De Bruyne leidt City voorbij Real, Juventus verliest in Lyon

422 stemmen
De Bruyne leidt City voorbij Real, Juventus verliest in Lyon

In de Champions League heeft Manchester City een uitstekende zaak gedaan op het veld van Real Madrid. De Engelsen wonnen met 1-2 dankzij een assist en doelpunt van aanvoerder Kevin De Bruyne. Het Juventus van Cristiano Ronaldo verloor dan weer verrassend op het veld van Olympique Lyon: 1-0.


De eerste helft stelde over het algemeen teleur, al kregen beide ploegen wel enkele kansen. Zo redde Thibaut Courtois knap op een schot van Gabriel Jesus, op slag van rust had hij wel de hulp nodig van Sergio Ramos en Casemiro. Aan de overkant was de grootste kans voor Karim Benzema, wiens kopbal werd tegenhouden door keeper Ederson, waarna Vinícius Junior (de vervanger van Hazard) zijn voet niet tegen de rebound kreeg.

In de tweede helft kwam Real op voorsprong, na een reeks kansen voor de Engelsen.Rodri verspeelde de bal op het middenveld en Kyle Walker greep daarna maar half in bij een actie van Vinícius, waarna het Braziliaanse talent de bal voorgaf op Isco. De spelmaker bleef koel en schoot de 1-0 binnen. Daarmee leek Real op rozen, maar het ging in het laatste kwartier helemaal mis.

Na een voorzet uit de draai van De Bruyne kopte Gabriel Jesus raak, al leek hij daarbij Sergio Ramos met twee handen in zijn rug te duwen. Scheidsrechter en VAR vonden het echter geen overtreding. Niet veel later werd het nog erger voor de Spanjaarden, toen invaller Sterling een penalty verdiende. Waar de laatste vier City-strafschoppen (genomen door Sterling, Gabriel Jesus, Agüero en Ilkay Gündogan) allemaal werden gemist, faalde De Bruyne nu niet: 1-2. Kort voor tijd was de ineenstorting van Real compleet, toen Sergio Ramos rood kreeg voor het neerhalen van de doorgebroken Gabriel Jesus.

ZEGE VOOR DENAYER
Net zoals zijn ex-ploeg deed ook Cristiano Ronaldo geen goede zaak. Zijn Juventus verloor immers op het veld van Olympique Lyon, waar Jason Denayer een hele wedstrijd lang tussen de lijnen stond. Hij zag hoe Lucas Tousart de thuisploeg op 1-0 bracht. Op dat moment stond Juve wel even met tien man na een blessurebehandeling van Matthijs de Ligt. De Italianen probeerden daarna nog de bakens te verzetten, maar zullen het toch voor eigen volk moeten klaren.

LEES OOK: 'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

30
30
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

65
65
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

16
16
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

122
122
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

120
120
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

113
113
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

202
202
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

264
264
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

575
575
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

306
306
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws