Verschaeren onderuit met beloften tegen Genk, Club Brugge krijgt pandoering

door
Verschaeren onderuit met beloften tegen Genk, Club Brugge krijgt pandoering

Bij de grote jongens zullen Club Brugge en Royal Antwerp FC uitmaken wie zich tot bekerwinnaar mag kronen. Bij de beloften zijn er nog heel wat rondes te spelen. Zo werden vandaag de kwartfinales afgewerkt, en daarin waren enkele verrassende uitslagen te zien. 


Zo trad Anderlecht, mét Yari Verschaeren, aan tegen de beloften van KRC Genk. De Limburgers waren echter te sterk voor Paars-Wit en wonnen de wedstrijd met 3-2. Bij Anderlecht werden beide doelpunten gemaakt door Mathis Suray. Naast Anderlecht moesten ook de youngsters van Club Brugge het tornooi verlaten. Zij gingen met 4-0 de boot in tegen Waasland-Beveren. Club Brugge maakte de wedstrijd vol met een man minder, na een vroege rode kaart voor Wout De Buyser. 

In de derde kwartfinale tussen STVV en KAS Eupen gingen de bezoekers uit de Oostkantons makkelijk winnen in Limburg. Eupen haalde het met 0-4. De uitslag in de laatste kwartfinale, tussen Sporting Charleroi en KSV Roeselare, was 1-1. De Carolo's trokken uiteindelijk via de penalty's aan het langste eind. 

Uitslagen: 
KRC Genk - RSC Anderlecht 3-2
Waasland-Beveren - Club Brugge 4-0
STVV - KAS Eupen 0-4
Sporting Charleroi - KSV Roeselare 1-1 (3-0)

LEES OOK: Charleroi pakt uit en legt talent langer vast

Zal Verschaeren in de wedstrijdselectie van de A-kern zitten aanstaande speeldag?

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

16
16
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

94
94
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

88
88
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

60
60
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

286
286
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

90
90
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

313
313
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

189
189
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

211
211
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

119
119
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

171
171
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

62
62
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

48
48
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

556
556
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

195
195
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

277
277
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

759
759
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

401
401
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

385
385
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

199
199
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

445
445
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

130
130
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

825
825
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

527
527
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

70
70

Meer sportnieuws