'Voorbeeldige' Vanden Borre zonder speelminuten weer weg bij RSCA?

door
'Voorbeeldige' Vanden Borre zonder speelminuten weer weg bij RSCA?

De voorbije weken ontbolsterde winteraankoop Michael Murillo op de rechtsachter. Je zou het bijna vergeten, maar ook ene Anthony Vanden Borre werkt nog steeds aan zijn comeback voor die positie.

Vanden Borre kende wel een flinke terugval nadat hij op 27 januari een spierscheur opliep. Nochtans was hij op heel goede weg, en werd hij bewierookt door zowat de ganse club door zijn werkijver en inzet. Door zijn blessure werd even gevreesd over een eventuele rentree maar die zit er nu toch aan te komen volgens La Dernière Heure.

De krant weet dat Vanden Borre maandag de uitlooptraining meedeed én dat hij zichzelf een doel heeft gesteld. Op 15 maart wil hij namelijk deel uitmaken van de (ruime) wedstrijdselectie tegen Sint-Truiden. Maar het de start van de PO's is allicht realistischer. Sowieso zal het moeilijk worden voor VDB, die sinds 2016 geen wedstrijd meer op niveau speelde. Maar volgens LDH zou hij Vincent Kompany beloofd hebben dat hij er alles aan gaat doen om zo goed mogelijk terug te keren.

UPDATE 25/02

Voor Anthony Vanden Borre lijkt een terugkeer bij Anderlecht dus nakend, al is het maar zeer de vraag of die er ook effectief zal komen. Fit zal hij uiteindelijk wel geraken, en ook aan zijn mentaliteit zou het niet schorten. Die is volgens Het Nieuwsblad namelijk ‘voorbeeldig’. Echter is de ontbolstering van Murillo een groot probleem voor VDB.

De krant stelt dan ook dat het absoluut geen zekerheid is dat Frank Vercauteren de rechtsachter straks zal gebruiken, al zeker niet wanneer Anderlecht plots zou beginnen draaien (waar het afgelopen weekend alle schijn naar had). Wat er dan na het seizoen met Vanden Borre zal gebeuren, moet blijken, maar dat hij straks terug vertrekt zonder een wedstrijd te hebben gespeeld, lijkt niet onrealistisch.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Zal hij nog spelen voor Anderlecht?

Meest recent

'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

7
7
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

47
47
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

33
33
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

71
71
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

32
32
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

80
80
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

238
238
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

239
239
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

327
327
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

282
282
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

141
141
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

52
52
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

240
240
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

66
66
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

531
531
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

438
438
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

164
164
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

252
252
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

955
955
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

149
149
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

579
579
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286

Meer sportnieuws