Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

door
Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

AA Gent nam het elf jaar geleden ook al eens op tegen AS Roma. In het Ottenstadion werd het toen een zware afstraffing: 1-7. Francesco Totti scoorde drie keer, toenmalig toptalent Stefano Okaka (ex-Anderlecht), Daniel De Rossi, Tadei en Jérémy Ménez troffen ook raak. Voor AA Gent wist Tim Smolders de ‘eer’ te redden. Wat kwam er van de spelers die toen de wedstrijdselectie haalden?


Bojan Jorgacevic: Speelde nog tot 2011 voor Gent en trok dan naar Club Brugge. Speelde nog voor Erciyesspor en sloot in 2017 zijn carrière af bij Levski Sofia.

Marko Suler: Trok in 2012 op huurbasis naar Hapoel Tel Aviv. Nadien nog actief bij Legia Warschau en Maribor, waar hij in de zomer van 2019 op 36-jarige leeftijd de schoenen aan de haak hing.

Erlend Hanstveit: Trok in 2011 naar Helsingborg. Ging nadien naar Brann Bergen en stopte daar in 2016 op 34-jarige leeftijd zijn profcarrière.


Stef Wils: Ging in 2011 terug naar Westerlo. Verdedigde nog de kleuren van Cercle Brugge, Haladas (Hongarije) en sloot in 2019 zijn loopbaan op 36-jarige leeftijd af bij Lyra-Lierse. Is nu jeugdtrainer bij Antwerp.

Tim Smolders: Ging in 2012 naar Cercle Brugge en stopte op 37-jarige leeftijd bij Zwevezele. Is nu werkzaam binnen de jeugdwerking van Club Brugge.

Mbaye Leye: Speelde na AA Gent nog voor Standard, Zulte Waregem, Lokeren, KAS Eupen en Moeskroen. Is nu T2 van Michel Preud’homme bij Standard.

Randall Azofeifa: Trok voor 1,6 miljoen euro naar Gençlerbirligi. Speelde nog voor Erciyesspor en CS Uruguay en op 35-jarige leeftijd nog altijd actief bij Herediano.


Stijn De Smet: Ging in 2013 naar Waasland-Beveren en was ook nog actief bij KV Kortrijk, Roeselare en speelt op 34-jarige leeftijd momenteel voor Zwevezele.

Milos Maric: Ging in 2010 voor 400.000 euro naar Bochum en speelde daarna nog voor Lierse SK, Lokeren en Waasland-Beveren. Stopte in 2016 toen hij 34 jaar was. Is nu spelersmakelaar.

Zlatan Ljubijankic: Ging in 2012 voor 1 miljoen euro naar het Japanse Omiya Ardija. Hing op zijn 35ste de schoenen aan de haak bij Urawa Reds.

Christophe Grondin: Trok van AA Gent naar Faisaly en speelde nog voor US Castane en speelt op zijn 36ste voor AS Toulouse.

Adriano Duarte: Keerde na AA Gent terug naar Brazilië en verdedigde er de kleuren van Vila Nova, Democrata, Tupi, Santa Rita en Rio Branco. Stopte op zijn 36ste.


Adnan Custovic: Ging naar Beerschot en kwam ook nog uit voor Moeskroen en Doornik. Ging op zijn 35ste op pensioen. Was trainer van KV Oostende en Waasland-Beveren en is nu T2 van Bosnië.

Christophe Lepoint: Momenteel aan de slag bij KV Kortrijk, maar was na AA Gent ook nog actief bij Waasland-Beveren, Charlton en Zulte Waregem.

Bleven op de bank: Frank Boeckx (vierde keeper Anderlecht), Yassine El Ghanassy (zonder club), Elimane Coulibaly (na Westhoek zonder club), Mamoutou N’Diaye (Dinamo Boekarest)

Michel Preud’homme: Ging na AA Gent naar FC Twente en was nadien ook trainer van Al-Shabab en Club Brugge. Nu trainer/vice-voorzitter/technisch directeur bij Standard.

LEES OOK: Saelemaekers krijgt storm over zich heen: “Klein mannetje!”

Zal Gent deze keer beter doen dan de 1-7?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

14
14
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

57
57
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

25
25
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

32
32
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

100
100
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

186
186
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

101
101
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

202
202
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

74
74
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

117
117
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

127
127
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

58
58
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

242
242
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

152
152
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

199
199
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

210
210
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

203
203
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

138
138
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

333
333
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

151
151
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

684
684
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

495
495
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

288
288
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

121
121

Meer sportnieuws