Martinez maakt zich zorgen over blessure Hazard

door
Martinez maakt zich zorgen over blessure Hazard

Eden Hazard leek bij Real Madrid net op tijd terug voor de Champions League-clash tegen Manchester City en El Clasico tegen FC Barcelona. Maar zaterdagavond sloeg andermaal het noodlot toe. De aanvaller liep opnieuw een barst op aan de enkel en staat allicht een tweetal maanden aan de kant.


Een zware klap voor Real, maar ook bij de nationale ploeg maakt men zich stilaan zorgen. Hazard zal er sowieso niet bij zijn tijdens de stage in Qatar en het is nog maar de vraag of hij weer topfit kan geraken voor het EK van komende zomer. "We hebben een goede communicatielijn tussen de medische staf van de nationale ploeg en die van Real Madrid. Maar dit is zorgwekkend. Eden is altijd een fitte speler geweest. Maar nu heeft hij opnieuw problemen in dezelfde zone waar hij enkele jaren geleden nog geopereerd is", reageerde bondscoach Roberto Martinez bij BeIN Sports.

Dat Hazard nu hervalt met een gelijkaardige blessure is in ieder geval alarmerend. Martinez vindt het echter ook een jammerlijke zaak voor het voetbal in het algemeen. "Dit is heel spijtig. Hij was net terug, kon opnieuw enkele wedstrijden spelen en stond voor de clash tegen Manchester City. Het is zeer jammer. Hij is een supervoetballer en heeft nu een terugval, terwijl hij al drie maanden aan de kant stond. En spelers zoals Hazard moeten op het veld staan."

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Denkt u dat Hazard topfit zal geraken voor het EK?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

9
9
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

147
147
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

82
82
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

369
369
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

95
95
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

89
89
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

200
200
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

300
300
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

91
91
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

575
575
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

423
423
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

126
126
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

74
74
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

264
264
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

36
36
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

54
54
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

224
224
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

179
179
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

120
120
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

183
183
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

267
267
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

159
159

Meer sportnieuws