'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

door
'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

Het zag er goed uit voor Eden Hazard: de Rode Duivel was net op tijd terug uit blessure en stoomde zich bij Real Madrid klaar voor de topwedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona. Maar zaterdagavond sloeg het noodlot opnieuw onverbiddelijk toe. Tegen Leganes viel onze landgenoot andermaal geblesseerd uit.


Wederom ging het om een blessure aan dezelfde enkel die hem de voorbije drie maanden aan de kant had gehouden. Dezelfde enkel waar hij enkele jaren geleden een operatie moest ondergaan. Hierdoor zou Hazard zeker al een tweetal maanden aan de kant staan. Zijn seizoen bij Real Madrid lijkt er dan ook grotendeels op te zitten, maar ook richting het EK nemen de twijfels toe. Bondscoach Roberto Martinez uitte zondag nog zijn zorgen bij BeIN Sports en die lijken terecht.

Zonder grote complicatie geraakt de aanvoerder van de Rode Duivels normaal gezien tijdig hersteld voor de start van het EK, de vraag is echter in welke vorm hij dan zal verschijnen. Bij Real zal men met oog op volgend seizoen alvast geen risico's nemen en hem liever een wedstrijd te lang dan te vroeg aan de kant houden. Maar daardoor zal hij straks quasi zonder wedstrijdritme naar de nationale ploeg afreizen.

De twijfels rond Hazard nemen dan ook zienderogen toe, maar het is nog te vroeg om helemaal te panikeren. Bij La Dernière Heure ziet men er zelfs de voordelen van in. Bij de Waalse krant wijst men op het EK 2016. Ook toen kende Hazard bij zijn club een erg tegenvallend seizoen met de nodige blessures. Daardoor was hij echter bijzonder gemotiveerd om iets moois te maken van het landentornooi. "Een geblesseerde Hazard, is een gevaarlijke Hazard", besluit de Waalse krant.

LEES OOK: Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Denkt u dat Hazard tijdig fit zal geraken?

Meest recent

Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

3
3
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

9
9
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

9
9
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

12
12
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

37
37
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

11
11
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

246
246
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

89
89
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

218
218
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

25
25
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

36
36
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

274
274
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

49
49
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

59
59
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

433
433
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

141
141
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

169
169
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

323
323
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

67
67
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

54
54
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

102
102
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

184
184

Meer sportnieuws