Genk met tegenvaller tegen Club: "Die kans is miniem"

door
Genk met tegenvaller tegen Club:

KRC Genk moet de laatste drie wedstrijden nog stevig aan de bak om zich van de zesde plaats te verzekeren en het programma van de Limburgers is niet makkelijk. Zo wacht komend weekend een topper tegen leider Club Brugge. De voorbije weken moest Hannes Wolf al regelmatig puzzelen en ook nu zijn er weer blessurezorgen. 


Zo weet Het Laatste Nieuws dat nu ook Onuachu en Ito uitgevallen zijn op training. De spits blesseerde zich aan de knie, Ito aan de enkel. Het is wel nog niet duidelijk hoe het staat met hun beschikbaarheid voor Club. Het goed nieuws is wel dat Vukovic en Daehli eindelijk hun rentree maakten op het trainingsveld.  Het zou zou kunnen dat die laatste tegen Club eindelijk zijn debuut voor Genk zal maken. De landskampioen betaalde in januari 3 miljoen euro om de spelmaker binnen te halen, maar door een blessure aan de hamstrings kwam hij nog niet in actie.

UPDATE 27/02

Over de blessure van Ito is nog geen nieuws te melden, maar volgens Het Laatste Nieuws is de kans reëel dat Paul Onuachu de match tegen Club Brugge zal moeten missen komend weekend. De Nigeriaanse spits raakte maandag geblesseerd op training en verder onderzoek wees op een blessure aan de hamstrings. Volgens de krant is de kans dat hij geraakt voor zondag miniem. Bovendien wil de club het risico niet lopen dat de blessure nog zou verergeren. 

LEES OOK: ‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

Houdt Genk de punten thuis tegen Club?

Meest recent

'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

0
0
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

10
10
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

33
33
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

105
105
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

196
196
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

132
132
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

131
131
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

135
135
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

46
46
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1062
1062
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

42
42
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

41
41
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

299
299
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

122
122
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

189
189
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

230
230
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

50
50
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

206
206
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

394
394
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

885
885
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

156
156
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

423
423
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

111
111
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

589
589

Meer sportnieuws