Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

256 stemmen
Hoe verging het de spelers van Gent die in 2009 voetballes kregen van AS Roma?

AA Gent nam het elf jaar geleden ook al eens op tegen AS Roma. In het Ottenstadion werd het toen een zware afstraffing: 1-7. Francesco Totti scoorde drie keer, toenmalig toptalent Stefano Okaka (ex-Anderlecht), Daniel De Rossi, Tadei en Jérémy Ménez troffen ook raak. Voor AA Gent wist Tim Smolders de ‘eer’ te redden. Wat kwam er van de spelers die toen de wedstrijdselectie haalden?


Bojan Jorgacevic: Speelde nog tot 2011 voor Gent en trok dan naar Club Brugge. Speelde nog voor Erciyesspor en sloot in 2017 zijn carrière af bij Levski Sofia.

Marko Suler: Trok in 2012 op huurbasis naar Hapoel Tel Aviv. Nadien nog actief bij Legia Warschau en Maribor, waar hij in de zomer van 2019 op 36-jarige leeftijd de schoenen aan de haak hing.

Erlend Hanstveit: Trok in 2011 naar Helsingborg. Ging nadien naar Brann Bergen en stopte daar in 2016 op 34-jarige leeftijd zijn profcarrière.


Stef Wils: Ging in 2011 terug naar Westerlo. Verdedigde nog de kleuren van Cercle Brugge, Haladas (Hongarije) en sloot in 2019 zijn loopbaan op 36-jarige leeftijd af bij Lyra-Lierse. Is nu jeugdtrainer bij Antwerp.

Tim Smolders: Ging in 2012 naar Cercle Brugge en stopte op 37-jarige leeftijd bij Zwevezele. Is nu werkzaam binnen de jeugdwerking van Club Brugge.

Mbaye Leye: Speelde na AA Gent nog voor Standard, Zulte Waregem, Lokeren, KAS Eupen en Moeskroen. Is nu T2 van Michel Preud’homme bij Standard.

Randall Azofeifa: Trok voor 1,6 miljoen euro naar Gençlerbirligi. Speelde nog voor Erciyesspor en CS Uruguay en op 35-jarige leeftijd nog altijd actief bij Herediano.


Stijn De Smet: Ging in 2013 naar Waasland-Beveren en was ook nog actief bij KV Kortrijk, Roeselare en speelt op 34-jarige leeftijd momenteel voor Zwevezele.

Milos Maric: Ging in 2010 voor 400.000 euro naar Bochum en speelde daarna nog voor Lierse SK, Lokeren en Waasland-Beveren. Stopte in 2016 toen hij 34 jaar was. Is nu spelersmakelaar.

Zlatan Ljubijankic: Ging in 2012 voor 1 miljoen euro naar het Japanse Omiya Ardija. Hing op zijn 35ste de schoenen aan de haak bij Urawa Reds.

Christophe Grondin: Trok van AA Gent naar Faisaly en speelde nog voor US Castane en speelt op zijn 36ste voor AS Toulouse.

Adriano Duarte: Keerde na AA Gent terug naar Brazilië en verdedigde er de kleuren van Vila Nova, Democrata, Tupi, Santa Rita en Rio Branco. Stopte op zijn 36ste.


Adnan Custovic: Ging naar Beerschot en kwam ook nog uit voor Moeskroen en Doornik. Ging op zijn 35ste op pensioen. Was trainer van KV Oostende en Waasland-Beveren en is nu T2 van Bosnië.

Christophe Lepoint: Momenteel aan de slag bij KV Kortrijk, maar was na AA Gent ook nog actief bij Waasland-Beveren, Charlton en Zulte Waregem.

Bleven op de bank: Frank Boeckx (vierde keeper Anderlecht), Yassine El Ghanassy (zonder club), Elimane Coulibaly (na Westhoek zonder club), Mamoutou N’Diaye (Dinamo Boekarest)

Michel Preud’homme: Ging na AA Gent naar FC Twente en was nadien ook trainer van Al-Shabab en Club Brugge. Nu trainer/vice-voorzitter/technisch directeur bij Standard.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

🚀

Zal Gent deze keer beter doen dan de 1-7?

Meest recent

Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

17
17
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

188
188
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

82
82
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

138
138
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

295
295
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1144
1144
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

116
116
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

160
160
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

85
85
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

75
75
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

45
45
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

174
174
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

217
217
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

163
163
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

302
302
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

394
394
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

213
213
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

121
121
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

890
890
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

534
534
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

369
369

Meer sportnieuws