Guardiola: "Ik wou dat Hazard er tegen ons bij was"

door
Guardiola:

Pech blijft Eden Hazard dit seizoen achtervolgen. Nadat hij afgelopen weekend tegen Levante opnieuw geblesseerd raakte aan de enkel, lijkt zijn seizoen erop te zitten en zelfs achter het EK komen stilaan vraagtekens te staan. Voor Real Madrid kon de nieuwe blessure van Hazard niet op een slechter moment vallen, want er komt een cruciale week aan voor de Koninklijke.


Volgend weekend staat de Clasico tegen FC Barcelona op het spel, maar eerst komt Manchester City nog op bezoek in het Bernabeu in de heenmatch van de achtste finales van de Champions League. Met Pep Guardiola komt Real zo nog een oude rivaal tegen en de City-coach vindt het bijzonder jammer dat Hazard er niet bij zal zijn.

"Toen we tegen hem speelden in Engeland, had ik het genoegen om van Hazard te genieten en tegelijk tegen hem af te zien. Als je hem van dichtbij aan het werk ziet, zeg je: ‘Wow, wat een speler.’ Toen Madrid hem kocht, was ik ervan overtuigd dat zij een ongelofelijke transfer hadden verwezenlijkt", verklaarde hij volgens Het Laatste Nieuws. "Jammer genoeg wordt hij afgeremd door blessures. Maar hij is jong en heeft nog veel jaren voor de boeg. Ik wou dat hij er morgen bij was en wens hem een spoedig herstel. Hij is een ongelofelijke voetballer. Bernabéu zal zeker nog van hem genieten."

LEES OOK: Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

🚀

Zal Real de afwezigheid van Hazard voelen?

Meest recent

'Rigaux out bij Club Brugge: meer details lekken uit'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

5
5
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

8
8
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

100
100
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

37
37
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

176
176
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

90
90
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

56
56
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

53
53
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

89
89
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

65
65
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

162
162
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

56
56
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

345
345
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

230
230
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

681
681
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

380
380
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

419
419
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

568
568
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

716
716
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

158
158

Meer sportnieuws