'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

door
'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

Het zag er goed uit voor Eden Hazard: de Rode Duivel was net op tijd terug uit blessure en stoomde zich bij Real Madrid klaar voor de topwedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona. Maar zaterdagavond sloeg het noodlot opnieuw onverbiddelijk toe. Tegen Leganes viel onze landgenoot andermaal geblesseerd uit.


Wederom ging het om een blessure aan dezelfde enkel die hem de voorbije drie maanden aan de kant had gehouden. Dezelfde enkel waar hij enkele jaren geleden een operatie moest ondergaan. Hierdoor zou Hazard zeker al een tweetal maanden aan de kant staan. Zijn seizoen bij Real Madrid lijkt er dan ook grotendeels op te zitten, maar ook richting het EK nemen de twijfels toe. Bondscoach Roberto Martinez uitte zondag nog zijn zorgen bij BeIN Sports en die lijken terecht.

Zonder grote complicatie geraakt de aanvoerder van de Rode Duivels normaal gezien tijdig hersteld voor de start van het EK, de vraag is echter in welke vorm hij dan zal verschijnen. Bij Real zal men met oog op volgend seizoen alvast geen risico's nemen en hem liever een wedstrijd te lang dan te vroeg aan de kant houden. Maar daardoor zal hij straks quasi zonder wedstrijdritme naar de nationale ploeg afreizen.

De twijfels rond Hazard nemen dan ook zienderogen toe, maar het is nog te vroeg om helemaal te panikeren. Bij La Dernière Heure ziet men er zelfs de voordelen van in. Bij de Waalse krant wijst men op het EK 2016. Ook toen kende Hazard bij zijn club een erg tegenvallend seizoen met de nodige blessures. Daardoor was hij echter bijzonder gemotiveerd om iets moois te maken van het landentornooi. "Een geblesseerde Hazard, is een gevaarlijke Hazard", besluit de Waalse krant.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Denkt u dat Hazard tijdig fit zal geraken?

Meest recent

'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

120
120
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

226
226
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

42
42
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

279
279
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

593
593
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

99
99
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

620
620
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

167
167
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

165
165
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

345
345
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

176
176
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

327
327
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

424
424
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

21
21
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

243
243
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

52
52
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

352
352
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

331
331
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

80
80
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

365
365
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

559
559
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

795
795
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

654
654
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1278
1278
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

208
208

Meer sportnieuws