Liverpool 22(!) punten los dankzij scorende Salah en Mané

192 stemmen
Liverpool 22(!) punten los dankzij scorende Salah en Mané

Liverpool heeft maandagavond de 26ste competitiezege van het seizoen over de streep getrokken. Tien minuten voor het einde wist Sadio Mané zijn club de winst te bezorgen tegen West Ham United. 


Al in de negende minuut was het raak voor Liverpool. Een aanval leek in eerste instantie nog te worden afgeslagen, maar dankzij Trent Alexander-Arnold kwam de bal opnieuw voor het doel en Wijnaldum kopte knap raak. Virgil van Dijk kopte later in de eerste helft overigens op de lat.

West Ham liet zich ondanks de snelle tegenvaller niet van de wijs brengen. Issa Diop zorgde kort na de treffer van Wijnaldum alweer voor de gelijkmaker door een hoekschop succesvol te verlengen en amper tien minuten na de hervatting zorgde Pablo Fornals zelfs voor de 1-2 op Anfield.

Liverpool verspeelde in competitieverband pas twee punten en heeft daarmee een enorme voorsprong opgebouwd, maar de ploeg van Jürgen Klopp straalde uit dat het ook deze wedstrijd wilde winnen. Dat lukte. Mohamed Salah zorgde dankzij een blunderende Lukasz Fabianski voor de gelijkmaker en Sadio Mané tekende zelfs voor de 3-2. Na 27 punten staat Liverpool op 79 punten. Manchester City volgt op de tweede positie met 57 punten, waardoor de eerste landstitel sinds 1990 nu toch echt aanstaande is.

Scoreverloop: 
1-0 Georginio Wijnaldum (9')
1-1 Issa Diop (12')
1-2 Pablo Fornals (54')
2-2 Mohamed Salah (68')
3-2 Sadio Mané (81')

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Zal Liverpool naast de titel ook de CL winnen dit seizoen?

Meest recent

'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

20
20
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

8
8
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

215
215
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

96
96
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

26
26
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

25
25
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

79
79
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

165
165
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

458
458
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

56
56
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

300
300
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

68
68
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

221
221
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

666
666
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

355
355
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

436
436
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

610
610
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

391
391
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

73
73
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83

Meer sportnieuws