TRANSFERUURTJE: 'Everton klopt aan bij Club, Genk mag cashen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Everton klopt aan bij Club, Genk mag cashen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil in de zomer weer enkele lucratieve transfers realiseren en bovenaan het lijstje met potentiële vertrekkers staat Emmanuel Dennis. Heel wat clubs volgen het Nigeriaanse woelwater van nabij, en vanuit Engeland zou vooral Everton concreet zijn. De Toffees willen volgend seizoen voor de Europese plaatsen strijden en willen zich daarvoor stevig versterken.



KRC Genk lijkt ook de nodige miljoenen op zijn rekening te zullen mogen bijschrijven. Zo lijkt het er nu al op dat Ianis Hagi de Limburgers definitief zal verlaten. De Roemeense spelmaker werd eind januari verhuurd aan Rangers en daar doet hij het uitstekend. De Schotten zouden zelfs nu al beslist hebben dat ze de aankoopoptie van 5 miljoen euro zullen gaan lichten.

Waasland-Beveren heeft nog eens zijn trainer ontslagen nadat het op de laatste plaats beland is. Arnauld Mercier is de tweede trainer die dit seizoen de laan uitgestuurd wordt op de Freethiel. Assistent Dirk Geeraerd neemt over en moet de club alsnog naar het behoud zien te loodsen.

BUITENLAND



Dit jaar doet het Inter Miami van David Beckham zijn intrede in de MLS en de Engelse ex-vedette zou de komende jaren weleens voor enkele serieuze transferstunts kunnen zorgen. Zo worden Lionel Messi en Cristiano Ronaldo aan Miami gelinkt en het geloof in de VS groeit alsmaar dat Beckham er ook in zal slagen om minstens één van hen naar Amerika te lokken.

Bij FC Barcelona zouden ze hun eerste transfer voor volgend seizoen al bepaald hebben. De Catalanen zouden beslist hebben dat ze 111 miljoen euro op tafel willen leggen om de opstapclausule in het contract van Lautaro Martinez bij Internazionale te lichten. De Argentijn zou in Camp Nou 7 miljoen per jaar kunnen verdienen en dat zou hij wel zien zitten.



Alexander Sorloth zou een jaar na zijn vertrek bij AA Gent een zeer fraaie transfer kunnen maken. De Noorse spits scoort aan de lopende band bij Trabzonspor en dat gaat niet onopgemerkt voorbij. Verschillende clubs toonden al interesse en nu zou zelfs Real Madrid zijn verrichtingen volgen. De Koninklijke zou hem afgelopen weekend gescout hebben.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Kan Dennis een nieuwe recordtransfer worden voor Club?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

26
26
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

150
150
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

59
59
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

54
54
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

60
60
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

46
46
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

40
40
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

52
52
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

164
164
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

171
171
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

39
39
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

187
187
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

45
45
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

163
163
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

278
278
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

50
50
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

269
269
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

209
209

Meer sportnieuws