Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

door
Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

Club Brugge kon sinds de winterstop nog geen enkele wedstrijd winnen met meer dan één doelpunt verschil. Blauw-Zwart heeft het dan ook moeilijk om het veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Nochtans werden in januari de nodige miljoenen gespendeerd aan een nieuwe spits, maar Michael Krmencik kon nog niet echt overtuigen.


Uiteraard is het nog te vroeg om de bonkige Tsjech nu al af te schrijven. Hoewel hij al over wat ervaring beschikt, is dit pas zijn eerste avontuur buiten zijn geboorteland. Logischerwijs heeft hij dan ook tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ook aan het spel van zijn nieuwe ploeg. Maar de vraag is of een type als Krmencik wel geschikt is voor het spel van Blauw-Zwart. Club speelt namelijk met flankspelers die eerder naar binnenknijpen om zelf hun kans te gaan, dan voor een voorzet op de kopbalsterke spits te kiezen. Bovendien zijn ze vaak onvoorspelbaar in hun acties.

En dat is toch een probleem voor Krmencik, iets wat radiocommentator Tom Boudeweel ook aanhaalde bij de podcast van De Tribune. "Ik blijf nog altijd geloven in Krmencik, ik denk dat het een goede spits is. Maar als je met een Dennis of een Diatta speelt, weet je nooit wanneer die bal gaat komen. Gaan ze hem nu voorzetten? Gaan ze nog dribbelen? Gaat de bal nog eens achter het steunbeen? Maar ondertussen heeft hij wel al zijn loopactie gemaakt. Hij heeft zijn eerste doelpuntje nodig, maar ik blijf er wel in geloven", klonk het.

LEES OOK: 'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

De flankspelers moeten vaker een voorzet hanteren ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

44
44
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

271
271
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

16
16
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

9
9
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

110
110
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

106
106
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

87
87
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

41
41
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

158
158
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

33
33
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

122
122
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

521
521
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

297
297
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

279
279
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

249
249
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

48
48
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

247
247
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

74
74
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

456
456
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

287
287
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

107
107
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

101
101
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

140
140
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

432
432
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166

Meer sportnieuws