'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

door
'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

Het zag er goed uit voor Eden Hazard: de Rode Duivel was net op tijd terug uit blessure en stoomde zich bij Real Madrid klaar voor de topwedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona. Maar zaterdagavond sloeg het noodlot opnieuw onverbiddelijk toe. Tegen Leganes viel onze landgenoot andermaal geblesseerd uit.


Wederom ging het om een blessure aan dezelfde enkel die hem de voorbije drie maanden aan de kant had gehouden. Dezelfde enkel waar hij enkele jaren geleden een operatie moest ondergaan. Hierdoor zou Hazard zeker al een tweetal maanden aan de kant staan. Zijn seizoen bij Real Madrid lijkt er dan ook grotendeels op te zitten, maar ook richting het EK nemen de twijfels toe. Bondscoach Roberto Martinez uitte zondag nog zijn zorgen bij BeIN Sports en die lijken terecht.

Zonder grote complicatie geraakt de aanvoerder van de Rode Duivels normaal gezien tijdig hersteld voor de start van het EK, de vraag is echter in welke vorm hij dan zal verschijnen. Bij Real zal men met oog op volgend seizoen alvast geen risico's nemen en hem liever een wedstrijd te lang dan te vroeg aan de kant houden. Maar daardoor zal hij straks quasi zonder wedstrijdritme naar de nationale ploeg afreizen.

De twijfels rond Hazard nemen dan ook zienderogen toe, maar het is nog te vroeg om helemaal te panikeren. Bij La Dernière Heure ziet men er zelfs de voordelen van in. Bij de Waalse krant wijst men op het EK 2016. Ook toen kende Hazard bij zijn club een erg tegenvallend seizoen met de nodige blessures. Daardoor was hij echter bijzonder gemotiveerd om iets moois te maken van het landentornooi. "Een geblesseerde Hazard, is een gevaarlijke Hazard", besluit de Waalse krant.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Denkt u dat Hazard tijdig fit zal geraken?

Meest recent

Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

13
13
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

130
130
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

94
94
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

16
16
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

207
207
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

385
385
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

152
152
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

190
190
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

82
82
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

134
134
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

315
315
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

569
569
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

225
225
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

97
97
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

213
213
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

125
125
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

100
100
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

151
151
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

258
258
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

76
76
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

181
181
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

61
61
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0

Meer sportnieuws