'Behouden van Antwerp-sterkhouder wordt met de dag moeilijker'

door
'Behouden van Antwerp-sterkhouder wordt met de dag moeilijker'

Antwerp maakte de voorbije jaren een steile opgang in België en dat had het onder meer te danken aan een aantal slimme transfers. Eén van de beste deals die de Great Old de voorbije jaren sloot, was de komst van Sinan Bolat. 


De doelman werd in de zomer van 2017 uit de vergeetput van FC Porto gehaald en op de Bosuil groeide hij weer naar zijn beste niveau. Bolat werd opnieuw Turks international en dat zorgde ervoor dat de voorbije jaren de topclubs daar al regelmatig naar hem lonkten. Nu lijkt het echt tot een transfer te kunnen komen. Een tijd geleden leek Bolat op weg om zijn aflopende contract bij Antwerp te verlengen, maar sindsdien bleef het stil. Bovendien komt er met Beiranvand volgend seizoen al een nieuwe doelman. Gazet van Antwerpen weet dat Besiktas Bolat nu ook een contractvoorstel voor drie seizoenen gedaan heeft. Het lijkt dus alsmaar waarschijnlijker dat de keeper straks de Great Old zal verlaten.

UPDATE 27/02

Sinan Bolat wordt in de Turkse pers genoemd als kandidaat-doelman bij het Turkse Besiktas, maar de club zou ook nog Volkan Babacan (Basaksehir) en Fabri (Mallorca) op het oog hebben. Toch zou Bolat de voorkeur wegdragen, weet Het Laatste Nieuws. De doelman van Antwerp bezit namelijk een aflopend contract en speelde alle matchen dit seizoen. Volgens de krant behoort een verlengd verblijf op de Bosuil nog steeds tot de mogelijkheden, al ligt die optie met de dag moeilijker.

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Moet Bolat bij Antwerp blijven?

Meest recent

Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

7
7
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

39
39
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

23
23
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

91
91
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

52
52
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

46
46
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

253
253
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

55
55
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

46
46
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

261
261
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

117
117
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

160
160
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

157
157
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

171
171
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

130
130
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

486
486
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

219
219

Meer sportnieuws