Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

door
Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

AA Gent nam het elf jaar geleden ook al eens op tegen AS Roma. In het Ottenstadion werd het toen een zware afstraffing: 1-7. Francesco Totti scoorde drie keer, toenmalig toptalent Stefano Okaka (ex-Anderlecht), Daniel De Rossi, Tadei en Jérémy Ménez troffen ook raak. Voor AA Gent wist Tim Smolders de ‘eer’ te redden. Wat kwam er van de spelers die toen de wedstrijdselectie haalden?


Bojan Jorgacevic: Speelde nog tot 2011 voor Gent en trok dan naar Club Brugge. Speelde nog voor Erciyesspor en sloot in 2017 zijn carrière af bij Levski Sofia.

Marko Suler: Trok in 2012 op huurbasis naar Hapoel Tel Aviv. Nadien nog actief bij Legia Warschau en Maribor, waar hij in de zomer van 2019 op 36-jarige leeftijd de schoenen aan de haak hing.

Erlend Hanstveit: Trok in 2011 naar Helsingborg. Ging nadien naar Brann Bergen en stopte daar in 2016 op 34-jarige leeftijd zijn profcarrière.


Stef Wils: Ging in 2011 terug naar Westerlo. Verdedigde nog de kleuren van Cercle Brugge, Haladas (Hongarije) en sloot in 2019 zijn loopbaan op 36-jarige leeftijd af bij Lyra-Lierse. Is nu jeugdtrainer bij Antwerp.

Tim Smolders: Ging in 2012 naar Cercle Brugge en stopte op 37-jarige leeftijd bij Zwevezele. Is nu werkzaam binnen de jeugdwerking van Club Brugge.

Mbaye Leye: Speelde na AA Gent nog voor Standard, Zulte Waregem, Lokeren, KAS Eupen en Moeskroen. Is nu T2 van Michel Preud’homme bij Standard.

Randall Azofeifa: Trok voor 1,6 miljoen euro naar Gençlerbirligi. Speelde nog voor Erciyesspor en CS Uruguay en op 35-jarige leeftijd nog altijd actief bij Herediano.


Stijn De Smet: Ging in 2013 naar Waasland-Beveren en was ook nog actief bij KV Kortrijk, Roeselare en speelt op 34-jarige leeftijd momenteel voor Zwevezele.

Milos Maric: Ging in 2010 voor 400.000 euro naar Bochum en speelde daarna nog voor Lierse SK, Lokeren en Waasland-Beveren. Stopte in 2016 toen hij 34 jaar was. Is nu spelersmakelaar.

Zlatan Ljubijankic: Ging in 2012 voor 1 miljoen euro naar het Japanse Omiya Ardija. Hing op zijn 35ste de schoenen aan de haak bij Urawa Reds.

Christophe Grondin: Trok van AA Gent naar Faisaly en speelde nog voor US Castane en speelt op zijn 36ste voor AS Toulouse.

Adriano Duarte: Keerde na AA Gent terug naar Brazilië en verdedigde er de kleuren van Vila Nova, Democrata, Tupi, Santa Rita en Rio Branco. Stopte op zijn 36ste.


Adnan Custovic: Ging naar Beerschot en kwam ook nog uit voor Moeskroen en Doornik. Ging op zijn 35ste op pensioen. Was trainer van KV Oostende en Waasland-Beveren en is nu T2 van Bosnië.

Christophe Lepoint: Momenteel aan de slag bij KV Kortrijk, maar was na AA Gent ook nog actief bij Waasland-Beveren, Charlton en Zulte Waregem.

Bleven op de bank: Frank Boeckx (vierde keeper Anderlecht), Yassine El Ghanassy (zonder club), Elimane Coulibaly (na Westhoek zonder club), Mamoutou N’Diaye (Dinamo Boekarest)

Michel Preud’homme: Ging na AA Gent naar FC Twente en was nadien ook trainer van Al-Shabab en Club Brugge. Nu trainer/vice-voorzitter/technisch directeur bij Standard.

LEES OOK: 'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

Zal Gent deze keer beter doen dan de 1-7?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

90
90
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

66
66
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

53
53
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

412
412
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

463
463
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

350
350
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

78
78
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

367
367
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

685
685
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

126
126
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

700
700
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

192
192
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

395
395
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

200
200
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

353
353
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

258
258
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

56
56
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

337
337
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

600
600

Meer sportnieuws