Mignolet terug naar Engeland? "De topclubs komen hem niet halen"

door
Mignolet terug naar Engeland?

Club Brugge komt de laatste weken maar moeilijk tot scoren, toch laat Blauw-Zwart amper punten liggen. Dat heeft grotendeels te maken met de ijzersterke defensie en vooral met de muur in doel. Simon Mignolet tekende immers al voor 16 clean-sheets dit seizoen, geen enkele doelman in de 10 grootste competities ter wereld doet beter.


Blauw-Zwart heeft dus een fantastische zaak gedaan met het aantrekken van de Rode Duivel, die afgelopen zomer voor vijf seizoenen tekende op Jan Breydel. Maar zijn sterke prestaties zullen ongetwijfeld ook bij andere ploegen niet onopgemerkt zijn gebleven. De Limburger is bovendien nog maar 31 jaar, maar voor een doelman behoorlijk goed meevalt. Wie weet zit een terugkeer naar de Premier League er wel in? Mignolet zelf zou dat in ieder geval niet op voorhand uitsluiten, dat liet hij in januari zelf nog verstaan.

Maar volgens Stijn Stijnen, één van zijn voorgangers in het Brugse doel, is dat geen goed idee. Hij raadt de Rode Duivel dan ook aan om gewoon in Brugge te blijven. "Financieel zal een nieuwe transfer naar de Premier League wellicht interessanter zijn, maar de absolute topclubs zullen Mignolet niet komen halen. Terwijl je bij pakweg Aston Villa tegen degradatie of hooguit in de middenmoot speelt. Mignolet zit op het juiste moment bij Club - hij kan er zijn carrière op een fantastische manier afsluiten", stelt de ex-doelman in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Denkt u dat Mignolet zijn contract zal uitdoen bij Club?

Meest recent

Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

17
17
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

16
16
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

54
54
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

75
75
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

31
31
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

297
297
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

228
228
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

205
205
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

249
249
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

376
376
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

577
577
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

108
108
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

583
583
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

236
236
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

239
239
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

291
291
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

152
152
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

363
363
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

62
62
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

94
94
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

513
513
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

172
172
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

224
224
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

201
201

Meer sportnieuws