TRANSFERUURTJE: Huurling wil bij Anderlecht blijven, PSG lonkt naar nieuwe coach

door
TRANSFERUURTJE: Huurling wil bij Anderlecht blijven, PSG lonkt naar nieuwe coach

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV en Mohammed Buya Turay leven in onmin met elkaar. Het lijkt er steeds meer op dat een transfer de enige oplossing is. Vanuit het buitenland zou er alvast de nodige interesse zijn voor de aanvaller. Antwerp heeft veel werk de komende maanden, want heel wat spelers zijn einde contract. Dino Arslanagic is er daar één van en hij sluit een overgang naar zijn ex-ploeg Standard niet uit.

Anderlecht gaat in de zomer ook wat werk hebben. Marko Pjaca hoopt alvast dat Anderlecht de optie gaat lichten bij Juventus. De Brusselaars kunnen hem immers nog een jaar huren. Knowledge Musona, uitgeleend aan Eupen, wil zeker niet terugkeren en hoopt nog voor de start van de trainingen op een definitieve oplossing.

BUITENLAND

Ajax deed het afgelopen jaar weinig goede transfers, maar ze hopen nu wel hun slag te slaan. De Amsterdammers maakten de komst van het Braziliaanse toptalent Antony bekend. Hij komt over van Sao Paulo en kostte 15,75 miljoen euro, maar dat bedrag kan nog oplopen tot 21,75 miljoen euro.


PSG gaat bij een uitschakeling in de Champions League tegen Borussia Dortmund wellicht wéér van trainer veranderen. Thomas Tuchel moet echter niet vrezen dat hij in dat geval lang zonder club zal zitten, want Bayern München houdt zijn situatie in de gaten. PSG zou dan weer Massimilion Allegri (vrij) en Simone Inzaghi (Lazio) op de radar hebben staan.


Verrassend nieuws uit Liverpool. Giorgino Wijnaldum zou de club in de zomer mogen verlaten, want het zou voluit voor Marco Brozovic van Inter gaan. Het hoopt dat 60 miljoen euro genoeg is om hem los te weken bij Internazionale. Manchester United denkt ook al aan versterking en de Portugese aanvaller Diego Jota van Wolverhampton is alvast een piste.

LEES OOK: Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Gaat PSG Tuchel na dit seizoen ontslaan?

Meest recent

Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

2
2
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

112
112
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

155
155
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

231
231
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

115
115
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

62
62
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

46
46
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

226
226
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

403
403
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

232
232
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

134
134
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

388
388
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

198
198
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

384
384
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

165
165
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

95
95
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

657
657
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

312
312
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

743
743
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

519
519
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

307
307
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

199
199
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

164
164
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

123
123

Meer sportnieuws