'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

280 stemmen
'Twijfels voor EK Hazard nemen zienderogen toe'

Het zag er goed uit voor Eden Hazard: de Rode Duivel was net op tijd terug uit blessure en stoomde zich bij Real Madrid klaar voor de topwedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona. Maar zaterdagavond sloeg het noodlot opnieuw onverbiddelijk toe. Tegen Leganes viel onze landgenoot andermaal geblesseerd uit.


Wederom ging het om een blessure aan dezelfde enkel die hem de voorbije drie maanden aan de kant had gehouden. Dezelfde enkel waar hij enkele jaren geleden een operatie moest ondergaan. Hierdoor zou Hazard zeker al een tweetal maanden aan de kant staan. Zijn seizoen bij Real Madrid lijkt er dan ook grotendeels op te zitten, maar ook richting het EK nemen de twijfels toe. Bondscoach Roberto Martinez uitte zondag nog zijn zorgen bij BeIN Sports en die lijken terecht.

Zonder grote complicatie geraakt de aanvoerder van de Rode Duivels normaal gezien tijdig hersteld voor de start van het EK, de vraag is echter in welke vorm hij dan zal verschijnen. Bij Real zal men met oog op volgend seizoen alvast geen risico's nemen en hem liever een wedstrijd te lang dan te vroeg aan de kant houden. Maar daardoor zal hij straks quasi zonder wedstrijdritme naar de nationale ploeg afreizen.

De twijfels rond Hazard nemen dan ook zienderogen toe, maar het is nog te vroeg om helemaal te panikeren. Bij La Dernière Heure ziet men er zelfs de voordelen van in. Bij de Waalse krant wijst men op het EK 2016. Ook toen kende Hazard bij zijn club een erg tegenvallend seizoen met de nodige blessures. Daardoor was hij echter bijzonder gemotiveerd om iets moois te maken van het landentornooi. "Een geblesseerde Hazard, is een gevaarlijke Hazard", besluit de Waalse krant.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Denkt u dat Hazard tijdig fit zal geraken?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

107
107
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

653
653
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

207
207
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

164
164
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws