PL-analisten door dolle heen: "Kevin De Bruyne op de rechtsback"

door
PL-analisten door dolle heen:

Liverpool won gisteren met 3-2 van West Ham United in de Premier League en Trent Alexander-Arnold bereidde twee goals van de Reds voor. De analisten van Sky Sports vinden dat de vleugelverdediger een geweldig seizoen doormaakt.

Gary Neville zegt bijvoorbeeld: "Wat me echt verbaast bij Liverpool is dat ze niet met twee grote spitsen spelen, maar alsnog veel kopdoelpunten maken. Hij heeft Sadio Mané, Mohamed Salah en Georginio Wijnaldum als opties en alsnog maken ze veel doelpunten uit voorzetten, zo goed is hij. Zijn kwaliteiten zijn echt van een ander niveau."

Jamie Carragher vult aan: "Soms laat je je een beetje meeslepen als je het over een speler hebt. Maar als je het hebt over de besten ooit op die positie, dan noem ik Cafu en Dani Alves, zij waren van wereldklasse als echte rechtsback. Alexander-Arnold bepaalt het spel van die positie. Wat hem speciaal maakt is dat het lijkt alsof je Kevin De Bruyne op rechtsback hebt. Hij is eigenlijk een middenvelder op rechtsback."

De voormalige verdediger van Liverpool vervolgt: "Veel mensen hebben ook gezegd dat hij in de toekomst wellicht als middenvelder zal spelen, maar ik zie niet hoe hij daar meer gaat creëren dan hij nu doet. Tenzij Liverpool een back krijgt van hetzelfde niveau en ze zeggen dat ze op het middenveld iemand missen met de passkwaliteiten van De Bruyne, zullen ze er misschien over nadenken. Maar gezien zijn huidige spel, zou ik er niet aan denken om hem ergens anders neer te zetten."

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Wie verdient het meest om Speler van het Jaar te worden?

Meest recent

Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

5
5
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

13
13
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

83
83
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

25
25
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

27
27
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

35
35
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

84
84
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

215
215
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

90
90
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

145
145
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

108
108
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

87
87
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

251
251
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

75
75
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

46
46
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

158
158
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

152
152
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

103
103
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

163
163
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

310
310
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

282
282
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

78
78
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

129
129

Meer sportnieuws