Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

1756 stemmen
Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

Club Brugge kon sinds de winterstop nog geen enkele wedstrijd winnen met meer dan één doelpunt verschil. Blauw-Zwart heeft het dan ook moeilijk om het veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Nochtans werden in januari de nodige miljoenen gespendeerd aan een nieuwe spits, maar Michael Krmencik kon nog niet echt overtuigen.


Uiteraard is het nog te vroeg om de bonkige Tsjech nu al af te schrijven. Hoewel hij al over wat ervaring beschikt, is dit pas zijn eerste avontuur buiten zijn geboorteland. Logischerwijs heeft hij dan ook tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ook aan het spel van zijn nieuwe ploeg. Maar de vraag is of een type als Krmencik wel geschikt is voor het spel van Blauw-Zwart. Club speelt namelijk met flankspelers die eerder naar binnenknijpen om zelf hun kans te gaan, dan voor een voorzet op de kopbalsterke spits te kiezen. Bovendien zijn ze vaak onvoorspelbaar in hun acties.

En dat is toch een probleem voor Krmencik, iets wat radiocommentator Tom Boudeweel ook aanhaalde bij de podcast van De Tribune. "Ik blijf nog altijd geloven in Krmencik, ik denk dat het een goede spits is. Maar als je met een Dennis of een Diatta speelt, weet je nooit wanneer die bal gaat komen. Gaan ze hem nu voorzetten? Gaan ze nog dribbelen? Gaat de bal nog eens achter het steunbeen? Maar ondertussen heeft hij wel al zijn loopactie gemaakt. Hij heeft zijn eerste doelpuntje nodig, maar ik blijf er wel in geloven", klonk het.

LEES OOK: "België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De flankspelers moeten vaker een voorzet hanteren ...

Meest recent

Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

85
85
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

165
165
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

74
74
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

475
475
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

186
186
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

138
138
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

172
172
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

124
124
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

63
63
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

148
148
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

515
515
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

94
94
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

177
177
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

357
357
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1045
1045
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1009
1009
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

173
173

Meer sportnieuws