TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na zijn hattrick van afgelopen zondag is Jonathan David de nieuwe Gouden Stier. Zijn straffe prestaties hebben hem dan ook grof wild gemaakt op de transfermarkt. Maar AA Gent staat blijkbaar niet te springen om hem ten gelde te maken. Zo laat manager Michel Louwagie aan Het Laatste Nieuws weten dat het de bedoeling is om David minstens nog één seizoen te houden. Een straf plan van de Buffalo's. Moest het toch tot een transfer komen, wil de club meer dan 25 miljoen euro vangen.

Hoewel KV Oostende een erg tegenvallend seizoen kent, zijn er toch enkele spelers die zich in de kijker hebben geplaatst. Jelle Bataille bijvoorbeeld, maakte indruk als rechtsachter én ook als rechtsbuiten. De 20-jarige was dit seizoen al goed voor twee doelpunten en evenveel assists. Volgens Het Nieuwsblad tonen meerdere clubs uit 1A al interesse in hem, waarvan AA Gent het nadrukkelijkst.

BUITENLAND
Afgelopen weekend dook een gerucht op dat Paris Saint-Germain Thibaut Courtois wil opnemen in een grootse transferdeal rond Kylian Mbappé. Maar de kans dat Real Madrid daar op zal ingaan is onbestaande. De Rode Duivel is bezig aan een uitstekend seizoen en heeft iedereen binnen de club overtuigd. Volgens Todo Fijaches is er ondertussen ook al een alternatief gevonden. Zo zou Marcelo nu naar voren zijn geschoven als pasmunt voor de Franse wereldkampioen.

Internazionale dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van Lautaro Martinez en zal dus op zoek moeten naar een nieuwe aanvalspartner voor Romelu Lukaku. Volgens de Mirror heeft coach Antonio Conte alvast twee doelwitten bepaald. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) en Anthony Martial (Manchester United) zouden in beeld zijn om Martinez op te volgen. De Argentijn zou bij een transfer 111 miljoen euro opleveren, dus de Milanezen zouden alvast een stevig spaarpotje hebben om één van de twee bovenstaande namen los te weken.

Eduardo Camavinga geldt momenteel als één van de grootste talenten van Europa. De Franse middenvelder van Stade Rennes drukt dit seizoen volledig zijn stempel op het verrassende nummer drie in de Ligue 1 en wekte zo al de belangstelling van heel wat topclubs, waaronder ook Real Madrid. Volgens France Football is het echter Borussia Dortmund dat momenteel het kortst op de bal speelt.

Door de Europese schorsing die de club boven het hoofd hangt, dreigt Manchester City een aantal spelers te verliezen. Leroy Sané is één van de vedettes die mogelijk komende zomer vertrekt. De Duitse aanvaller sloeg vorige zomer nog een mooi aanbod van Bayern München af, maar volgens het Spaanse DefensaCentral heeft ook Real Madrid interesse om Sané los te weken bij de Citizens.

Manchester United en Arsenal FC gaan door een behoorlijk wisselvallig seizoen en mikken komende zomer op versterking. Daarbij zouden ze nu ook de degens met mekaar kruisen. Beide Premier League-clubs zouden hun zinnen hebben gezet op Blaise Matuidi, zo laat het Italiaanse CalcioMercato weten. Zijn contract bij Juventus werd onlangs wel met één seizoen verlengd, gratis zal hij dus niet de deur uitwandelen.

LEES OOK: Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

Denkt u David 30 miljoen euro of meer kan opbrengen?

Meest recent

Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

0
0
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

125
125
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

29
29
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

74
74
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

320
320
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

119
119
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

544
544
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

357
357
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

304
304
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

474
474
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

21
21
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

59
59
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

496
496
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

378
378
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

256
256
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

309
309
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

98
98
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

711
711
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

266
266
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

511
511
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

759
759
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

445
445
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

197
197
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

197
197

Meer sportnieuws