Bij Club lachen ze insinuaties weg: "Als dat al niet meer kan..."

door
Bij Club lachen ze insinuaties weg:

Club Brugge won zondagmiddag voor eigen volk met het kleinste verschil van Sporting Charleroi: 1-0. Het enige doelpunt, een afgeweken knal van Eder Balanta, stond al na amper twee minuten op het scorebord. Maar over die treffer heerste achteraf wel de nodige commotie.

Bij het begin van de actie die uiteindelijk in de goal uitmondde, leek Emmanuel Dennis immers een duwfout te maken op Dorian Dessoleil. De verdediger van Charleroi sprong om een luchtduel aan te gaan, maar werd daarbij uit evenwicht gebracht door de Nigeriaanse aanvaller. De wedstrijdleiding besloot echter niet in te grijpen en keurde het doelpunt gewoon goed. Op die beslissing kwam inmiddels al heel wat kritiek.

Maar aanvoerder Ruud Vormer was achteraf duidelijk: volgens de Nederlander was er helemaal niets aan de hand. "Over de consternatie van de zogezegde duwfout van Dennis die ons doelpunt vooraf ging, is helemaal niets van. Dennis deed helemaal niets, maar die verdediger ging zelf helemaal in de fout en liet zich totaal in de luren leggen. Nee, daar was echt niks aan de hand hoor", maakte hij zich sterk op de clubwebstek.

UPDATE 24/02

Bij Club Brugge lachen ze de vermeende fout van Dennis op Charleroi-verdediger Dessoleil helemaal weg. Zo kon u bovenstaand al lezen dat Ruud Vormer er absoluut niets aan vond, en hij kreeg ook navolging van Clinton Mata: “Fout van Dennis voorafgaand aan de goal? Laat ons serieus blijven. Als dat al niet meer kan, houden we er beter mee op. Dit is toch een contactsport?”, klonk het namelijk bij de verdediger.

Overigens was het volgens ex-ref Breda terecht dat het doelpunt van Balanta niet werd afgekeurd door de VAR. Volgens hem was er namelijk al een nieuwe fase aan de gang. Maar de ref had natuurlijk wel gewoon kunnen fluiten voor een fout, al vonden ze dat bij Club dus blijkbaar niet nodig.

LEES OOK: Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Was het een overtreding?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

53
53
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

15
15
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

100
100
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

24
24
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

33
33
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

110
110
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

35
35
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

113
113
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

316
316
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

45
45
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

473
473
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

95
95
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

221
221
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

99
99
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

475
475
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

67
67
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

330
330
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

302
302
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

158
158
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

199
199
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

24
24
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

427
427

Meer sportnieuws