'Voorbeeldige' Vanden Borre zonder speelminuten weer weg bij RSCA?

door
'Voorbeeldige' Vanden Borre zonder speelminuten weer weg bij RSCA?

De voorbije weken ontbolsterde winteraankoop Michael Murillo op de rechtsachter. Je zou het bijna vergeten, maar ook ene Anthony Vanden Borre werkt nog steeds aan zijn comeback voor die positie.

Vanden Borre kende wel een flinke terugval nadat hij op 27 januari een spierscheur opliep. Nochtans was hij op heel goede weg, en werd hij bewierookt door zowat de ganse club door zijn werkijver en inzet. Door zijn blessure werd even gevreesd over een eventuele rentree maar die zit er nu toch aan te komen volgens La Dernière Heure.

De krant weet dat Vanden Borre maandag de uitlooptraining meedeed én dat hij zichzelf een doel heeft gesteld. Op 15 maart wil hij namelijk deel uitmaken van de (ruime) wedstrijdselectie tegen Sint-Truiden. Maar het de start van de PO's is allicht realistischer. Sowieso zal het moeilijk worden voor VDB, die sinds 2016 geen wedstrijd meer op niveau speelde. Maar volgens LDH zou hij Vincent Kompany beloofd hebben dat hij er alles aan gaat doen om zo goed mogelijk terug te keren.

UPDATE 25/02

Voor Anthony Vanden Borre lijkt een terugkeer bij Anderlecht dus nakend, al is het maar zeer de vraag of die er ook effectief zal komen. Fit zal hij uiteindelijk wel geraken, en ook aan zijn mentaliteit zou het niet schorten. Die is volgens Het Nieuwsblad namelijk ‘voorbeeldig’. Echter is de ontbolstering van Murillo een groot probleem voor VDB.

De krant stelt dan ook dat het absoluut geen zekerheid is dat Frank Vercauteren de rechtsachter straks zal gebruiken, al zeker niet wanneer Anderlecht plots zou beginnen draaien (waar het afgelopen weekend alle schijn naar had). Wat er dan na het seizoen met Vanden Borre zal gebeuren, moet blijken, maar dat hij straks terug vertrekt zonder een wedstrijd te hebben gespeeld, lijkt niet onrealistisch.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Zal hij nog spelen voor Anderlecht?

Meest recent

"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

24
24
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

131
131
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

97
97
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

64
64
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

130
130
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

349
349
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

233
233
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

373
373
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

98
98
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

110
110
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

132
132
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

109
109
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

68
68
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

53
53
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

417
417
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

186
186
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

41
41
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

107
107
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

485
485
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

212
212
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

87
87
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

474
474
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

399
399

Meer sportnieuws