TRANSFERUURTJE: 'Everton klopt aan bij Club, Genk mag cashen'

497 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Everton klopt aan bij Club, Genk mag cashen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil in de zomer weer enkele lucratieve transfers realiseren en bovenaan het lijstje met potentiële vertrekkers staat Emmanuel Dennis. Heel wat clubs volgen het Nigeriaanse woelwater van nabij, en vanuit Engeland zou vooral Everton concreet zijn. De Toffees willen volgend seizoen voor de Europese plaatsen strijden en willen zich daarvoor stevig versterken.



KRC Genk lijkt ook de nodige miljoenen op zijn rekening te zullen mogen bijschrijven. Zo lijkt het er nu al op dat Ianis Hagi de Limburgers definitief zal verlaten. De Roemeense spelmaker werd eind januari verhuurd aan Rangers en daar doet hij het uitstekend. De Schotten zouden zelfs nu al beslist hebben dat ze de aankoopoptie van 5 miljoen euro zullen gaan lichten.

Waasland-Beveren heeft nog eens zijn trainer ontslagen nadat het op de laatste plaats beland is. Arnauld Mercier is de tweede trainer die dit seizoen de laan uitgestuurd wordt op de Freethiel. Assistent Dirk Geeraerd neemt over en moet de club alsnog naar het behoud zien te loodsen.

BUITENLAND



Dit jaar doet het Inter Miami van David Beckham zijn intrede in de MLS en de Engelse ex-vedette zou de komende jaren weleens voor enkele serieuze transferstunts kunnen zorgen. Zo worden Lionel Messi en Cristiano Ronaldo aan Miami gelinkt en het geloof in de VS groeit alsmaar dat Beckham er ook in zal slagen om minstens één van hen naar Amerika te lokken.

Bij FC Barcelona zouden ze hun eerste transfer voor volgend seizoen al bepaald hebben. De Catalanen zouden beslist hebben dat ze 111 miljoen euro op tafel willen leggen om de opstapclausule in het contract van Lautaro Martinez bij Internazionale te lichten. De Argentijn zou in Camp Nou 7 miljoen per jaar kunnen verdienen en dat zou hij wel zien zitten.



Alexander Sorloth zou een jaar na zijn vertrek bij AA Gent een zeer fraaie transfer kunnen maken. De Noorse spits scoort aan de lopende band bij Trabzonspor en dat gaat niet onopgemerkt voorbij. Verschillende clubs toonden al interesse en nu zou zelfs Real Madrid zijn verrichtingen volgen. De Koninklijke zou hem afgelopen weekend gescout hebben.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Kan Dennis een nieuwe recordtransfer worden voor Club?

Meest recent

Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

3
3
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

11
11
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

30
30
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

28
28
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

40
40
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

55
55
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

94
94
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

254
254
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

66
66
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

161
161
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

129
129
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

72
72
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

430
430
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

378
378
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

116
116
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

364
364
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

286
286
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

269
269
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

509
509
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

197
197
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

155
155

Meer sportnieuws