daar blijft het niet bij. 'King Kev' liet nu ook in een topwedstrijd in de Champions League zien tot wat hij in staat is, iets wat nog niet al te veel is voorgevallen in het verleden. Het levert hem dan ook een berg aan lovende commentaren op uit Europa, en ook vrouwlief Michele toonde zich op Instagram apetrots.

De Bruyne bereikte bovendien een nieuwe mijlpaal, met zijn 50ste doelpunt voor City. U kan onderstaand ook nog eens genieten van zijn hoogtepunten uit de wedstrijd. 

El Mundo Deportivo: 

“De Belg bevoorraadde zijn ploegmakkers met uitstekende passes en was de echte hoofdrolspeler. Hij stuurde zijn team aan, en maakte het dan nog eens af met een goal.” 

The Independent:

 “Een weergaloze De Bruyne stond centraal in de ommekeer van City. Hij was de aanstoker van de beste aanvallen. Hij deed meer dan wie dan ook. Hij schotelde Gabriel Jesus de gelijkmaker voor, daarna zette hij City zelf op voorsprong via een strafschop. Zijn beloning. Hij maakte het verschil.” 

La Gazzetta dello Sport: 

“De kapitein van deze historische prestatie voor City is een Belg: Kevin De Bruyne. Hij was de beste man op het veld. Eerst de assist, daarna de goal. Maar niet enkel dat: hij is de ziel van Manchester. Over deze De Bruyne valt er weinig te zeggen: hij is een complete kampioen, een wereldster."

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

De beste middenvelder ter wereld...

Meest recent

Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

0
0
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

12
12
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

38
38
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

25
25
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

56
56
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

98
98
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

257
257
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

84
84
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

70
70
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

173
173
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

45
45
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

163
163
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

711
711
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

60
60
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

70
70
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

358
358
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

168
168
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

99
99
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

192
192
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

237
237
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

175
175
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

124
124
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

233
233

Meer sportnieuws