TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na zijn hattrick van afgelopen zondag is Jonathan David de nieuwe Gouden Stier. Zijn straffe prestaties hebben hem dan ook grof wild gemaakt op de transfermarkt. Maar AA Gent staat blijkbaar niet te springen om hem ten gelde te maken. Zo laat manager Michel Louwagie aan Het Laatste Nieuws weten dat het de bedoeling is om David minstens nog één seizoen te houden. Een straf plan van de Buffalo's. Moest het toch tot een transfer komen, wil de club meer dan 25 miljoen euro vangen.

Hoewel KV Oostende een erg tegenvallend seizoen kent, zijn er toch enkele spelers die zich in de kijker hebben geplaatst. Jelle Bataille bijvoorbeeld, maakte indruk als rechtsachter én ook als rechtsbuiten. De 20-jarige was dit seizoen al goed voor twee doelpunten en evenveel assists. Volgens Het Nieuwsblad tonen meerdere clubs uit 1A al interesse in hem, waarvan AA Gent het nadrukkelijkst.

BUITENLAND
Afgelopen weekend dook een gerucht op dat Paris Saint-Germain Thibaut Courtois wil opnemen in een grootse transferdeal rond Kylian Mbappé. Maar de kans dat Real Madrid daar op zal ingaan is onbestaande. De Rode Duivel is bezig aan een uitstekend seizoen en heeft iedereen binnen de club overtuigd. Volgens Todo Fijaches is er ondertussen ook al een alternatief gevonden. Zo zou Marcelo nu naar voren zijn geschoven als pasmunt voor de Franse wereldkampioen.

Internazionale dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van Lautaro Martinez en zal dus op zoek moeten naar een nieuwe aanvalspartner voor Romelu Lukaku. Volgens de Mirror heeft coach Antonio Conte alvast twee doelwitten bepaald. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) en Anthony Martial (Manchester United) zouden in beeld zijn om Martinez op te volgen. De Argentijn zou bij een transfer 111 miljoen euro opleveren, dus de Milanezen zouden alvast een stevig spaarpotje hebben om één van de twee bovenstaande namen los te weken.

Eduardo Camavinga geldt momenteel als één van de grootste talenten van Europa. De Franse middenvelder van Stade Rennes drukt dit seizoen volledig zijn stempel op het verrassende nummer drie in de Ligue 1 en wekte zo al de belangstelling van heel wat topclubs, waaronder ook Real Madrid. Volgens France Football is het echter Borussia Dortmund dat momenteel het kortst op de bal speelt.

Door de Europese schorsing die de club boven het hoofd hangt, dreigt Manchester City een aantal spelers te verliezen. Leroy Sané is één van de vedettes die mogelijk komende zomer vertrekt. De Duitse aanvaller sloeg vorige zomer nog een mooi aanbod van Bayern München af, maar volgens het Spaanse DefensaCentral heeft ook Real Madrid interesse om Sané los te weken bij de Citizens.

Manchester United en Arsenal FC gaan door een behoorlijk wisselvallig seizoen en mikken komende zomer op versterking. Daarbij zouden ze nu ook de degens met mekaar kruisen. Beide Premier League-clubs zouden hun zinnen hebben gezet op Blaise Matuidi, zo laat het Italiaanse CalcioMercato weten. Zijn contract bij Juventus werd onlangs wel met één seizoen verlengd, gratis zal hij dus niet de deur uitwandelen.

LEES OOK: Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Denkt u David 30 miljoen euro of meer kan opbrengen?

Meest recent

Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

0
0
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

5
5
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

107
107
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

72
72
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

52
52
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

176
176
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

136
136
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

215
215
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

247
247
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

241
241
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

88
88
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

333
333
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

78
78
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

111
111
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

106
106
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

279
279
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

83
83
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

60
60
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

64
64
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

28
28
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

548
548
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

162
162
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

130
130

Meer sportnieuws