Zeven man voor drie plaatsen: Vlap slachtoffer van plotse weelde?

door
Zeven man voor drie plaatsen: Vlap slachtoffer van plotse weelde?

RSC Anderlecht kreeg dit seizoen te maken met een pak blessureleed, maar stilaan kan Paars-Wit de nodige spelers recupereren. Vooral in de drie posities achter de spits lijkt iedereen langzaamaan fit te geraken. Maar dat zadelt coach Frank Vercauteren wel met een luxe-probleem op.


Die drie posities achter de spits worden stilaan druk bevolkt. Yari Verschaeren maakte maandagavond bij de beloften zijn rentree na maanden afwezigheid. Nacer Chadli is ook bijna terug en blijft natuurlijk de clubtopschutter. Daarnaast keert Jérémy Doku terug uit schorsing, vond Francis Amuzu zijn efficiëntie terug tegen Eupen, lijkt Zakaria Bakkali naar een acceptabel niveau toe te groeien, geraakt Marko Pjaca in conditie en liet Michel Vlap de laatste wedstrijden goede dingen zien.

Zeven opties dus voor drie posities, bij La Dernière Heure wijst men er op dat ook Samir Nasri nog ergens op de loonlijst staat. Komend weekend kiest Vercauteren allicht nog voor het drietal Amuzu-Vlap-Doku, maar in de weken die daarop volgen en zeker in de PO's zal hij knopen moeten doorhakken.

De kans is reëel dat Vlap wel eens het slachtoffer zou worden van deze weelde. "Maar gezien zijn prestaties zal het niet makkelijk worden om hem weer naast de ploeg te zetten", benadrukt men bij LDH. Aan de miljoenenaankoop dus om het zijn trainer zo lastig mogelijk te maken.

LEES OOK: 'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

Indien iedereen fit, zou Vlap dan in uw basisploeg staan bij RSCA?

Meest recent

Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

1
1
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

23
23
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

65
65
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

240
240
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

272
272
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

30
30
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

144
144
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

81
81
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

174
174
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

113
113
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

44
44
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

231
231
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

259
259
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

425
425
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

135
135
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

383
383
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

219
219
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

93
93
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

512
512
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

656
656
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

207
207
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

42
42
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

339
339

Meer sportnieuws