Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

715 stemmen
Puzzelwerken Clement: Club met nood-middenveld op Old Trafford

Om door te stoten naar de volgende ronde van de Europa League zal Club Brugge ofwel moeten winnen ofwel gelijk moeten spelen met minstens twee gescoorde doelpunten op het veld van Manchester United. Een bijzonder moeilijke opgave voor Blauw-Zwart. En die werd dinsdag nog een pak zwaarder gemaakt.


Tot dusver werd Club grotendeels gespaard van blessureleed, maar daar kwam uitgerekend in zo'n belangrijke week verandering in. De Europese talisman Emmanuel Dennis moest afhaken met een blessure, maar vooral de afwezigheid van Ruud Vormer doet pijn. De aanvoerder heeft een scheurtje opgelopen in de ligamenten van zijn knie en staat minstens een maand aan de kant. Op de koop toe is Eder Balanta geschorst voor de partij op Old Trafford.

Kopzorgen dus voor coach Philippe Clement, die vooral met zijn middenveld in de problemen zit. Hans Vanaken en Mats Rits zullen door de blessures sowieso starten, wie naast hun zal plaatsnemen is voorlopig afwachten. De jonge Charles De Ketelaere lijkt de meest voor de hand liggende oplossing. Een andere optie is om Krépin Diatta, die uiteindelijk wel meereist naar Engeland en nadrukkelijk wordt klaargestoomd, op het middenveld te posteren. Daar speelde hij immers ook al bij de nationale ploeg, al zal hij door de blessure van Dennis vooral op andere posities nodig zijn.

Tot slot zou Clement één van zijn verdedigers een rijtjes hoger kunnen uitspelen, maar de enige die daarvoor geschikt lijkt is Clinton Mata en die is achterin broodnodig. Afwachten dus welke elf namen Clement uit zijn hoge hoed zal toveren. Maar dat het een zware avond zal worden voor Club Brugge, daar bestaat nu al geen twijfel meer over.

LEES OOK: 'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Wie zou u naast Rits en Vanaken op het middenveld zetten?

Meest recent

Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

66
66
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

19
19
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

79
79
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

455
455
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

223
223
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

91
91
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

725
725
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

157
157
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

60
60
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

509
509
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

177
177
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

420
420
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

217
217
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

257
257
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1075
1075
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

561
561
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

316
316
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

282
282
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

142
142
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

162
162
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

635
635
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

314
314
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

244
244
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

128
128

Meer sportnieuws