Bij Club lachen ze insinuaties weg: "Als dat al niet meer kan..."

door
Bij Club lachen ze insinuaties weg:

Club Brugge won zondagmiddag voor eigen volk met het kleinste verschil van Sporting Charleroi: 1-0. Het enige doelpunt, een afgeweken knal van Eder Balanta, stond al na amper twee minuten op het scorebord. Maar over die treffer heerste achteraf wel de nodige commotie.

Bij het begin van de actie die uiteindelijk in de goal uitmondde, leek Emmanuel Dennis immers een duwfout te maken op Dorian Dessoleil. De verdediger van Charleroi sprong om een luchtduel aan te gaan, maar werd daarbij uit evenwicht gebracht door de Nigeriaanse aanvaller. De wedstrijdleiding besloot echter niet in te grijpen en keurde het doelpunt gewoon goed. Op die beslissing kwam inmiddels al heel wat kritiek.

Maar aanvoerder Ruud Vormer was achteraf duidelijk: volgens de Nederlander was er helemaal niets aan de hand. "Over de consternatie van de zogezegde duwfout van Dennis die ons doelpunt vooraf ging, is helemaal niets van. Dennis deed helemaal niets, maar die verdediger ging zelf helemaal in de fout en liet zich totaal in de luren leggen. Nee, daar was echt niks aan de hand hoor", maakte hij zich sterk op de clubwebstek.

UPDATE 24/02

Bij Club Brugge lachen ze de vermeende fout van Dennis op Charleroi-verdediger Dessoleil helemaal weg. Zo kon u bovenstaand al lezen dat Ruud Vormer er absoluut niets aan vond, en hij kreeg ook navolging van Clinton Mata: “Fout van Dennis voorafgaand aan de goal? Laat ons serieus blijven. Als dat al niet meer kan, houden we er beter mee op. Dit is toch een contactsport?”, klonk het namelijk bij de verdediger.

Overigens was het volgens ex-ref Breda terecht dat het doelpunt van Balanta niet werd afgekeurd door de VAR. Volgens hem was er namelijk al een nieuwe fase aan de gang. Maar de ref had natuurlijk wel gewoon kunnen fluiten voor een fout, al vonden ze dat bij Club dus blijkbaar niet nodig.

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Was het een overtreding?

Meest recent

Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

34
34
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

86
86
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

133
133
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

33
33
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

107
107
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

399
399
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

255
255
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

185
185
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

25
25
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

180
180
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

290
290
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

323
323
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

94
94
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

289
289
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

230
230
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

214
214
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

251
251
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

220
220
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

387
387
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

323
323
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

63
63
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

636
636
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

231
231

Meer sportnieuws