Club moet vrezen: "De titelstrijd gaat zeker nog spannend worden"

door
Club moet vrezen:

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie en vervolgens kunnen de Play-Offs helemaal losbarsten. Vlak voor het ingaan van de winterstop ging men er eigenlijk vanuit dat de titelstrijd grotendeels gestreden was en dat Club Brugge de champagne al kon koud zetten. Maar daar heersen nu steeds meer twijfels over.


Dat heeft natuurlijk alles met AA Gent te maken. De Buffalo's konden de voorbije weken weliswaar maar twee punten inhalen en staan nog altijd op negen stuks van Blauw-Zwart, maar voetballen momenteel wel beduidend beter. "Ik denk dat de titelstrijd nog spannend wordt, zeker omdat de punten gehalveerd worden", stelt de radiocommentator Tom Boudeweel bij de podcast van De Tribune. "Gent heeft dat frivole, ze kunnen de doelpunten maken. En bij Club Brugge is het de voorbije weken toch meer zwoegen."

Ook analist Eddy Snelders is van mening dat de titelstrijd nog niet gestreden is. "Club heeft wel nog een stillere periode waarin de spelers kunnen recupereren. En dat wordt belangrijk om fris aan die Play-Offs te beginnen want je ziet dat het moeilijk wordt. Er zijn weinig ideeën, een druk programma, bepalende spelers die uit vorm zijn, ... . Ze pakken nog wel punten, maar hoe lang gaat dat duren? Die break zal erg belangrijk worden."

LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Denkt u dat Gent nog kampioen kan worden?

Meest recent

'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

37
37
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

117
117
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

64
64
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

24
24
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

420
420
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

244
244
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

109
109
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

286
286
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

827
827
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

125
125
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

312
312
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

116
116
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

221
221
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

315
315
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

225
225
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

325
325
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

121
121
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

189
189
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

163
163
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

327
327
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

199
199
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

217
217
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

233
233

Meer sportnieuws