TRANSFERUURTJE: Huurling wil bij Anderlecht blijven, PSG lonkt naar nieuwe coach

door
TRANSFERUURTJE: Huurling wil bij Anderlecht blijven, PSG lonkt naar nieuwe coach

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV en Mohammed Buya Turay leven in onmin met elkaar. Het lijkt er steeds meer op dat een transfer de enige oplossing is. Vanuit het buitenland zou er alvast de nodige interesse zijn voor de aanvaller. Antwerp heeft veel werk de komende maanden, want heel wat spelers zijn einde contract. Dino Arslanagic is er daar één van en hij sluit een overgang naar zijn ex-ploeg Standard niet uit.

Anderlecht gaat in de zomer ook wat werk hebben. Marko Pjaca hoopt alvast dat Anderlecht de optie gaat lichten bij Juventus. De Brusselaars kunnen hem immers nog een jaar huren. Knowledge Musona, uitgeleend aan Eupen, wil zeker niet terugkeren en hoopt nog voor de start van de trainingen op een definitieve oplossing.

BUITENLAND

Ajax deed het afgelopen jaar weinig goede transfers, maar ze hopen nu wel hun slag te slaan. De Amsterdammers maakten de komst van het Braziliaanse toptalent Antony bekend. Hij komt over van Sao Paulo en kostte 15,75 miljoen euro, maar dat bedrag kan nog oplopen tot 21,75 miljoen euro.


PSG gaat bij een uitschakeling in de Champions League tegen Borussia Dortmund wellicht wéér van trainer veranderen. Thomas Tuchel moet echter niet vrezen dat hij in dat geval lang zonder club zal zitten, want Bayern München houdt zijn situatie in de gaten. PSG zou dan weer Massimilion Allegri (vrij) en Simone Inzaghi (Lazio) op de radar hebben staan.


Verrassend nieuws uit Liverpool. Giorgino Wijnaldum zou de club in de zomer mogen verlaten, want het zou voluit voor Marco Brozovic van Inter gaan. Het hoopt dat 60 miljoen euro genoeg is om hem los te weken bij Internazionale. Manchester United denkt ook al aan versterking en de Portugese aanvaller Diego Jota van Wolverhampton is alvast een piste.

LEES OOK: Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Gaat PSG Tuchel na dit seizoen ontslaan?

Meest recent

'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

54
54
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

170
170
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

105
105
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

49
49
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

50
50
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

55
55
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

187
187
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

86
86
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

132
132
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

57
57
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

243
243
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

223
223
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

241
241
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

362
362
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

301
301
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

142
142
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

172
172
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

196
196
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

430
430
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

243
243
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

156
156
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

165
165
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

122
122
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

220
220

Meer sportnieuws