PL-analisten door dolle heen: "Kevin De Bruyne op de rechtsback"

door
PL-analisten door dolle heen:

Liverpool won gisteren met 3-2 van West Ham United in de Premier League en Trent Alexander-Arnold bereidde twee goals van de Reds voor. De analisten van Sky Sports vinden dat de vleugelverdediger een geweldig seizoen doormaakt.

Gary Neville zegt bijvoorbeeld: "Wat me echt verbaast bij Liverpool is dat ze niet met twee grote spitsen spelen, maar alsnog veel kopdoelpunten maken. Hij heeft Sadio Mané, Mohamed Salah en Georginio Wijnaldum als opties en alsnog maken ze veel doelpunten uit voorzetten, zo goed is hij. Zijn kwaliteiten zijn echt van een ander niveau."

Jamie Carragher vult aan: "Soms laat je je een beetje meeslepen als je het over een speler hebt. Maar als je het hebt over de besten ooit op die positie, dan noem ik Cafu en Dani Alves, zij waren van wereldklasse als echte rechtsback. Alexander-Arnold bepaalt het spel van die positie. Wat hem speciaal maakt is dat het lijkt alsof je Kevin De Bruyne op rechtsback hebt. Hij is eigenlijk een middenvelder op rechtsback."

De voormalige verdediger van Liverpool vervolgt: "Veel mensen hebben ook gezegd dat hij in de toekomst wellicht als middenvelder zal spelen, maar ik zie niet hoe hij daar meer gaat creëren dan hij nu doet. Tenzij Liverpool een back krijgt van hetzelfde niveau en ze zeggen dat ze op het middenveld iemand missen met de passkwaliteiten van De Bruyne, zullen ze er misschien over nadenken. Maar gezien zijn huidige spel, zou ik er niet aan denken om hem ergens anders neer te zetten."

Wie verdient het meest om Speler van het Jaar te worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

48
48
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

4
4
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

25
25
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

100
100
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

183
183
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

76
76
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

77
77
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

100
100
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

207
207
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

143
143
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

130
130
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

117
117
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

371
371
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

296
296
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

427
427
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

367
367
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

116
116
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

151
151
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

272
272
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

109
109
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

95
95
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

112
112
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

269
269
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws