Guardiola nog niet overtuigd: "Dit was pas deel één"

door
Guardiola nog niet overtuigd:

Manchester City beleefde woensdag een schitterende avond. De Engelse club won met 1-2 van Real Madrid en heeft daarmee de eerste stap gezet richting de kwartfinale. Guardiola wil echter nog niet op de zaken vooruit lopen.

Het leek er lange tijd niet op dat Manchester City met een goed resultaat naar huis zou afreizen. De Engelsen kwamen na een uur spelen op een achterstand via Isco. City wist zich het laatste kwartier echter terug te knokken en via Gabriel Jesus en Kevin de Bruyne (penalty) alsnog een overwinning te boeken. Guardiola stelt echter dat het nog lang niet is beslist. "Dit was pas deel één, we krijgen hier geen drie punten voor. Het is een goed resultaat, maar als er één club ter wereld is die dit nog kan omdraaien, dan is het Real Madrid wel. Voetbal is raar. Toen wij beter waren, scoorden zij. Toen zij beter waren, scoorden wij. De manier waarop we vandaag gespeeld hebben, was goed. Dat zeker."

Desondanks is de Spaanse coach meer dan tevreden over de verrichtingen van zijn ploeg. "We kwamen hier om de wedstrijd te winnen, en dat hebben we gedaan, in dit stadion", aldus Guardiola in gesprek met BT Sport.

LEES OOK: ‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Is City zeker van de volgende ronde?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

74
74
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

25
25
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

54
54
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

157
157
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

113
113
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

144
144
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

135
135
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

187
187
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

523
523
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

215
215
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

57
57
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

410
410
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

420
420
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

87
87
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1210
1210
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

617
617
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

182
182
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

55
55
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

234
234
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

961
961
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

188
188
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

423
423
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

760
760

Meer sportnieuws