Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

door
Dennis en Diatta zadelen Krmencik met probleem op bij Club

Club Brugge kon sinds de winterstop nog geen enkele wedstrijd winnen met meer dan één doelpunt verschil. Blauw-Zwart heeft het dan ook moeilijk om het veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Nochtans werden in januari de nodige miljoenen gespendeerd aan een nieuwe spits, maar Michael Krmencik kon nog niet echt overtuigen.


Uiteraard is het nog te vroeg om de bonkige Tsjech nu al af te schrijven. Hoewel hij al over wat ervaring beschikt, is dit pas zijn eerste avontuur buiten zijn geboorteland. Logischerwijs heeft hij dan ook tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving en ook aan het spel van zijn nieuwe ploeg. Maar de vraag is of een type als Krmencik wel geschikt is voor het spel van Blauw-Zwart. Club speelt namelijk met flankspelers die eerder naar binnenknijpen om zelf hun kans te gaan, dan voor een voorzet op de kopbalsterke spits te kiezen. Bovendien zijn ze vaak onvoorspelbaar in hun acties.

En dat is toch een probleem voor Krmencik, iets wat radiocommentator Tom Boudeweel ook aanhaalde bij de podcast van De Tribune. "Ik blijf nog altijd geloven in Krmencik, ik denk dat het een goede spits is. Maar als je met een Dennis of een Diatta speelt, weet je nooit wanneer die bal gaat komen. Gaan ze hem nu voorzetten? Gaan ze nog dribbelen? Gaat de bal nog eens achter het steunbeen? Maar ondertussen heeft hij wel al zijn loopactie gemaakt. Hij heeft zijn eerste doelpuntje nodig, maar ik blijf er wel in geloven", klonk het.

LEES OOK: Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

De flankspelers moeten vaker een voorzet hanteren ...

Meest recent

'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

26
26
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

15
15
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

31
31
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

176
176
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

69
69
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

276
276
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

400
400
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

42
42
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

221
221
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

230
230
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

59
59
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

152
152
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

476
476
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

181
181
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

127
127
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

202
202
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

112
112
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

228
228
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

156
156
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

112
112
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

396
396
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

111
111
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

433
433
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

43
43

Meer sportnieuws