PL-analisten door dolle heen: "Kevin De Bruyne op de rechtsback"

1345 stemmen
PL-analisten door dolle heen:

Liverpool won gisteren met 3-2 van West Ham United in de Premier League en Trent Alexander-Arnold bereidde twee goals van de Reds voor. De analisten van Sky Sports vinden dat de vleugelverdediger een geweldig seizoen doormaakt.

Gary Neville zegt bijvoorbeeld: "Wat me echt verbaast bij Liverpool is dat ze niet met twee grote spitsen spelen, maar alsnog veel kopdoelpunten maken. Hij heeft Sadio Mané, Mohamed Salah en Georginio Wijnaldum als opties en alsnog maken ze veel doelpunten uit voorzetten, zo goed is hij. Zijn kwaliteiten zijn echt van een ander niveau."

Jamie Carragher vult aan: "Soms laat je je een beetje meeslepen als je het over een speler hebt. Maar als je het hebt over de besten ooit op die positie, dan noem ik Cafu en Dani Alves, zij waren van wereldklasse als echte rechtsback. Alexander-Arnold bepaalt het spel van die positie. Wat hem speciaal maakt is dat het lijkt alsof je Kevin De Bruyne op rechtsback hebt. Hij is eigenlijk een middenvelder op rechtsback."

De voormalige verdediger van Liverpool vervolgt: "Veel mensen hebben ook gezegd dat hij in de toekomst wellicht als middenvelder zal spelen, maar ik zie niet hoe hij daar meer gaat creëren dan hij nu doet. Tenzij Liverpool een back krijgt van hetzelfde niveau en ze zeggen dat ze op het middenveld iemand missen met de passkwaliteiten van De Bruyne, zullen ze er misschien over nadenken. Maar gezien zijn huidige spel, zou ik er niet aan denken om hem ergens anders neer te zetten."

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Wie verdient het meest om Speler van het Jaar te worden?

Meest recent

Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

26
26
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

118
118
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

263
263
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1025
1025
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

109
109
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

158
158
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

78
78
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

74
74
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

39
39
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

172
172
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

207
207
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

159
159
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

298
298
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

390
390
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

206
206
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

118
118
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

870
870
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

524
524
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

367
367
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267

Meer sportnieuws