Mignolet terug naar Engeland? "De topclubs komen hem niet halen"

door
Mignolet terug naar Engeland?

Club Brugge komt de laatste weken maar moeilijk tot scoren, toch laat Blauw-Zwart amper punten liggen. Dat heeft grotendeels te maken met de ijzersterke defensie en vooral met de muur in doel. Simon Mignolet tekende immers al voor 16 clean-sheets dit seizoen, geen enkele doelman in de 10 grootste competities ter wereld doet beter.


Blauw-Zwart heeft dus een fantastische zaak gedaan met het aantrekken van de Rode Duivel, die afgelopen zomer voor vijf seizoenen tekende op Jan Breydel. Maar zijn sterke prestaties zullen ongetwijfeld ook bij andere ploegen niet onopgemerkt zijn gebleven. De Limburger is bovendien nog maar 31 jaar, maar voor een doelman behoorlijk goed meevalt. Wie weet zit een terugkeer naar de Premier League er wel in? Mignolet zelf zou dat in ieder geval niet op voorhand uitsluiten, dat liet hij in januari zelf nog verstaan.

Maar volgens Stijn Stijnen, één van zijn voorgangers in het Brugse doel, is dat geen goed idee. Hij raadt de Rode Duivel dan ook aan om gewoon in Brugge te blijven. "Financieel zal een nieuwe transfer naar de Premier League wellicht interessanter zijn, maar de absolute topclubs zullen Mignolet niet komen halen. Terwijl je bij pakweg Aston Villa tegen degradatie of hooguit in de middenmoot speelt. Mignolet zit op het juiste moment bij Club - hij kan er zijn carrière op een fantastische manier afsluiten", stelt de ex-doelman in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Denkt u dat Mignolet zijn contract zal uitdoen bij Club?

Meest recent

Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

34
34
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

37
37
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

34
34
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

156
156
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

91
91
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

412
412
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

751
751
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

269
269
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

277
277
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

176
176
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

504
504
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

504
504
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

257
257
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

193
193
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

593
593
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

392
392
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

212
212
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

361
361
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

128
128
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

289
289
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

717
717
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

294
294

Meer sportnieuws